Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy M&M&M'sowego Rubina


Recommended Posts

faktycznie, działeczka ciasna - w 500 metrów nie da się poszaleć :)

gratulacje założenia dziennika no i czekamy na postępy, na razie u nas zaczyna się papierkologia umawianie ekip itd ruszamy w przyszłym roku zatem mam nadzieję wiele się od Was nauczyć - powodzenia i życzę częstych aktualizacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
  • 5 months później...
witam! ogólnie jest fajnie gratuluje, jednak wprowadziłeś kilka zmian w stosunku di projektu a mianowice podniosleś wysokość ściany kolankowej i w ślad za tym nie wydłużyleś okapów jak na moje oko wpłynęło to troszkę na zachwianie pproporcji na elewacji - mozesz jeszcze spróbować podratować to przy elewacji - pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu nie masz racji - wszystko jest jak w projekcie - nic nie zmieniałem. Może perspektywa zdjęcia? Dom będzie jeszcze obsypany ziemią - jest wyniesiony ponad poziom terenu o ponad 50cm i dlatego tak też może to wyglądać.

Ty też zmieniałeś dach - widać u Ciebie z przodu domu - zmienione proporcje facjatki z oknami łukowymi - za duża w stosunku do frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja przeprojektowałem troszkę Rubina ponieważ 2 strop nad poddaszem robiłem żelbetowy stąd zmieniło się trochę rzeczy w dachu. ale licząc pustaki u Ciebie to jednak wydaje mi się ze podniosłeś trochę jednak ściankę kolankową a napewno skróciłeś długość okapów - przy 15 cm docieplenia beda jeszcze o tyle krótsze - to są detale większość ludzi tego nie zauważa w sumie u Ciebie jest wygląd OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...