Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Emi Sławka i Nisi - komentarze


Recommended Posts

hej z-68:D

 

A podkradaj co chcesz:D Pralnia na górze jest wygodna, bo jednak tam będziemy "produkować" najwięcej rzeczy do prania. I najważniejsze, że można spokojnie zmieścić dwie suszarki :) Choć teraz zastanawiam się, czy nie wygodniej tam byłoby zrobić dużą garderobę a w miejscu jednej garderoby(tej ze ścianą łazienki) zrobić pralnię - z wejściem z łazienki. Tylko nie byłoby gdzie umywalek zrobić... Eeech te kombinacje budowlane...

 

Plan rekuperacji jak i cała instalację robiła nam jedna i ta sama osoba - Pan Sebastian Kowalski - bardzo miły człowiek. Przed rozpoczęciem prac przyjeżdża i ogląda wszystko a potem bierze się do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

emilus18-dzieki za odpowiedz,chociaż miałam na mysli czy to hydraulik czy ktos inny.

A czy pamietasz może koszt robocizny?

jeśli chodzi o pralnie ,to rzeczywiście taka za scianą łazienki ,byłaby najwygodniejsza,

rzucasz ciuchy odrazu za drzwi -

a nie musisz ich zanosic do pralnihttp://emotikona.pl/emotikony/pic/035.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia - ja Wam poświątecznie wszystkiego naj naj naj życzę :) a chya juz najbardziej szybkiego budowania i miłego mieszkania - skoro z życzeniami na święta się nie wyrobiłam...

 

Z68 - jeśli pytasz o reku - to łączne koszty jeśli pamiętam to 17,5 tys (w cenie wszystko łącznie z grzałką do ogrzewania powietrza podczas mrozów) i robił to spec od wentylacji. Co do pralni - tak sobie pomyślałam że gdyby były drzwi z łazienki, to za każdym razem żeby tam wejsc trzeba by bylo przejść przez łazienkę - może więc tak lepiej jak zrobiliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
No i wróciliśmy z cudownych wakacji :D Kaluś - super laska z ciebie:D Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy:D

Może jutro uda mi się zamieścić jakąś fotkę, bo dziś już padam... Ledwo wróciłam, a juz siadłam do kompa żeby FM zobaczyć...

pewnie, że sie jeszcze spotkamy.....przecież mówiłam, że przyjade do Ciebie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Żyjemy żyjemy, ale chodzę jak na szpilkach i wszystko już mnie denerwuje!! Nic nie jest tak jakbym chciała (co mnie zresztą wcale nie dziwi). W sobotę np. wszyscy zapakowaliśmy sie w garażu do auta bo jechaliśmy (a raczej mieliśmy jechać) na wesele - i to było koniec trasy - auto zdechło!!! Mężowy brat auta nie pożyczy :bash: i co??? taxi nie da rady bo to 90km... W końcu udało się pożyczyć o koleżanki autko i pojechaliśmy na samo wesele... Auto w serwisie i nie wiadomo ani co mu jest ani ile to będzie kosztować:cry: a ja potrzebu8ję kasy!! Jakiś pomysł na rozbicie banku???

 

Zrobiłabym coś w domku albo koło domku - ale lepiej się nie denerwować... Chyba że coś dla poprawy humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...