Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

Jakie macie zmywarki i możecie polecić?

 

ja mam BOSCH SMV50E10EU

Jest cicha, ma i 1/2 wsadu i pragram eco. Programów ma chyba 5. W sumie i tak uzywam głównie tego eco.

Jak dla mnie jest super. Teściowa ma u siebie jakiegos 10-letniego Boscha i tez jest ok.

Ja wybierałam wsród kilku propozycji jakie dała mi firma od kuchni. Jak sama szukałam to dostawałam zawrotu głowy. Powiedziałam im mniej więcej o co mi chodiz i w jakich kwotach i dali mi propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no własnie najlepiej jak ktos doradzi bo w internecie jest tyle ofert ze własciwie nie wiadomo na co sie zdecydować.

 

no własnie. I dodatkowo oszczędzasz czas :wink:

Przegladasz potem tylko paramerty tych propozycji. Ja mawet na "zywca" nie ogladałam. A zmywarke i płyte musze miec w miare możliwości porządna bo rodzina duza i codziennie się gotuje, prawie codziennie myje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja próbuję policzyć co ile będzie kosztowało do wprowadzenia się do naszej koniczynki. Mniej więcej wiemy ile mamy pieniędzy i chcielibyśmy jakoś zaplanować, kiedy się wprowadzić.

Nie jest to łatwy rachunek i chyba na tym etapie budowy raczej tego nie zrobię.

ja juz policzyłam i wiem na co starczy a na co nie :evil: :evil:

wiem mniej wiecej ile uda sie zarobic w najblizszym czasie wiec jakis pogląd na sytuacje mamy.

 

dziewczyny a kupujecie coś budowlanego na raty?

ja wpadłam na pomysł kupienia grzejników i pieca na raty, spłace do końca roku i zawsze sporo kasy zostanie na inne rzeczy. Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja próbuję policzyć co ile będzie kosztowało do wprowadzenia się do naszej koniczynki. Mniej więcej wiemy ile mamy pieniędzy i chcielibyśmy jakoś zaplanować, kiedy się wprowadzić.

Nie jest to łatwy rachunek i chyba na tym etapie budowy raczej tego nie zrobię.

ja juz policzyłam i wiem na co starczy a na co nie :evil: :evil:

wiem mniej wiecej ile uda sie zarobic w najblizszym czasie wiec jakis pogląd na sytuacje mamy.

 

dziewczyny a kupujecie coś budowlanego na raty?

ja wpadłam na pomysł kupienia grzejników i pieca na raty, spłace do końca roku i zawsze sporo kasy zostanie na inne rzeczy. Co o tym myslicie?

 

RATY - jeżeli nie zapłacisz dużo odsetek to tak. Najkorzystniejsze raty były by 3x0. Choć ja w takim wypadku wolałabym, albo się wstrzymać z innym rzeczami lub bym wzięła kredyt hipoteczny i w tym roku bym skończyła wszystko.

 

W tym tygodniu kupuję materiały na ogrodzenie. Od 1 marca idą 8 % w górę. Hydraulik powiedział mi że grzejniki od pierwszego kwietnia też podrożeją. Więc trzeba zacząć wydawać pieniążki, zanim ceny w zrosną, bo i tak mamy zamiar to kupić.

 

A na budowie wciąż cisza. Jedynie słychać jak śnieg kapie z dachu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam żeby nie zginęło w ogromie zrzuconych inspiracji :-?

Narożnik COSMO meble GAWIN 288x186x85

http://img691.imageshack.us/img691/2446/cosmogawin.jpg

 

Mam ten narożnik od ponad 2 lat. Jest rewelacyjny. Bardzo wygodny i funkcjonalny. Niestety kolor jaki sobie wybrałam (jasny beż) bardzo niepraktyczny, ciągle go czyszczę.

Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Do nowego domu też go zabierzemy, tylko zastanawiam się czy go nie przetapicerować na ciemniejszy kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kasy na ogrodzenie nie mamy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kupimy dopiero za zwrot z US ......... a jeszcze zbieramy faktury, więc zapewne w drugiej połowie roku :-?

 

My robimy ogrodzenie kosztem innych prac. Musimy się ogrodzić, bo kupiliśmy działkę na nowym osiedlu i z około 12 właścicieli tylko my i jeszcze jedna osoba się zaczęła w 2009 roku budować. I póki co nie jest to bezpieczna okolica, bo nie ma obok sąsiada, który w każdej chwili by spojrzał co u nas się dzieje. A my też nie jesteśmy w stanie ciągle tam jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RATY - jeżeli nie zapłacisz dużo odsetek to tak. Najkorzystniejsze raty były by 3x0. Choć ja w takim wypadku wolałabym, albo się wstrzymać z innym rzeczami lub bym wzięła kredyt hipoteczny i w tym roku bym skończyła wszystko.

myslałam żeby wziąć piec i grzejniki na 10 rat, szybciutko spłace i bedzie z głowy a te 10 tys dodane do kredytu hipotecznego to byłoby większe obciązenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałaś ile odsetek co i jak będzie jak byś brała na raty? Czasami są strasznie nie korzystne warunki kredytowe. Choć pomysł z drugiej strony całkiem, całkiem niezły. no i trzeba się liczyć, że z każdym miesiącem będzie więcej wydatków i mniej będzie można odłożyć. Kredyt 10 tyś : na 10 rat + odsteki = rata około 1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...