Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

Chcę wogóle z wc zrezygnować gdyż na tym samym poziomie jest łazienka a teraz mam duży problem gdzie trzymać słoiki(przetwory) miski wiaderka większe zakupy i się przyda większe pomieszczenie. Edytowane przez Marta Sawicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich!

Z przyjemnością czytam, jak powstają Wasze domy. Jestem coraz bardziej zainteresowana projektem Zapach Wiosny.

Czy ktoś buduje wg tego projektu w okolicach Puław albo Lublina?

Jeśli tak, to chętnie obejrzałabym domek w realu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wodzika

Ja oczekuję na zrobienie dachu i to będzie ostatni etap budowy w tym roku.

Na wiasnę zaczniemy działać dalej.

Chciałabym się zorientować ile potrzebuje jeszcze pieniędzy.

Czy może mi pan napisać ceny materiał+robocizna za następujące etapy:

wylewki podloga(chudziak+ocieplenie)

wylewki tarasy

ocieplenie stropu

ocieplenie domu(robocizna)

kanalizacja

instalacje elektryczne,hydrauliczne ,gazowe

tynki wewnętrzne.

Z góry dziękuje.pozdrawiam

Edytowane przez aniamanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniamanka

 

wylewki podloga(chudziak+ocieplenie) - nie robiłem jeszcze - mam tylko chudziak - ok. 1500 zł

wylewki tarasy - ok.1000 zł

ocieplenie stropu - nie robiłem jeszcze

ocieplenie domu(robocizna) - robiłem sam , ale musisz szykować za robociznę ok.14-15 zł za każdy etap - przyklejanie styropianu,zaciąganie siatki,struktura

kanalizacja - położenie rur w chudziaku mat.+ robocizna - ok.900 zł

instalacje elektryczne,hydrauliczne ,gazowe - elektryka ok.8000 zł komplet z matariałem

tynki wewnętrzne - 12000 komplet z materiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam prawie zdecydowana na Przemyślany,jednak jak znalazłam Zapach Wiosny doszłam do wniosku,że to jest to czego szukałam bezskutecznie przez kilka miesięcy.Jak to najtrafniej określiła Lilaer - to dom "wszystkomajacy".Parę tygodni później zobaczyłam go w realu u Gienia i już wiedziałam,że to mój dom :-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich forumowiczów co budują zapach wiosny , ja jestem jeszcze przed kupnem projektu, ale będzie na 100% , jestem na etapie biurokracji i będę budował za trójmiastem ,dla nie wtajemniczonych Gdańsk i jak zwykle pytanie czy jest gdzieś WIOSNA w realu . Dzięki i pozdrowienia dla budowniczych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,jeżeli odwiedzasz te strony, ja jestem dopiero na etapie biurokracji, ale mam pytanie jaki jest koszt stropu drewnianego , gdyż śię wacham czy nie zmienić już na etapie początkowym na betonowy . mój adres email [email protected] ja będę budował za trójmiastem pozdrowienia i powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strop drewniany niesie za soba wymierne oszczednosci juz od poczatku inwestycji choc sam w sobie nie jest dosc tani 9mnie wyniosl 25 tys. ale przez to zaoszczedzilem na scianch nosnych w srodku domu, teraz bede mial same dzialówki co nie jest mozliwe przy terivie. podsumowujac stropy betonowe sa na pewno drozsze !!! i nie masz mozliwosci dowolnego rozkladu scian w srodku domu gdyz jak za pewne sie orientujesz belki do terivy maja swoja okreslona dlugosc i musza miec punkty podparcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a co z odprowadzaniem ścieków - jeśli nie ma kanalizy, szambo czy przydomową oczyszczalnię ktoś montuje?[/QUO

 

jesli tylko masz mozliwosc zainwestuj w oczuszczalnie - ja tak robie, koszty poczatkowe sa wyzsze ale oszczednosci na wywozie sa wymierne no chyba ze masz mozliwosc podlewania sasiadow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...