Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ANKIETA -czy organizujemy afterparty po zlocie? kto chętny?


CZY JESTEŚ ZDECYDOWANA/Y UCZESTNICZYĆ W AFTERPARTY PO ZLOCIE ?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZY JESTEŚ ZDECYDOWANA/Y UCZESTNICZYĆ W AFTERPARTY PO ZLOCIE ?



Recommended Posts

Tak więc .... doszły mnie słuchy stąd i zowąd, że jednak wielu forumowiczów ma inne plany na wykorzystanie czasu po zlocie niż afterparty.

 

Zakładałam, iż zrobimy jedno wielkie ogólne afterparty gdzieś niedaleko Urzutu- bez rozbić na pikniki w ogródkach okolicznych forumowiczów .... czyli:

ALBO WSZYSCY ALBO NIKT (pomijając forumowiczów którzy wracają w ten sam dzień do domu lub po prostu nie mają ochoty w tym uczestniczyć).

 

Dlatego chciałabym rozeznać sytuację, ile faktycznie osób i kto byłby chętny na taką imprezkę gdzieś w agroturystyce przy ognichu z ewentualnym noclegiem na luzie po oficjalnym zlocie .... ponieważ nie wiem, czy jest sens w ogóle tym się zajmować :wink:

BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH ZLOTOWICZÓW O WYPEŁNIENIE ANKIETY - można uzasadniać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dagguś powiem tak jeśli pojadę z dzieckiem to raczej wracać bedziemy w ten sam dzień bo co to za imprezka jak ktoś musi siedzieć przy śpiącym maluszku ale jeśli by się złożyło ze synkiem zaopiekowałaby się babcia to wtedy jak najbardziej chętna bym była na afterparty :D nie głosowałam bo nie ma takiej opcji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...