Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Emi Sławka i Nisi - komentarze


Recommended Posts

Gość so**l

Emiliś to niesamowite,że zauważyłaś wszystkie (według mnie) minusy z119 :)

Brak pokoju na dole-muszę to przemyśleć......

Schody w salonie- sama nie wiem czy to przeszkadza. Nie mam doświadczenia, bo teraz schody mam ukryte.

Ale salon i kuchnia są piękne!!!! Ścianka kolankowa koniecznie wyższa:)

Trudny wybór, ale nie przynudzam. To Twój dziennik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yuka cieszę się że nasz dziennik Ci się podoba;) Ostatnimi czasy kolega z pracy dorwał się do czytania i też mówił że mu się bardzo podoba - więc chyba nie jest źle? Do zobaczenia u mnie następnym razem:bye:

Papuch Uparcie dążę do świąt we własnym domu i przy odrobinie szczęscia może się udać:p Choć panowie od poddasza mieli dziś być a się jeden bidulek zagrypił strasznie... U nas tynkom też nie było konca. To strasznie brudna robota ...

 

Sonkal to tylko tak na pierwszy rzut oka. Jakby się dobrze przyjrzeć (oczywiście każdy wg swojego gustu) to pewnie jeszcze parę rzeczy bym pozmieniała. Dużo np. zależy od ustawienia budynku względem stron świata. U nas pokój na dole po prostu musiał być. I zapraszam na pogaduchy - razem łatwiej jakąś dobrą koncepcję wypracować ;)

Edytowane przez emilus18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość so**l

Emiluś im dłużej patrzę na moje ulubione projekty tym więcej zmian chcę wprowadzić. Ale to chyba dobrze, bo mamy czas żeby wszystko przemyśleć. W końcu to ma byc wymarzony i idealny dom :)

 

Szkoda że nikt nie buduje i nie prowadzi dziennika z119. Mogłabym niemal " na żywo" porównywac te projekty.

Dobrze,że chociaż mam Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atija za OSB 18mm płaciłam 84 zł brutto. Wiem że można taniej np. w Casto - ale do Skierniewic mam kawałek i nie mam jak przywieść. Trza więc brać to co jest bo nie na każdym składzie u nas je mają...

 

Sonkal - trzymam kciuki za wybór projektu. Ale sama wiem, że im dłużej się wybiera, szuka i chce coś zmienić, tym trudniej się zdecydować. Trudniej dlatego, że to Wasz własny dom, a nie taki na sprzedaż. Z68 i Z119 są bardzo różne, choć mają kilka cech wspólnych. Zadzwoń do Studio Z500 i zapytaj, czy ktoś juz kupił ten projekt. Ja tak zrobiłam i dowiedziałam się że jestem pierwsza...mogę więc liczyć tylko na własne siły i wenę twórczą ;)

Yuka miło Cię gościć ponownie;) I mam nadzieję, że naprawde pięknie to dopiero będzie:D bo startuje dopiero chyba że mi kasy zabraknie, bo tak kuchnia jest cudowna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej! My już też jesteśmy w końcu szczęśliwymi posiadaczami woodentica beige tego mniekszego. Zakupiliśmy w cenie 78zł.. :-) Więc wydaje mi się że nieźle.. Teraz tylko wybrać w końcu kuchnię i łazienkę i będzie z górki.. :-) Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za pokazanie nam Waszej podłogi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najjaśniejsze najbardziej praktyczne.. :-) Nie ma jak troszkę lenistwa, żeby jak najmniej sprzątania było.. Jak tylko coś położą to podzielę się zdjęciami, u nas będzie coś koło 70m2, reszta dołu czyli 3pokoje w panelach, a łazienka, wc w jakiś innych płytkach.. Jak już się na jakieś zdecydujemy.. :-) My budujemy domek o nazwie Ostoja GL174, murator ma bardzo podobny projekt, ale niestety o metr szerszy i to spowodowało, że nie mogliśmy go wybrać.. chociaż rozstaw pomieszczeń był fajniejszy.. Niestety kiedy ma się działkę wąską to trzeba iść na pewne kompromisy.. Najważniejsze że w parterze.. :-) Nie trzeba będzie po schodach chodzić.. :-)

Jak już pan glazurnik przyjdzie to i u nas się ruszy, narazie ze względu na jego brak wszystko w środku domku stoi i czeka..

