Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam !

Mam do sprzedania projekt domu Zapach wiosny M70L cena 1400 zł

sprzedaję bo muszę, postanowiłam wybudować inny dom . polecam kontakt telefoniczny : 600-449-948

 

Zapakowany w oryginalny segregator. 4 egzemplarze plus koszty budowy. Do projektu są dołączone zgody na bardzo wiele zmian do wprowadzenia w domu oraz komplet niezbędnych dokumentów potrzebnych do pozwolenia na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

znów kilka zdjęć, tym razem w zimowej scenerii. Instalacje elektryczne zrobione, teraz przerwa. :lol:

W sprawie pieca to u mnie będzie elektryczny i kominek z płaszczem wodnym, w przyszłości panele słoneczne.

 

http://foto.onet.pl/3owrs,wolwco0lcogl,u.html

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Wiosennym wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pomyślności i wytrwałości w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich Wiosennych. Ja dopiero zaczynam przygodę z budową :wink: Bardzo, mi i mojej żonie podoba się projekt "Zapach Wiosny" jednak na obrazku to nie to samo co w rzeczywistości, a przed kupnem projektu chcieli byśmy zobaczyc taki domek na żywo. W związku z tym moja proźba do osób z województwa mazowieckiego które wybudowały ten dom lub są w trakcie budowy o kontakt. Jeśli nie stał by nic na przeszkodzie to chcieli byśmy obejrzeć taki dom na żywo, po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Bardzo proszę o kontakt "Wiosennych" z mazowieckiego, mój e-mail: [email protected] :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do mbulawa, twój adres e-mail jest coś nie tego. Wysłałem wiadomość i dostałem info, że wiadomość nie może być doręczona. :( Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam w oklice Serocka k/Warszawy, dom w stanie surowym zamkniętym (no może trochę bardziej zawansowana budowa). Mój adres e-mail znajdziesz na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich obecnych i przyszłych budujących M70.Kiedy wreszcie trafiłam na projekt Wiosenki doszłam do wniosku,że to jest to :D .Chyba,że już nie zmienię zdania.Podobnie jak Ty Gieniu będę budować w okolicy Serocka (w Karolinie). Mam nadzieję,że mi nie odmówisz i będę mogła dołączyć do grona oglądających Twój dom jak również skorzystać z Twoich doświadczeń przy budowie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

do zulka01 oczywiście zapraszam na budowę zobaczyć dom w naturze, chętnie podzielę się doświadczeniami.

 

do rafal, drewna poszło około 11 m3, wymiary i ilość drewna zgodne z projektem. W projekcie Rzut Więźby jest tabela, cieśla według tego zamawiał drewno.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Ja także wybrałem ten projekt ponieważ mam dość wąską działkę a zarazem długą wzdłuż drogi. Wielkich zmian nie wprowadziłem tylko okno w kuchni będzie na drugiej ścianie bo wypadało u mnie od północy(mało światła). Strop zamierzam zalewać betonem. i tutaj mam pytanie do tych którzy wybrali takie rozwiązanie a dokładnie ile potrzeba stali na taki strop?. Na fundament wyliczyłem 36 prętów 12tki do tego wieniec i strop więc zastanawiam się ile dokładnie i jakiej średnicy kupić stali. Ponieważ kasy trzeba dużo a nie chce przesadzić z materiałami żeby potem nie zostało. Jakby nie było problemu proszę o jakieś info. Pozdrawiam.

Jak pogoda pozwoli i urzędy ruszam w kwietniu także podam mój kosztorys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak tak Panowie, jakieś postępy na budowach?

Mam pytanie. czy robiliście już instalację elektryczną w domu? jeżeli tak to ile poszło kabla. Mamy okazję kupić trochę taniej tylko zastanawiamy się ile . Mam tylko nadzieję , że ta zima niedługo się skończy i ruszymy z naszą budową. pozdrawiam wszystkich "wiosennych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...