Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Claris i Luke budują Z28 GL2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przygotowania....są w trakcie :wink: W ramach relaksu muszę zajrzeć na forum :wink: Dziś przyjeżdża Teściowa i jej siostra - to będą nasi goście na pierwszych świętach w naszym domku. Bardzo się cieszymy, choinka już ubrana, dom przystrojony...Nawet kabli zbyt wiele nie wisi :roll:

 

Trzymajcie się cieplutko, życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt a następnych to już koniecznie we własnym domku.

Buziaczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć :D

Już ci kiedyś pisałam na temat elewacji w wątku o naszym projekcie (a swoją drogą to wątek chyba już umarł :roll: ). Jak dla mnie do waszej kolorystyki bardziej pasują białe okna - zwłaszcza, że sporo ludzi chwali sobie, że nie żółkną i nie są aż tak trudne w utrzymaniu w czystości. Są zdecydowanie bardziej neutralne, nie dominują ani na zewnątrz, ani w środku.

Już widzę, że będzie mnie drażniło przy moich to, że jak powieszę firanki to ramy będą "przebijały" przez nie :evil:

No ale to wam ma się podobać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ja również jestem za białymi oknami przy wybranej kolorystyce elewacji, drewnopodobne to kolejny kolor przy biało-niebieskim , może więcej zapsuc niż pomoc. A i białe okna sa tańsze od brązów :)

 

My planujemy elewacje coś w stylu Aniahubi wiec również wybraliśmy drewnopodobne okna a dokładnie Orzech ciemny. Mamy plastikowe firmy Thermoplast, były najdroższe z proponowanych nam ale nas najbardziej ujęły, wszelkie uszczelki i dodatki mamy brązowe, zewnętrze odpływy wody są zabudowane listwą i do złudzenia przypominają drewniane. cały koszt okien wyniósł nas ok 17tys zł (bez dachowych). Z małymi zmianami w projekcie. Okna w kuchni i spiżarce zamiast 120cm wysokości maja 150cm i w pokoju na gorze mamy okno balkonowe zamiast okna 150*150 oraz w pokoju nad garazem mamy okno 150*150.

 

Powodzenia w wycenach :)

 

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej

Mi też do twojej elewacji bardziej pasują białe okna. Zresztą do naszego domku też białe lepiej wyglądają, ale chyba i tak będą brązowe. ehh. Nie mam coś przekonania do białych, boję się że zżółkną i gorzej się je myje. pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

No, no widzę że i do was wiosna przyszła :D

Jak wykonawca chce ruszać, to korzystaj - przyciśnij hurtownię i do dzieła :D

Wszystko da się opanować, nawet budowę i 2 przedszkolaków :wink:

Twojemu mężowi zazdraszczam wycieczki w cieplejsze kraje, mojemu w sumie też, bo się w marcu wybiera...

A takiego baniaka nikt na grupie wrocławskiej nie ma niepotrzebnego?

A może wykonawca ma jakieś kontakty i jest w stanie pomóc?

Powodzenia - czekam na zdjęcia pierwszych wmurowanych cegiełek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Muszę ten kolor obejrzeć na żywo - może w sobotę...

A kiedy ruszam.. właśnie się zastanawiam czy już nie ruszyłam :) Jesli nie, to jutro - dzisiaj musze wysłać tate na działke żeby sprawdził.

Dzisiaj zapłaciłam za strop i nadproża - zabolało kieszeń... a wykonawca pyta czy jutro z transportem bloczków kominy dojadą, a przecież nie mówił, że tak szybko trzeba - aaaa, ja nawet nie wiem jakie to mają byc kominy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Claris. Skaczę sobie po dziennikach dzielnych budowniczych, podczytuję, podpatruję, chłonę wiedze. Trafiłam też do Ciebie... już nie wiem poprzez kogo :) i co widzę??? zdjęcia okien Dako :) Zdziwiłam się bo nie są jakoś szczególnie spopularyzowane na forum.

Ja też miałam dylemat jakie okna, jaki brąz (bo tylko brąz wchodził w grę). No i zakochałam się w Dako - tabasco teak. Moim zdaniem bardzo fajny kolor, taki głęboki brąz, mający w sobie coś z winnej czerwieni, ale nie tyle co mahoń. Ja się w tym kolorze zakochałam :)

U nas okna już zamontowane i jak dla mnie rewelacja, mąż i reszta rodznki też chwalą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Claris :D . Wprawdzie nie buduję Z28 L GP2, ale pamiętam, że kiedyś, dawno temu odwiedziłaś mój dziennik. Wtedy jeszcze rozmawiałyśmy przez priv :wink: . Skoro jednak się znalazłaś, to pozwolisz, że wpadnę do Ciebie od czasu do czasu. Widzę, że nie tylko ja miałam perypetie związane z rozpoczęciem inwestycji :roll: . Mam nadzieję, że teraz będzie już z górki :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...