Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Claris i Luke budują Z28 GL2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Claris, jak po zakończonych pracach oceniasz swojego wykończeniowca?

No i ta kostka, taka kropka nad i :)

 

Wykończeniowiec z niektórymi rzeczami poradził sobie lepiej [świetnie wszystkie regipsy, zabudowy, wnęki, domurówki, obrobienia jakiś dziur], z innymi gorzej. Technicznie bez zarzutu, nie ma błędów w wykonaniu [poza montażem przycisków do spłukiwania toalety :) - zamontował niepoprawnie i twierdził, że te przyciski tak mają, w co nam się wierzyć nie chciało... mąż wyciągnął instrukcję, poprawił i o dziwo! zadziałały poprawnie], ale w paru miejscach mógł się bardziej postarać estetycznie. Nie zwracałam na to wcześniej uwagi, ale gdzie nie gdzie poszatkował mi kafle [bo tak było prościej ułożyć] i teraz gryzie mnie to w oczy [ale tylko mnie, więc chyba ogólnie nie jest źle]. Miał parę niedociągnięć przy silikonowaniu. A najgorzej wyszedł mu balkon przy którym się już śpieszył, bo ściągałam go z innej roboty - na wiosnę będzie poprawiać [choć podpowiedział ciekawe rozwiązanie przy cokole].

Najbardziej to mnie jednak denerwowało marudzenie na innych fachowców [a to kąta nie było po tynkach, a to na Radaszkiewicza narzekał, na ociepleniowców poddasza to już w ogóle jechał równo - ale tu przyznaję miał prawo, bo i mnie nerwów napsuli, że hoho]. No i marudził na wymyślne sprzęty, że niektórych takich to jeszcze nie montował [no cóż].. ze wszystkimi dał radę, ale wysłuchałam :). A, no i w kuchni dopiero teraz przy docelowym oświetleniu wyszedł babol w gładzi na ścianie - muszę go ściągnąć niech poprawia.

 

Doceniam to, że nie martwiłam się o jakieś pierdoły i materiały, bo sam dokupywał co było potrzebne, był rozsądny cenowo, podpowiedział sporo rozwiązań, nawet jak marudził, że się nie da - to po moim równie upierdliwym marudzeniu, wszystko dało się zrobić. No i był bardzo uczciwy, więc nie miałam stracha zostawiając go na chacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea, ja sporo załatwiłam hurtem na początku, on tylko dokupywał jakieś pierdółki i to co brakło i faktycznie ceny w Oleśnicy miał dobre.

Pilnuj go przy rozplanowaniu kafli na podłogach, żeby było bez widocznych przejść między poszczególnymi pomieszczeniami [jeśli tak masz, że kafle są na większej powierzchni, w kilku pomieszczeniach] i symetrycznie gdzie się da :) a poza tym trzeba się uniewrażliwić na komentarze i będzie super :) A - największa zaleta - sprząta po sobie niemalże na glanz :) ma wielki przemysłowy odkurzacz, który nam użyczał także przy innych okazjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Ja ci powiem, że na wszelki wypadek przed kupnem Affrona na żywo nie oglądałam :D Podobał mi się na zdjęciach, kupiłam [i to dużo bo więcej jak połowę dołu mam w Affronach] i zobaczyłam dopiero jak przyjechał. I zachwycił mnie bardzo :) tyle, że po położeniu to nie jestem w stanie tak go dopucować jak za nowości fabrycznej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakieś krzywe oczy chyba, bo na przykład w łazience na podłodze mam teraz szare kafle, które mnie i męża zachwyciły na ekspozycji, a jak już zaległy u nas na podłodze, to delikatnie mówiąc: szału nie ma. no i ostatnio byliśmy na avicenny, tam gdzie te kafle kupowaliśmy 6 lat temu. i patrzymy: jakie piękne kafle na ekspozycji! no musimy takie mieć w nowym domu! i podchodzimy i patrzymy, a to te, co mamy w łazience! może oni tam jakieś specjalne światło mają? albo my jakieś "specjalne" oczy ;)

 

 

wesołych świąt! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...