Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Claris i Luke budują Z28 GL2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej claris :-)

wracam jakos syn marnotrawny, a raczej jako corka ;)

kochana, to co robisz z ogarnieciem budowy, to mistrzostwo swiata, powinnas dostac medal a nawet dwa, kurde kobieta to jednak potrafi i domem sie zajac i dziecmi i budowa domu i jeszcze w tym domu wymurowac i polozyc kafle, kurcze jestes moim idealem, guru! matko kobieto podziwiam Cie mocno, choc zdaje sobie sprawe jakim wysilkiem, to wszystko ogarniasz, dobrze, ze masz kochana babcie (znowu kobiety gora ;) ), ktora zajmie sie wnuczka duzo sie dzieje, widze, ze juz masz wylewke, parapety i juz ocieplenie dachu, masz jakis termin wprowadzki ? podobaja mi sie wizualki salonu i lazienek, nie kojarze kafli w kuchni, ale jak widac to niespodzianka dla wszystkich :-) pozdrawiam cieplo, dopingujaca kjuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Na razie ocieplamy poddasze, nie kładziemy regipsów bo wilgoć duża i ogrzewanie jeszcze nie odpalone. Dopiero jak zaczniemy grzać to będziemy robić regipsy i podwieszane sufity na dole i isze KG zabudowy. Mam nadzieję odpalić kotłownię najdalej za tydzień, wszystko zależy od tego kiedy gazownia uruchomi nam gaz [na razie kompletuję jeszcze papiery do odbioru gazu].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claris, tak się cieszę, że do Ciebie trafiłam :) konkretnie chodzi mi o Twoje wizualki łazienek i link do pracowni. Weszłąm na Ich stronę i znalazłam rozwiązania paru rzeczy, z którymi mamy problem (np. wiatrołap, bo zapomniałam powiedzieć, z której strony mają ściąc otwór i ścieli ze strony garderoby).

Bardzo ładne projekty Wam przygotowali. Czy możesz napisać na priv, jaką mają stawkę za m2? Może ktoś już pytał, ale dzisiaj nie dam rady przelecieć przez komentarze.

A w ogóle to dotarłam do Ciebie, bo napisałaś, że rozważasz okna dachowe Roto. Napisz mi, czy w końcu na nie się zdecydowaliście i czy jesteście zadowoleni, jaki model i gdzie we Wro kupowaliście Roto. I mam też pytanie o rekuperację - jaka fima robiła Wam WM i również czy jesteście zadowoleni. dzięki z góy i pozdrawiam,

Super wyszedł Wam dom, piękna dachówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Spirea,

 

Zacznę od okien - mamy ROTO, wysoko osiowe z ciepłymi kołnierzami WD [taka wkładka z czegoś styropianopodobnego czarnego poprawiająca izolację] - zarówno drewniane jak i PCV [do łazienek]. Kupowałam w hurtowni MADAR na Kwidzyńskiej, akurat mieli promocje na te okna i zapłaciłam dobrą cenę. Jak chcesz to podam Ci namiar bezpośrednio do Pani, która mnie tam obsługuje - czasami jak mają inwestycje na jakiś produkt [czyli zamawiają ich dużo] to można się podpiąć cenowo pod takie zamówienie i jest korzystnie. Póki co z okien jestem bardzo zadowolona, ale tez nie mieszkamy jeszcze, więc użytkujemy znikomo. Drugi raz wybrałabym jednak te same.

 

Rekuperację robiła nam Wentima http://wentima.pl/. Profesjonalnie bardzo, choć cenowo raczej nie najtaniej [porównywalnie do skavena i intelplastu, ale samą jednostkę co brałam od nich wycenili mi drogo :(]. Na razie mamy sama instalację, bo rekuperator będziemy montować po wykończeniówce.

 

A o architekt wnętrz to pójdzie na priv. Ze współpracy jestem także bardzo zadowolona, z tym ,że była ona 100% zdalna - przez maila.Nie każdemu to odpowiada, mnie akurat bardzo pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedż. My właśnie zaczynamy rozważać roto po rozważaniach, które przeczytałam w dzienniku Salika. Jak najbardziej poproszę o ten kontakt do Pani z Madaru. Ja mam właśnie wycenę ze Skavena. Pewnie się na nich zdecydujemy, ale dla ogólnej orientacji chciałabym poznać tez inne oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

claris nie poddawaj sie, tak daleko zaszlas, prawie w pojedynke, ale silnie parlas do przodu mimo niektorych przeciwnosci, a teraz wajcha z gazu niech Cie tak latwo nie zlamie

wierze, ze emocje wziely gore, wierze, ze masz dosc, ale to minie, juz niebawem, juz za momencik, jeszcze wajcha z gazu, jeszcze wykonczenia, kafelki, ale juz prawie meta

bedzie dobrze, a nawet jeszcze lepiej, sciskam Cie mocno

 

strasznie podobaja mi sie wizualki, fajny masz gust,moge prosic namiary na pania architekt i orientacyjne ceny ?

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...