Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZAPACH WIOSNY M70


Recommended Posts

Witam wszystkich wiosennych jesienią my tez z mężem budujemy ten domek na Podkarpaciu okolice Debicy.Jak dla naszej czworki projekt jest idealny pod każdym względem.Nanieslismy pare zmian powiększyliśmy okno w salonie tarasowe i drugie tak samo zreszta wszystkie okna beda jednokwaterowe z roletami zewnętrznymi.Na chwile obecna czekamy na ekipę od dachu wszystko zamówione tylko pogoda nie za bardzo sprzyjająca.W tym roku chcemy jeszcze wprawić okna i zrobic prądy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 931
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Witam wszystkich budujących. Razem z mężem powoli zaczynamy myśleć o budowie domu. Podobają mi się trzy projekty. Na pierwszym miejscu jest jak narazie m42 przemyślany, ale ze względu na jego wielkość bo aż 123,5 m2 bierzemy pod uwagę mniejsze domki, ze względu na ich prawdopodobnie niższy koszt budowy. Budżet mamy póki co bardzo ograniczony i większa część pochodziłaby z kredyty. Z mniejszych domków bardzo podobają mi się m70 zapach wiosny i m95 róże w ogrodzie, ewentualnie jeszcze dom jak z nut. Mam zatem do Was pytanie, tych którzy już wybudowali. Jaki był koszt budowy tego domku (m70) do stanu surowego zamkniętego i koszt całkowity do wprowadzenia się?? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...