Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Emi Sławka i Nisi - komentarze


Recommended Posts

Hejka! Kamień taki jak u Was.. :-) Wybraliśmy go jakiś czas temu, a wczoraj przeglądając Twój dziennik doczytałam się, że macie ten sam który my wybraliśmy.. Tylko, że jak ten nasz oglądaliśmy to był jakiś jaśniejszy.. Ale to przecież różnie bywa.. Zależy jak im się go uda zrobić.. :-) A co odbierzemy to niedługo będzie wiadomo.. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emilus, dzięki za namiary na stolarza :). Napisałam, że marzy mi się grubszy blat, a jak wyjdzie, to zobaczymy, jak przyjdzie podliczać kuchenne pomysły. Pewnie się okaże, że z wielu trzeba będzie zrezygnować:cry:

 

Emilus, robiłaś badania kamerą termowizyjną. Możesz podać namiary? Droga taka zabawa?

Edytowane przez azusa
Dopisane pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Emiluś!!!

Piękna kuchnia:-).

My z racji tego ,że wstawiamy jeszcze jedno okno w kuchni ,oraz zamurowujemy drzwi do spizarki,będziemy miec calkiem inny układ mebli w kuchni(haha-kiedy to bedzie),

Marzy mi sie kuchnia w białym matowym kolorze(ale czy to praktyczne?).

Oj tak bardzo bym chciala zobaczyc wasz domek w realu....

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atija - wzór frontów to dąb ekran :D

Keea - na zdjęciach kamień troszkę inaczej wygląda, ale najważniejsze że się podoba :D

 

Azusa - robiłam zdjęcia kamerą termowizyją a i owszem :D Namiary mogę podać , tyle że nie wiem czy z nich skorzystasz, bo papiery budynku robił pan z Myszkowa (śląskie). Ja miałam gratis (po rodzinie - choć raz coś wykorzystałam:yes:) ale koszt pełnej charakterystyki energetycznej budynku to ok 1500 zł w tamtych stronach.

 

Z-68 - ja też przymierzałam się do białej kuchni. Wyglądała by bardzo ładnie, ale u mnie wygrała klasyka :D czy biały praktyczny?? ponoc ładnie się czyści ale ja się bałam... Bedziecie mieć zupełnie inny układ kuchni, ale sama nad takim myślałam. Ale głowa do góry!! nawet się nie obejrzycie a wszystko będzie już na ukończeniu! A na oglądanie domku zaprasza jak będziecie w okolicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azusa - robiłam zdjęcia kamerą termowizyją a i owszem :D Namiary mogę podać , tyle że nie wiem czy z nich skorzystasz, bo papiery budynku robił pan z Myszkowa (śląskie). Ja miałam gratis (po rodzinie - choć raz coś wykorzystałam:yes:) ale koszt pełnej charakterystyki energetycznej budynku to ok 1500 zł w tamtych stronach.

 

 

Emilus, dzięki, ze śląska to chyba nie będzie mu się chciało przyjeżdżać :D A co do ceny, to nie wiem, jakie są ceniki w naszej okolicy, porozglądam się i sprawdzę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikielback - oj ja już mocno przewartościowałam zakupy... Też wszędzie widzę gniazdka, lampki, firanki i inne pierdoły a dziewczyny w pracy na zakupy do Londynu chcą po nowym roku wyruszać.... Echhhh za co się pytam?? No za co ja mam tam jechać??? Może następnym razem:D

 

BasH - Okap dziś właściwie został zabudowany. Właściwie, bo coś mężulkowi krzywo wyszło zakładanie metalowej obudowy i będzie musiał poprawić wolną chwilą... Obudowa była w zestawie z okapem i po założeniu wygląda naprawdę ładnie. O k-g nie myślałam, bo gdyby coś to sporo by burzyć trzeba było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meganko, chyba dorobienie 1-2 szuflad będzie najlepszym sposobem. tylko nie wiem jeszcze co na to mój stolarz... i ile będzie chciał sobie za to policzyć...

No i zastanawiam się nad koszem pod zlewem... Nie pomyslałam wczesniej żeby zrobić wysuwaną szafkę z 2-3 pojemnikami na śmieci (to się chyba sortownik nazywa) i teraz będę musiała coś pokombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, szuflady można dokupić w IKEA i prowadnice do nich , to już może zrobić twój mąż sam ( nawiercenie tylko dziurek i przykręcenie prowadnic).

Z koszami to już gorsza sprawa :(

Aby zamocować drzwi nawiercone są dziurki i zostałyby ślady. Chyba, że dziurki zamaskujesz specjalnymi "koreczkami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przed świętami jasna rzecz :D Tak se myślę, że 18 grudnia to najpóźniej, żebym ze wszystkim zdążyła... 17-stego idę ostatni dzień do pracy przed świętami, a musze jeszcze ogarnąć mieszkanie, bo 29-30 grudnia musimy oddać klucze (a niestety poniedziałek i wtorek po świętach w pracy jestem i nic nie zrobię :cry:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, to czeka Cię ciężka praca.

Na pewno się uda :) :)

My już mieszkamy, ale wciąż czegoś szukamy,

a niektórych rzeczy nie możemy znaleźć :wave:

Uchwyty do czujek diabeł ogonem nakrył i wiszą sobie na drutach,

co mnie strasznie denerwuje.

Jak przestaniemy szukać, to się może odnajdą hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...