Chętnie skorzystamy, a jak my położymy to zapraszamy do obejrzenia i ocenienia pracy naszego pana glazurnika.. Mam nadzieję, że mu będzie równo szło.. :-)

Bo do wprowadzenia się to będzie trzeba poczekać, mam nadzieję, że tylko do przyszłych świąt wiosennych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość so**l

Emiluś ja często kupuję coś w necie, głównie na allegro.

Szukam zawsze w swoim województwie. Mogę wtedy zobaczyć towar na miejscu i sama odebrać.

Przy AGD to też się opłaca. Gdybyś wszystko kupiła u jednego sprzedawcy załatwisz sobie tani transport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

A my nie możemy się już doczekać kiedy zobaczymy ten Twój piękny domek na żywo. Dochodzę już do siebie także myślę, że może w przyszłym tygodniu :-).Będę pisała na maila

Z-68 jest projektem, który po obejrzeniu setek (5lat szukamy ;-) ) jest tym WYBRANYM. Będzie kilka zmian ,ale...................... on jest piękny. Jednak Twój dziennik, zdjęcia tylko utwierdzają nas w przekonaniu.

Jednak to co nas czeka - przeraża. Z czego budować, jaki dach, jakie okna , itd, itp ? Boję się, a jednocześnie nie mogę się doczekać. Chcemy przez jesień , zimę przygotować dokumentacje, uzyskać zezwolenia, znaleźć brygadę, kredyt i ruszyć na wiosnę .

Życzę pięknych świąt w cudnym domku. Jesteście fantastyczni. Kibicujemy Wam.

Ela K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atija - dzięki ;) szkoda tylko że kasa się kończy i coraz bardziej muszę uważać na co wydaję...

jota69 - witaj u mnie! Dziękuję za miłe słowa i czekamy z niecierpliwością ;) Cieszę się że ze zdrówkiem juz lepiej. Mnie przetrzymali w szpitalu trochę a teraz co drugi dzień biegam rano do szpitala na "oględziny" do ordynatora... Nos jeszcze mnie boli i ciągle męczą zatoki. A juz najgorsze to spanie w drugim pokoju... Ale nic to! jeszcze trochę ;)

Podziwiam Was za tak długie szukanie projektu. Mnie chyba by szlag trafił:lol2: Ale Z68 jest piękny...;) Bedę trzymać kciuki za Waszą papierologię. A pogadamy dłużej jak wpadniecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka właśnie czytałam, że obawiasz się zamawiać AGD przez neta. Słowo- nie ma obaw !!!! Szczególnie ze sprawdzonych przez innych sklepów. Zaoszczędzić można dużo. Znajomi, którzy wyposażali sobie kompleksowo kuchnie mówili, że zaoszczędzili 35% w porównaniu ze sklepem dla idiotów. Ale w tym sklepie dobrze jest znaleźć interesujące modele. Ja kupowałam pralkę, suszarkę ze 4x komputer i nigdy nie miałam kłopotów. Jeśli będę urządzała kuchnię to tylko w ten sposób. Oglądałam wczoraj ekspres do kawy do zabudowy. Znalazłam taki śliczny Rozpiętość w cenach nawet w sklepach internetowych 3125do 4568 .

Jeszcze jedna metoda z wydrukowaną ofertą z neta idziesz do sklepu :p , no i okazuje się, że Pan może Ci sprzęt w takiej cenie też sprzedać.

Trzymamy kciuki, Do usłyszenia:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eLTeeS - nadal chcę się wprowadzić na Boże Narodzenie. Święta u siebie, nawet w nie do końca wykończonym domu, byłyby piękne;) Ale zaczynam mieć obawy, że coś sie nie uda i nie zdążymy...

 

jota69 - zdecydowałam się właśnie na zakup przez internet. odwiedziłam dziś sklep "nie dla idiotów" i co po niektóre ceny sa chyba "tylko dla idiotów" - dla nas po prostu poza zasięgiem... Do usłyszenia zatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...