Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ANKIETA -czy organizujemy afterparty po zlocie? kto chętny?


CZY JESTEŚ ZDECYDOWANA/Y UCZESTNICZYĆ W AFTERPARTY PO ZLOCIE ?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZY JESTEŚ ZDECYDOWANA/Y UCZESTNICZYĆ W AFTERPARTY PO ZLOCIE ?



Recommended Posts

kurde , wiem ... choleryk ze mnie ..... perfekcjonalista :oops: :wink: .... ja jestem taka, że jak coś obiecam to po trupach i na ament - musi być :roll:

i dlatego oczekuję tego samego od innych ... ale .... jak malgoś powiedziałaś - to nie armia :roll:

 

przepraszam, obiecuję że już będę miła i grzeczna - tylko prosze Was bardzo .... już żadnych takich niespodzianek, ok? :roll: :lol:

 

niespodzianki to beda 27 czerwca 8) 8) 8) oby tylko te pozytywne :roll:

 

innych nie przyjmuję do wiadomości :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Daggulka, wyluzuj, ona na pewno miewa ciagle takie sytuacje przy wiekszych imprezach i z pewnoscia nie kupila jeszcze tego, co sie latwo psuje. Wiem, ze to wkurzajace, ale to nie armia, nie da sie na rozkaz... :roll:

 

Uwierz mi w armii tez sie juz nie udaje :lol:

 

No dobra, mialo byc w armii polnocnokoreanskiej. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka, wyluzuj, ona na pewno miewa ciagle takie sytuacje przy wiekszych imprezach i z pewnoscia nie kupila jeszcze tego, co sie latwo psuje. Wiem, ze to wkurzajace, ale to nie armia, nie da sie na rozkaz... :roll:

 

Uwierz mi w armii tez sie juz nie udaje :lol:

 

No dobra, mialo byc w armii polnocnokoreanskiej. :lol: :lol: :lol:

 

no juz bardziej realne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszszszszzzz... no niech mi ktoś powie dlaczemu ze mnie jest taki choleryk co zawsze mówi co myśli ? :oops:

najpierw krzyczę na ludzi , a potem mi głupio ...no ale powiedzcie sami czy czasem nie przeginają .... dobra, dobra - nie zaczynam :roll:

 

w każdym razie .... muszę zapamiętac, że zawsze kiedy stanie się coś co mnie zdenerwuje to ktoś musi mnie : zakneblować i związać, zamknąc w pokoju na klucz - następnie przeczekać z pięć godzin cobym se przemyślała, a potem dopiero można mnie puścić wolno :roll:

 

a i tak sukces wcale nie gwarantowany :wink: :lol:

 

w każdym razie wszedłam tu żeby przeprosić ludziów na których nakrzyczałam :oops: ... a pozostałych proszę równocześnie, żeby byli wyrozumiali dla moich skołatanych nerw i oszczędzili mi złych nowin :lol:

 

jessooo ... zlot za kilka dni ... ze stresu od wczoraj siede i żre co mi pod rękę podejdzie :oops: :roll: :-? .... odkurzać ide, chociaż przez pół godziny nic nie pochłonę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie prosi sie wszystkich uczestnikow afterparty o zabranie ze soba kanek na jedzonko, ktore zostanie po nieobecnych. :lol: :lol: :lol:

 

Daggulka, chyba to jedzenie nie jest wyliczone co do grama na osobe? No i tydzien wczesniej pani nie zakupila miesa? :o :o :o Bo jesli tak... to... :-?

 

Zawieziemy do Markotu - nie ma sprawy.

 

A z mojego doświadczenia- na imprezę przychodzi ok. 40 %- 60 % deklarujących :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszszszszzzz... no niech mi ktoś powie dlaczemu ze mnie jest taki choleryk co zawsze mówi co myśli ? :oops:

najpierw krzyczę na ludzi , a potem mi głupio ...no ale powiedzcie sami czy czasem nie przeginają .... dobra, dobra - nie zaczynam :roll:

 

w każdym razie .... muszę zapamiętac, że zawsze kiedy stanie się coś co mnie zdenerwuje to ktoś musi mnie : zakneblować i związać, zamknąc w pokoju na klucz - następnie przeczekać z pięć godzin cobym se przemyślała, a potem dopiero można mnie puścić wolno :roll:

 

a i tak sukces wcale nie gwarantowany :wink: :lol:

 

w każdym razie wszedłam tu żeby przeprosić ludziów na których nakrzyczałam :oops: ... a pozostałych proszę równocześnie, żeby byli wyrozumiali dla moich skołatanych nerw i oszczędzili mi złych nowin :lol:

 

jessooo ... zlot za kilka dni ... ze stresu od wczoraj siede i żre co mi pod rękę podejdzie :oops: :roll: :-? .... odkurzać ide, chociaż przez pół godziny nic nie pochłonę :lol:

 

Daga - ja cię proszę ty weż wyzuluj bo oszalejesz a my razem z tobą - bo jak zacznie się udzielać to.... ja też dołączę 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie prosi sie wszystkich uczestnikow afterparty o zabranie ze soba kanek na jedzonko, ktore zostanie po nieobecnych. :lol: :lol: :lol:

 

Daggulka, chyba to jedzenie nie jest wyliczone co do grama na osobe? No i tydzien wczesniej pani nie zakupila miesa? :o :o :o Bo jesli tak... to... :-?

 

Zawieziemy do Markotu - nie ma sprawy.

 

O widzisz, Ty masz zawsze dobre pomysly. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuzka ... jedna przeżarta gruba baba na zlocie wystarczy ... choć Ty musisz reprezentacyjnie wyglądać - nie poddawaj się , dasz radę :roll: :lol:

 

eeeeeeeeeee taaaaaaaaaam to nie cating na top modelkę tylko spotkanie przyjaznych sobie ludzisków ( zniosą mój widok - mam nadzieje ) :roll: :roll: - co nie znaczy ze nie bede miec steresa, narazie go nie mam ale zaraz mi sie udzieli od ciebie wiec przestań już !!!!!! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokietki :roll:

 

no coś Ty .... na fakcie - u mnie miesiąc zajadanych stresów i mam 5 kilo więcej na tyłku :oops: :roll: .... pamiętam doskonale : prawo jazdy, budowa ....no i wiek swoje robi .... trza się pilnować nie ma totamto :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokietki :roll:

 

no coś Ty .... na fakcie - u mnie miesiąc zajadanych stresów i mam 5 kilo więcej na tyłku :oops: :roll: .... pamiętam doskonale : prawo jazdy, budowa ....no i wiek swoje robi .... trza się pilnować nie ma totamto :wink: :lol:

 

hahaha a niedawno pisalas ze jestses tak zesteresowana ze nic nie jesz - i to potwierdza fakt ze kobieta zmienna jest :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

dla pocieszenia powiem ze ja tez mam wiecej, ale nie przyznam sie ile :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuzka .... dokładnie .... ale to chyba każdy tak ma , że różnie z tym stresem :wink:

czasem jest tak ściśnięty żołądek , że za nic nie da rady coś przełknąć .... a niekiedy konia z kopytami :oops: :lol:

 

w każdym razie , od jutra mam taki zapiernicz w robocie, że nie bede miała czasu na stres :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...