Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jaki upał......no po prostu masakra!!!!!! Od wczoraj zanosi się na deszcz, ale jakoś nas omija.....,może i lepiej, bo przy takich gorączkach, burza murowana, a tutaj trochę mam pietra :( szczególnie jak jest w nocy i jestem w sypialni........

 

ale nic to...pokażę wam co u nas się zmieniło....

jak pisałam poprzednio, mamy skończony balkon. Musimy jeszcze pomalować barierki, na jakiś pasujący kolor - czarny lub szary.....

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/d5f55b2f4b8f0f17469ea375bacc3d5d,10,19,0.jpg

 

widok z holu.....

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/fe593150ab20f7cfa661f6974156c7b3,10,19,0.jpg

 

od strony ogrodu.....

 

a w ogrodzie......tadam!!!!!!

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/f7bc2537146865c5dd6479cdf43ec416,10,19,0.jpg

 

......skalniak. Mąż dziś od czwartej rano robił mi niespodziankę....trochę się nie udała, bo wstalam za wczesnie :lol2: ale i tak byłam zaskoczona :yes: mile!!!!!

 

no kochana....pieknieje z dnia na dzień u Ciebie :):)

dzialasz cos w ogrodzie czy jeszcze nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana, upały w domku można przeżyć.....natomiast na dworku - masakra!!! dopiero wieczorem idzie wytrzymać!

 

Pokażę wam moja córcię na wojażach zagranicznych - zdała maturę, więc jej się należy, nie??

 

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/552540_437564449608986_1023939378_n.jpgToronto, Canada......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że jeszcze jedna sunia do was trafiła;)?

Gosiu fajnie ta twoja córcia ma, też chętnie pojechała bym do Canady .Pamiętam jak byłam takim podlotkiem ,to bardzo chciałam tam pojechać ;)

A jak czuje się druga córcia kiedy dzidziuś przyjdzie na świat?

Gosieńko a czy elewację też już macie zrobioną ? Czy będziecie robić w późniejszym terminie?

Pozrawiam cieplutko pa pa !!!!:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta trzecia sunia to piesek córki, a w weekendy do nas przyjeżdża ze swoją panią.... i tak wszystkie trzy urzędują u nas w domu :)

 

Dorotko, elewacji na razie nie robimy. Mamy ocieplone i zagruntowane i na dzis wystarczy! :yes: A u was? Idziecie do przodu? Jesteście już w Polsce?

Dzidziuś bedzie dopiero pod koniec pażdziernika - wnusia i bedzie miała na imię Inez!!!! Prawdopodobnie!!!!! Druga córka jest na zasłuzonych wakacjach u chrzestnego - zdała maturę i pojechała na slub do siostry ciotecznej. Właśnie dziś bawi sie na przyjeciu weselnym, takim w stylu amerykańskim.....jest główną druchną!!!

Edytowane przez meg60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałam krzyczeć skąd te śliczności w środku??? :p

 

Na wnusię to się tak nie ciesz, bo sęczek to może w każdej chwili dorosnąć i będzie Inesik nie Inez:lol2:. Moja znajoma na dobę przed porodem miała robione usg, i rodziła dziewczynkę... mając dwóch chłopców w domu... urodziła syna:p... tak, że "z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się":no:

 

Mayki bym nie poznała... wydoroślała jakoś:rolleyes:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu my już od kilku dni w Polsce jesteśmy ;) do przodu niestety nie idziemy ,stoimy w miejscu:bash: ,ale bardzo się cieszę ,że u ciebie wszystko w porządku i na pewno super wam się mieszka:)

To jak naprawdę wnusia sie urodzi ,to ty babcia pełną gębą będziesz:lol2: Pozdrawiam i przytulam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...