Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to mamy dwie propozycje - Mona i Bonita :) obie fajne!! czekam na dalsze sugestie! mam czas do piatku. ale jak olgusieniunieczka powiedziała, kicia przyjdzie to zobaczymy jakie imie do niej pasuje......a musi przyjść, bo dzis, w pokoju NA GÓRZE, SPOTKAŁAM NIEPROSZONEGO GOŚCIA :mad::mad: dobrze, ze nie boje sie myszy, bo inaczej nie wlazłabym juz na górę, póki mąż by jej nie ....... wyprosił z sublokatorstwa :cool: a tak kupilismy dla niej niespodziankę - łapkę.....zobaczymy czy sie nabierze na darmowe jedzonko!!!!! tylko co najbardziej jej bedzie smakowało????? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jakaś mięsożerna, bo mąż nałozył kawałek kabanoska, rano znaleźliśmy jej futerko w łapce :( ale cóż taki jest los niesubordynowanej natury.... dziś w pralni była jeszcze jedna :mad: mąż robił za kota i złapał ją , nieopacznie uciekła do pudła....., i wyrzucił ją - może wróci??? :cool: a co do Salmy, to chetnie, ale trochę za daleko. Natomiast okazało się, że pies mojej córki, mieszaniec haskiego z .....czymś :), tez łapie myszy i bawi sie jak kot...moze ona mieszanka z kotem ??? :cool::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo mam trzecią propozycję - Mona, Bonita i Lira..........hmmmmm, trudno bedzie wybrać! wszystkie fajne! dzięki Tom Bor ...............a ja lubię zwierzatka, nawet myszy.........ale nie jak mi włażą nieproszone do domu :mad::mad::mad::mad::mad::mad: przed chwilą mąż znalazł następną..........:mad:. A najciekawsze jest to, że one pojawiaja sie w pomieszczeniach, gdzie nie przebywają psy .....ciekawe? Czy to dlatego??? Czy to tylko przypadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas - odpukać - myszy nie zamieszkały. Pewnie mają ciekawsze miejsca, czym wcale, ale to wcale się nie martwię :lol2::lol2:

 

I tak sobie myślę, że jakby się tak jakaś pojawiłaaaaa to już Karol by jej bobu zadał.

 

Tylko jak by wtedy wyglądał nasz dom po tym polowaniu :jawdrop:

 

 

przyszły do mnie....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaa, to własnie zagadka!! były w pokoju nad garażem, gdzie drzwi zawsze są zamknięte i musiały by przejść przez cały salon, gdzie siedza moje potwory :cool:. Więc jedyna droga to ....po zewnętrznej ścianie i przez otwarte okno :mad: Dziś mąż zamknął okna i jak na razie żadna się nie złapala :yes: ale nic to w sobote jedziemy po kotka - zobaczymy czy jego obecność odstraszy nieproszonych gości.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszki są bardzo sprytne i bardzo zwinne i skoczne. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby się okazało, że wlazły po ścianie.

Małż ostatnio u nas też znalazł jedną w garażu, no ale drzwi i brama otwarte non stop. idzie jesień i towarzystwo szuka miejscóweczki. Czas uszczelnić wszystkie dziurki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...