Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA - KOMENTARZE DO DZIENNIKA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 280
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

lucjanmarek jestem meg, albo Małgorzata, jak kto woli !!!!!

jeśli chcesz, możesz wpisywać się w dzienniku, bo tam zaglądam częściej. Ale i tu jest dobrze.

Jeśli chodzi o wklejanie zdjęć, to mogę ci pomóc!!!!

Przede wszystkim musisz mieć założony album, bez tego ani rusz. Może być w onecie, albo gdzie indziej. Jak już będziesz mieć album to już jest bardzo prosto. Najpierw robisz coś takiego po tym wpisujesz skopiowany adres obrazka ( kursor na zdjęciu, klikasz prawym klawiszem myszki i kopiujesz), na koniec wpisujesz cos takiego. Pamiętaj, że wszystko wpisujesz bez spacji !!!!!

Tak musi to wyglądać

adresobrazka

i już. Gotowe!!!!! Pozdrawiam. :p :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej foto-galerii widać nasz domek. Murator M14a lustro. Sami jesteśmy bardzo ciekawi jaki termin nam sypną! Zbyt szybki też nie urządza bo jeszcze czekamy na .....kredyt, uzgodnienia z projektantem itp. Po otrzymaniu PnB Wykonawca po 14 dniach wchodzi na plac budowy! :D

 

Ładny!!!! A jaki układ pomieszczeń? Nie chce mi się szukać :oops: Może założysz dziennik, pochwal się swoimi poczynaniami !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką wielką ochotę ten dziennik założyć. Ale......tak widzę że przynajmniej na ten czas nie bedzie za bardzo o czym pisać. Zima - w ziemi się nie pogrzebie :cry: Na placu budowy cisza że i maku nie posiejesz, dziś projekt w starostwie na biurku Sz Pana Inspektora wylądował! A patrząc na "układy" to 60 dni jak w mordę strzelił czekania przed nami. To o czym tu pisać :-? Wasze czytam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucjanmarek widzę, że układ pomieszczeń masz bardzo podobny do mojego, chodzi o parter. Nie mam tylko tego dodatkowego pokoju, są dwa przedzielone łazienką, a w miejscu trzeciego, jest kotłownia :wink: :wink: Pokoje są trochę innej wielkości - jeden ma 14m2, a drugi 9m2, salon ma 43m2. Na górze mamy trzy pokoje, łazienkę, duży hol i dwa pomieszczenia nad garażem - pralnia z suszarnią ma wejście z górnego holu, a strych - wejście z garażu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt wybraliśmy jako najbardziej "sprawiedliwy" na pięterku dla Młodzieży :wink:

I ogólnie miły dla oka z zewnątrz. I w sam raz metrażowo. Na dzisijszy dzień mamy w planie zrezygnować tylko z jednej łazienki na dole (tej z wanną) i powiększenie dzięki temu swojej sypialni i pokoju gościnnego. Byliśmy już zobaczyć taki sam już wybudowany i doszliśmy do wniosku że czym więcej zmian tym .....już nie jest to ten sam dom! Teraz projekt kupiony, trzeba zaadoptować uzgodnić z konstruktorem zmiany i sugestie i całą resztę w urzędach imiejmy nadzieję ze za miesiąc no może 45 dni zaczniemy :D

 

Czy AGP pytasz o zalany strop mnie czy meg60?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...