Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Emi Sławka i Nisi - komentarze


Recommended Posts

Witaj netka55 :D

 

na górze mam panele Cronopolu - dąb brązowy. Są bardzo wytrzymałe i rewelacyjnie się układają - sami wszystkie kładliśmy :D

 

Z tą barierką na duże drzwi długo się zastanawialiśmy - ale drewniana i wygladałaby kiepsko (tak se wymyśliłam) i byłaby trudna w utrzymaniu, a taką z kwasówki zawsze chciałam miec :D i straaasznie mi się podoba :D

Moja mała królewna szybcitko rośnie i na początku czerwca skończy 4 latka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Netka55 - dziękuję :D Okna niby mają kolor wiśniowy a schody są w brązie - nie chciałam żeby wszystko w domu miało ten sam kolor (drzwi też są w wiśni...)

 

Atija - ta testerka schodów bez przerwy tam siedzi i każe sobie zdjęcia robić...:D

 

Kala - daaawno Cię u mnie nie było :) dzięki serdeczne - teraz przynajmniej wchodzi się przyzwoicie na górę i nie boję się córci samej tam puszczać :D Lato idzie (choć u mnie dziś śnieg i mróz za oknami...) i będzie kazać sobie robić zdjęcia na okrągło :D A mieszka się wspaniale:D Taki tu spokój, tyle miejsca ... i ta cisza wieczorami z książką przed kominkiem - bezcenna...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś - oj chętnie bym coś podłubała w ogródku - ale jedyne na co możemy sobie pozwolić na razie to trawa... i to tymczasowa... bo właściwą trawę i ogród to przewiduję albo w przyszłym roku, a jak będzie kiepsko to nawet za dwa lata... :cry: musimy zrobić pokoje na górze - przynajmniej sypialnię i pokój Weroniki - bo na razie cieśnimy się w jednym :( Najdroższe będą jednak drzwi...8 szt mi potrzeba... No a teraz juz tylko trochę z bieżącej gotówki pokombinować mogę... Ale co tam, ważne że do przodu :) A na FM mnie też za często nie ma ostatnio:(

 

cave10 - :welcome: w moich progach :D Wizualki robił nam architekt i nie mam pojecia jakiego programu używał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Co do geodety to płacicie połowę tego co my... Mieliśmy za mapki 1000zł. Nie musicie mieć świadectwa energetycznego? My musieliśmy.. kolejna kasiorka..

Kominiarza mieliśmy tańszego, bo 150zł.. :-)

Załatwienie pozwolenia jak i załatwienie odbioru to koszmar, jeśli idzie o biurokrację i koszty jakie z tym związane trzeba ponieść.. U nas odbiór był szybko. Marcin zawiózł dokumenty, tydzień później pojechał je odebrać.. :-) Byłoby szybciej, ale brakowało nam jednego papierka od kierownika budowy i to dlatego tak się zeszło.. My się akurat nie meldujemy, więc nie wiem ile by trwało zameldowanie się u nas... Meldunek meldunkiem, tylko później wszędzie adresy pozmieniać, to dopiero jest coś..

Wiem coś o tym, bo wszędzie zmieniać muszę adres do korespondencji... :-)

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keea - jak dawno już Cię nie widziałam!! Może wpadniecie na herbatkę??? Geodetę mamy od początku tego samego - może dlatego taka cena. Poza tym już nam rysował na mapkach budynek - bo robiliśmy projekt zamienny - więc teraz aż tak dużo pracy nie będzie miał :D Świadectwo energetyczne mamy już dawno - za friko :D:D:D - jedyna rzecz załatwiana po rodzinie - ale Grześ (mąż ciotecznej siostry) sam się zaoferował że wszystko sprawdzi, przeliczy, itp. Chętnie bym go wykorzystała do nadzoru - ale na drugim końcu kraju mieszka :cry: ale cały budynek jego odbiór przeszedł :D No też słyszałam że w niektórych miejscach można na działce się meldować... ale nie w Żyrardowie... niestety...

 

Wróblewm - powodzenia z tą próbą zameldowania życzę :D daj znać jak Ci poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...