Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam "wiosennych" w ich ukochanej porze roku!

w końcu wiosna!

dziękuję za reakcję zwłaszcza "okolicznym" czyli marcinbysio i slawikrrg

 

Ten majster co zszedł już do 30 tysięcy za surowy otwarty (włacznie z więźbą) nie przedstawia mi się już najgorzej, tym bardziej, że cieszys się dobra opinią i znam go od lat, co nie zmienia jednak faktu, że sentymwnetów nie ma ale on w końcu z tego żyje

 

Nasz zapach ma powstać w Ciechocinku, nadal nie mam jeszcze ostatecznych papierów, ale liczę na to, że na dniach będzie pozwolenie

 

W tym roku chciałbym stan surowy otwarty i ogrodzenie jeśli nie w całości to 3 strony - działka narożna

 

slawik w Czernikowie a marcinbysio gdzie jeśli można wiedzieć?

 

Jeśli będzie to nadal możłiwe to po świętach chętnie zobaczyłbym jak zapach wygląda w "realu" - dziękuję za propozycje marciniebysio

 

Jakie planujecie ogrodzenia?

 

Rzeczywiście ggienku1 dawno nie było zdjęć miło zobaczyć postęp

 

Pozdrawiam wszystkich i życze spokojnych, zdrowych i radosnych wielkanocnych

a kolejnych już pod strzechą wiosenną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich co są w trakcie budowy lub zaczynają budować Zapach Wiosny M70.

Mam pytanko. Czy ktos buduje Wiosnę w okolicy Konina (wielkopolskie) lub z zasięgu 100km od??

Proszę o odpowiedź na ten adres e-mail: [email protected], ponieważ chcielibyśmy z żoną zobaczyć ten domek na żywo.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżamy się do odebrania pozwolenia na budowe. Chętnie nawiążemy kontakt z osobami ktore juz początek budowy maja za soba a jeszcze lepiej jezeli sa z okolic warszawy chetnie bysmy zobaczyli wiosenke:P

Rozumiem ze za stan surowy otwarty trzeba liczyc 25-30 tys zł za robocizne?

A za materiały? Jeżeli chodzi o dach jakie to są kwoty?

Jeszcze nie wybraliśmy czy to bedzie pustak, itong czy cos innego wiec bedziemy wdzięczni za informacje bo murarz twierdzi ze jakis pustak klejony(pewnie latwiejszy, ale droższy) Czekamy na kontakt albo tu albo drogą meilową [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuboss jeśli dobrze rozumuje to twojemu murarzowi chodzi o sam fakt użycia kleju do pustaków a nie zwykłej zaprawy betonowej więc pustak jest jak najbardziej zwyczajny- osobiście polecam ytonga ze względu na bardzo dokładną kalibrację tj wymiarowanie - sam osobiście też postawiłem na ten produkt. Pustaki ytonga "24" 180 m2 kosztowały mnie 8500; z dowozem - cena atrakcyjna. Na dach po przeróbkach pójdzie mi około 270 m2 biorąc pod uwagę że to będzie blacho dachówka cena ok 7-8 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na wstępie szacunek tym którzy zginęli w katastrofie i wyrazy współczucia ich rodzinom.

 

 

do aniamanka, rzeczywiście drzwi na taras są większe, mają 1,80 m i chyba tak jest dobrze. Wizualnie pasują do salonu. Myślę, że 2m też się zmieszczą, ale ścianka w narożniku bardzo się zmniejszy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...