Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

Jesteśmy na etapie prawie stanu zamkniętego tzn bez drzwi wejściowych i garażowych.

W jaki sposób wklejacie swoje fotki bo też chcielibyśmy się pochwalić swoją wiosenką.

Zastanawiamy się nad kolejnym etapem prac,czy najpierw instalacje elektryczne,czy podwieszany sufit?Jaką grubość wełny zastosowaliście u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj pawelh, przekopiowałam instrukcję z której ja korzystam

 

Instrukcja wklejania zdjęć

1.wejdź na stronę www.imageshack.us/

2.na stronie ,która się wyświetli wybierz BROWSE

3.wyświetlą się zdjęcia ,które masz w komputerze, wybierz ,które chcesz wstawić i naciśnij 2 razy lewym przyciskiem myszy, a później wciśnij PRZEŚLIJ TERAZ

4.poczekaj ,aż się załaduje(może to chwilę potrwać),wyświetlą Ci się LINKI DO UDOSTĘPNIENIA TWOJEGO OBRAZU

5.najedź kursorem na to co znajduje się przy KOD FORUM, wcisnij prawy przycisk myszy i wybierz ZAZNACZ WSZYSTKO

6.jak zaznaczy się na niebiesko ,ponownie wciśnij prawy przycisk myszy i wybierz KOPIUJ

7.teraz przejdź do okienka ,gdzie piszesz wiadomość na forum ,wciśnij prawy przycisk myszy i wybierz WSTAW

 

 

wolałabym wklejać po 5 miniaturek które się powiększa ale nie umiem, więc wklejam tak jak w tej instrukcji. Chętnie zobaczę zdjęcia waszego domku. Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki na zdjęciach wyglądają super!!!

Jesteśmy z okolic Katowic i na wiosne planujemy rozpoczęcie budowy, jeżeli tylko uda nam się przejść wszystkich urzędników :confused:

Bardzo chcielibyśmy zobaczeć WIOSENKE w rzeczywistości. Możemy przejechać nawet sporo kilometrów żeby do Was dotrzeć!!!

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników tego projektu. Czy ktokolwiek z Was rozważał opcję z wykuszem (na część jadalną). Dołączyłem poglądowo jak mogłoby to wyglądać plus zmiana okna w kuchni na narożne. To jest też inspiracja z projektu "Hipokrates" http://www.extradom.pl/projekt-domu-hipokrates-wrw1102.aspx.

 

http://img810.imageshack.us/img810/8357/projektzapachwiosny.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam slawikrrg. Blacha to czarny mat. Braliśmy w blachotrapezie. Wyliczyli nam 322 m2 blachodachówki, sporo było odpadów, ale przy takiej konstrukcji dachu niestety tak jest. Ale mimo wszystko było warto, bo dach nam się bardzo podoba. Zastanawialiśmy się wstępnie nad grafitem, ale nasz dekarz doradził nam kolor czarny i chyba dobrze zrobiliśmy.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

aniamanka pięknie, pięknie. Robiliście jakieś zmiany w projekcie? Dach chyba podniesiony?

Macie okna więc wygląda na to, że będziecie działać w środku przez zimę? A przy okazji co to za okna i jaki kolor? Chętnie popatrzę na postępy, my mamy przerwę do wiosny:(, mam nadzieję - wczesnej wiosny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich pytanie do LILAER i wszystkich którzy mają już dach pytanie jest proste blachodachówka , czy dachówka. Obecnie ma być robione pełne deskowanie i papa przed zimą chciałbym skończyć dach .pozdrawiam.

Witam,

aniamanka pięknie, pięknie. Robiliście jakieś zmiany w projekcie? Dach chyba podniesiony?

Macie okna więc wygląda na to, że będziecie działać w środku przez zimę? A przy okazji co to za okna i jaki kolor? Chętnie popatrzę na postępy, my mamy przerwę do wiosny:(, mam nadzieję - wczesnej wiosny. Pozdrawiam

0240fot.jpg

0241fot.jpg

0233fot.jpg

0238fot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aniamanka widzę, że macie rynny tak jak ja przy terasach. Jak poprowadzicie rury spustowe? Zastanawiałam się nad łańcuchami, ale chyba też będzie problem

Cola to sę bonie , na stronie 20 wodzik pisze co i jak.

Lutek ja mam dachówkę ceramiczną, powiększone przekroje więźby, dołożona płatew. A co wybrać? Ja chciałam blachę, mąż dachówkę, jak widać wygrał:rolleyes:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby skłonny wysłać na maila kosztorys tego domku ([email protected]).

 

P.S. Myślę o zrobieniu dodatkowego prostokątnego wykusza (jak załączyłem na obrazku we wcześniejszym poście), żeby powiększyć część jadalną oraz szafy wnękowej w przejściu do pokoi. Będę wdzięczny za informacje jeśli ktoś robi lub próbował coś takiego zrobić.

Aniamanka

Widziałem, że powiększaliście szerokość domu o 60 cm, to od strony salonu?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...