Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich .

Mam pytanie bardzo proszę o przesłanie kosztorysu budowy, zdecydowaliśmy się na wiosenkę i wstępnie chcieliśmy oszacować ile kasy potrzebujemy. po analizie wpisów na forum i obejrzeniu fotek, wiemy już że będzie to ten projekt. podaję prywatnego emila: [email protected]. z góry dziękuję:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

:welcome::welcome:witamy wszystkich milosnikow tego domku ,my jestesmy na etapie dachu i tu mamy pare pytan- -chodzi nam o kosztorys dachu z blacho dachowki z podbitkà i jaki styropian uzywaliscie do ocieplenia

Nasz domek jest w okolicach Radomia -goràco pozdrawiamy wsztstkich i z gory dziekujemy za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam wszystkich, mam ogromną prośbę aby ktoś chętny i miły przesłał mi na meila ile kubików betonu weszło Wam na fundament i na jaką wysokość go robiliście, a także ile cegły poszło Wam na kominy, a gdyby ktoś był tak miły to ogólnie caały kosztorys, oraz jak wygląda u Was sprawa z łazienką i kuchnią:) czy je powiększaliście czy są wystarczające/ Będę bardzo wdzięczna a szzególnie o te fundamenty bo we wtorek chcemy je wylać i do końca zastanawiamy się ile zamówić kubików :) [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam wszystkich w koncu w sobote przychodzi geodeta wytyczyc dom normalnie czasem to naprawde trzeba uzbroic sie w cierpliwosc .W poniedzialek firma przychodzi do fundamentow mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bez komlikacji .I na ten rok tylko tyle ale za to przyszly bedzie pracowity i efekty beda widoczne czego juz nie moge sie doczekac .Pozdraiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

:bye:

Mam pytanie do osób, które w tym roku robili fundamenty naszego domku. Ile kosztowała Was robocizna u murarza. Nas zrobienie fundamentów kosztowało 7 tyś, a za samą wylewkę chce jeszcze 1 tysiąc. Chcę się zorientować w cenie, czy to dużo, czy mało. ([email protected])

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...