Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może będziesz w moim mieście- wtedy zapraszam na wizję lokalną :wink:

 

:lol: :lol: Kochana, oj zapomniałaś że ja jestem w Twoim mieście :lol: :lol: My ziomalki jestesmy :wink:

tylko sie ze mnie nie śmiejcie ale dopiero się dojrzałam, ze sylwia&paweł to nie to samo co sylwia&radek :oops:

I tak mi sie wszystko pomieszało, ze myslałam, że jesteś z Łukowa :-? :-?

 

Ale skoro tak to nie masz wyjścia z tą wizją :wink: . Pytanie tylko kiedy Ci pasuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro tak to nie masz wyjścia z tą wizją :wink: . Pytanie tylko kiedy Ci pasuje???

 

Do poniedziałku włącznie jestem na urlopie :wink: A ogólnie ujmując temat to w dni powszednie po 16.00 a w weekendy wszystko jedno. Jako gospodyni wybieraj :lol:

 

jak Ci pasuje to może być poniedziałek po mojej pracy. Od 15-tej powinnam juz być w domku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia czy już robiłaś wycenę u hydraulika? Czy wiesz ile będzie cię kosztować ta instalcja?

 

u nas pękło 35tyś za wszystko co związane z instalcją, z robocizną

 

A co dokładnie jest w tej cenie? Jakie instalacje (podłogówka, panele słoneczne itp)?

 

z tego co ja pamiętam, męża teraz nie podpytam bo śnieg odgarnia :D

 

wszystkie rurki, piredołki, termostaty, pompki...itd

grzejniki

podłogówka

bojler

dwa piece: jeden zwykły "śmieciarz" drugi Junkers............. musimy mieć dwa bo na gaz jest wymagany.................. a na samym gazie to my długo nie pociągniemy...... daltego zwykły

robocizna,

 

jak cos nie napisałam to uzupełnię po powrocie małża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gość za materiał, ogrzewanie podłogowe, kaloryfery, piec i takie tam wyliczył coś około 17 tysięcy + 5 tysięcy robocizna. Gdybyśmy chcieli panele słoneczne to około 12 tysięcy trzeba dodać i odkurzacz centralny około 5 tysięcy

Sylwia to bardzo podobnie jak u nas- 18 tys materiały, 5 tys robocizna.

znalazłam grzejniki regulusa w sklepie internetowym za całość 4500 zł a nie jak Pan liczył po cenach katalogowych 8 tys. to jednak spora różnica i tym samym zmniejszają się koszty materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na razie zrobimy całą instalację bez pieca i grzejników. Resztę dokończymy później

my też tak robimy z tym że kupimy wszystko a piec i grzejniki zamontujemy pewnie przed przeprowadzką żeby nikogo nie kusiło.

 

z hydrauliki mam chyba wszystko zaplanowane, armaturę do łazienki wstępnie wybraną tak jak radziła Anetka, największy problem to kuchnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...