Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wodzik ma poszerzony dom o ile dobrze pamiętam wiec tych metrów jest kapkę więcej niż w oryginale.

Pozdrawiam

 

Mam położone tynki gipsowe kładzione maszynowo firmy KREISEL - nie wiem ile wyszło towaru - płaciłem za 520 m.kw po 24 zł - w tym wszystko - czyli materiał , listwy narożne i listwy dylatacyjne przy oknach. Tyle metrów wyszło , bo to jest jednak nie taki mały domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes:witam.czy ktoś budował wiosne etapami?interesuje mnie ile kosztowała robocizna za stan zero a ile materiały.pytamy i analizujemy ceny-zdarzył sie fachowiec który woła za robote 22.000 drugi 12.000,już sami sie gubimy.bardzo ucieszymy sie z każdej rady.pozdrawiamy wiosenkowiczów w upalny letni dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes:witam.czy ktoś budował wiosne etapami?interesuje mnie ile kosztowała robocizna za stan zero a ile materiały.pytamy i analizujemy ceny-zdarzył sie fachowiec który woła za robote 22.000 drugi 12.000,już sami sie gubimy.bardzo ucieszymy sie z każdej rady.pozdrawiamy wiosenkowiczów w upalny letni dzień.

 

violka111 proponuje poczytać temat od początku tam znajdziesz co i za ile. Średnio za wykonanie stanu zero fachmani biorą ok 5 tys zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

Pogoda paskudna,ale chyba coś się dzieje w Waszych Wiosnach?

U mnie parę zmian na lepsze.Jest parkan,ale póki co bez bramy i furtki.W całej części mieszkalnej leży już woodentic,łazienka i kotłownia prawie skończone,a pan glazurnik kładzie płytki w garażu.Poza tym dom ocieplony i aktualnie robią się tynki i podbitka.

 

DSC00886m.jpgDSC00879m.jpgDSC00810m.jpgDSC00766m.jpgDSC00891.jpg

 

Jak na mnie jedną chyba wystarczy :D.Teraz Wasza kolej.Czekam na wiadomości i zdjęcia.

Pozdrawiam :bye:

DSC00886m.jpg

DSC00879m.jpg

DSC00810m.jpg

DSC00766m.jpg

DSC00891.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zulka, no pięknie. Salon gotowy na przyjęcie gości:D, no i tynk:). Super, powiedz co to za kolor i zrób zdjęcie z większej odległości. A i jaką fugę dałaś do woodentica?

 

U mnie coś się dzieje, robią się kominy i strop(drewniany), ale dzisiaj zobaczyliśmy, że strop to tak średnio zrobiony - 2 belki krzywe, kątowniki jakieś pogięte, gdzieś belki połączone, no nie za dobrze to wygląda. Nie chcę się czepiać rzeczy nieistotnych ale nie wiem co jest wadą dyskwalifikującą jakiś element a co nie, a mój kierownik chyba na wyjeździe. Pozdrawiam wszystkich, no i dawajcie zdjęcia bo bardzo się przydają(zdjęcia stropu Mimki i Gienia oglądam teraz przez lupę żeby porównać z tą moją fuszerką). Nie wiem czy na zdjęciu widać

 

http://img23.imageshack.us/img23/2306/dsc00226ph.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na stropach nie znam,więc nic nie widzę :D.

Cieszę się,że Ci się podoba mój woodentic,bo mnie też :lol2:, fajnie wygląda i zero narzekań glazurnika.Fug jeszcze nie ma nigdzie,ale planujemy dać tytułem próby w łazience karmel Mapei,a w garderobie toffi Ceresitu.Podobno ta druga jest kolorystycznie najlepsza.Zdjęcie tynku zrobię przy okazji,a kolor to beż (C2180),ale nie pamiętam jakiej firmy:(,jak będę na budowie - sprawdzę.

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać o parapety zewnętrzne głownie chodzi mi o materiał (blacha czy płytki?)

A drugie pytanko to o podbitkę na zdjęciu wydaję się jakby nie była w poziomie tylko delikatnie ze spadkiem na zewnątrz? glify wkoło okien wyglądają ślicznie też chciałbym tak zrobić tylko martwi mnie właśnie odległość między podbitką a glifami.

Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

Ja jestem na etapie ocieplenia a od wtorku wchodzi tynkarz. Jak opanuje ten program to może wrzucę jakieś zdjęcia. bo do tej pory nie udało mi się to jeszcze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Violka111 musisz przeszukać wątek od początku chłopaki na 100% podawali te dane. Ja mam umowę na cały stan surowy robocizna + materiały. Pozdrawiam.

Zulka, co u ciebie? U mnie prostowanie błędów i budowanie już wybudowanego (ktoś wszedł i ściankę wolnostojącą sprowadził do poziomu:(, ale to zmartwienie Boba. Pokaż coś ładnego. Hej:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Violka111 musisz przeszukać wątek od początku chłopaki na 100% podawali te dane. Ja mam umowę na cały stan surowy robocizna + materiały. Pozdrawiam.

Zulka, co u ciebie? U mnie prostowanie błędów i budowanie już wybudowanego (ktoś wszedł i ściankę wolnostojącą sprowadził do poziomu:(, ale to zmartwienie Boba. Pokaż coś ładnego. Hej:bye:

 

:)tak własnie zrobiłam,zastanawiaja mnie tylko ceny za montaż gotowych kominów-nasz fachowiec twierdzi że będzie to u niego 4000zł:(.wydaje nam się to dużo,ale może sie nie znamy na montażu.budujemy etapami.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy :)

 

Jestem tutaj nowy i są to moje pierwsze kroki jeżeli chodzi o forum muratora. Ale korzystając z okazji chciałem prosić kogoś o info co do kosztów jakie poniósł budując zapach wiosny. Jestem zainteresowany tym projektem i mniej więcej chciałem się zorientować na jakie koszty musiałbym się nastawić :)

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...