Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Mimki fajna sprawa ta pompa ciepła. Możesz podać trochę więcej szczegółów np jakiej firmy wybraliście ile Kw no i ciekawi mnie ile to kosztuje. Gdzieś wyczytałem ze do ogrzania wody potrzebna jest druga pompa czy u Was tez tak jest?

 

Zulka gratuluje fajnie już masz!!!

lilaer domek rośnie jak grzybek po deszczu!!!

Pozdrawiam

Edytowane przez slawikrrg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie do Zulka01

Zauważyłem na zdjęciach że masz piec gazowy (chyba się nie mylę?)

Mam pytanie czy:

- piec kondensacyjny

- jaki komin do tego pieca - czyli system czy murowany a jeśli murowany to jaka rura kwas do środka poszła?

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź możliwie szybką bo kominy mają się w poniedziałek zacząć pojawiać

Wg projektu jest fi 200 rura a spec od viessmanna powiedział, że żadnej rury podobno nie trzeba bo rura wraz z piecem zwyczajny komin np z cegły wystarczy

 

Będę wdzięczny za opis Twojego rozwiązania

Jak Twoje problemy z wodą wokół?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie nic się nie dzieje więc rozmyślam o wykończeniówce:). Zulka! przez ciebie zaczęłam myśleć o podłogówce w salonie i nie wiem co dać na podłogę. Woodentic krzywy, inne płytki jak proste i ładne to drogie:(, no a co ty robisz? Zawsze wiedziałam, że w salonie na podłodze drewno (takie ciepłe), a teraz nic już nie wiem (płytki łatwo utrzymać i się nie rysują). Za i przeciw, za i przeciw:stirthepot:. Pozdrwaiam wszystkich. Pa.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Lilaer ja nawet nie myślałam o drewnianej podłodze w salonie.Wbrew wszelkim opiniom kładę woodentica.Mój glazurnik podtrzymał mnie na duchu,kładł go kilka razy i twierdzi,że nie jest tak źle.Mało tego to doradził żebym kupiła ten większy.Jasne,że płytki łatwiej utrzymać w porządku,zwłaszcza przy zwierzętach - a moja wygoda jest dla mnie najważniejsza :D.

Drewnianą kładłam pięć lat temu w nowym mieszkaniu - parkiet dąb bielony.Położony był idealnie,do niedawna nie miałam zastrzeżeń,ale od pewnego czasu zaczęły pojawiać się minimalne szparki,które doprowadzają mnie do rozpaczy.Moi znajomi tego nie widzą,ale ja widzę,bo wiem jak wyglądał wcześniej.

W "wiosennych" sypialniach chciałam położyć deskę dębową - niestety nie ma szans na kupienie właściwie wysezonowanej, jeśli kupię taką jaka jest dostępna,to i w niej za kilka lat powstaną szpary :evil:.

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam wszystkich forumowiczów od wiosenek dawno mnie tu nie było gdyż od lutego walczyłem z biurokracją. w poniedziałek jadę po odbiór pozwolenia na budowę.Teraz zostało mi szukać ekipę , gdyż obiecana chyba mnie olała , ale się nie poddajemy pozdrowienia dla WSZYSTKICH WIOSENNYCH. lutek.

ps. może ktoś w okolicach trójmiasta chciałby się pochwalić swoją WIOSNĄ na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...