Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Emi Sławka i Nisi - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 388
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy

Yukowa rodzinka

http://images1.hiboox.com/images/5008/911be98e3f1bec65ac09515ad9cc10e9.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt życzymy :

- dużo kasy ( bo tego zawsze mało)

- uśmiechu ( bo człowiek zdrowszy jest )

- zdrowia ( bo wtedy ma się inne problemy)

- wypoczynku ( bo wypoczęty człowiek jest... patrz wyżej )

- dużo prezentów pod choinką ( bo miło patrzeć na roześmiane twarze bliskich)

- miłości ( bo z kochaną osobą łatwiej znieść wszystkie problemy.................. i w zimie jest o kogo ogrzać nogi :)

Małgośka i Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Emilko

Chcemy pogratulowac Wam realizacji planu. Bardzo dawno tu nie zaglądałam. Bardzo się cieszę, że Wam się udało. Zresztą wierzyłam w to patrząc na Twoje poczynania ;-)

Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z całego domku, szczególnie na zdjecie salonu z rozpalonym kominkiem i choinką :-D

 

My niestety nie zrealizowaliśmy założeń na stary rok :-( , mam jednak nadzieję, że w końcu ruszymy.

 

Życzymy Wam w tym Nowym Roku dużo dużo szczęścia, zdrowia, uśmiechu (domek już macie ;-) )

Uściski

EK z rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję raz jeszcze :) Wszystkim!!!! Za trzymanie kciuków, porady, uwagi i dobre słowo - które w trudnych chwilach są baaardzo potrzebne. Nie skończyła jeszcze wszystkiego, więc jeszcze dłuuugo popiszemy sobie :) Potrzeba mi tylko teraz Waszej mocy do odczyniania złych uroków jakie ktoś chyba rzuca na naszą ciężką pracę...

 

Sonkal - mieszka się rewelacyjnie! Kosztów nie mam czasu podsumować, bo ciągle za czymś biegam. Ale jak tylko mi się uda policzyć - napisze :)

 

Nikielback - parę nowych fotek już zrobiłam:)

 

Jota69 - jak dawno Cię tu nie było, więc tym bardzie miło mi mi Cie gościć :) Pamietaj, że jak sobie wyznaczysz juz cel - to musisz jeszcze w niego wierzyć. Jak robisz plan pracy na cały tydzien - to zrób jeszcze na kolejne pół roku i tak rozmawiaj ze wszystkimi - a że nikt Ci nie będzie wierzył - ich problem. Jak powiedzą że nie dadzą rady - to rozmawiaj z innymi. Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko te trudniejsze do wykonania :) teraz juz moge zaprosić Was na ciepłą herbatke u siebie a nie tylko na oglądanie ścian :) Trzymam kciuki za Wasze plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko dzięki za miłe słowa. Mam nadzieję, że w końcu ruszymy :-)

Ale Ty zlituj się nad nami i zrób zdjęcie Waszego saloniku z choinką. Podrażnij nasze marzenia. Siedzieliśmy we czwórkę i właśnie o tym marzyliśmy : rozpalony kominek, światła choinki ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj normalnie zamykam oczy i widzę...... A Ty zrób zdjęcie plisssssssssssss.

No i kuchni tą środkową część ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...