Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kiedyś w pewnej firmie jak pracowałam, było tylko kilka komputerów i mieli je tylko Ci co byli na najwyższych stanowiskach.

Ogólnie to było pracy na 3-4 godzinki a resztę trzeba było jakoś przetrwać do 15. Panowie z pokoju obok mojego to swoje ulubione miejsce do którego często zaglądali. Przez dłuższy czas nie wiedziałam co oni tam robią. Aż któregoś razu jak zobaczyłam ich na koniec dnia jak wychodzi i jakie humory mieli. Nigdy nie narzekali że nie mają kompa w swoim pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja i "nieszczęsny" temat tapety,podjęcie decyzji o jej zakupie zaczyna mnie już męczyć :(

Znalazłam ją,ale niestety w sklepie jej nie mają tylko w takim duuużym katalogu,więc wygląda ona podobnie jak w internecie,czyli ładnie.Rozmawiałam z panią sprzedającą,której córka ma ją w salonie i tak:

powiedziała,że tapeta jest b.ładna,ale przez to,że jest trójwymiarowa i ciemna to trochę przytłacza,bo jak to ona nazwała "wchodzi" w pomieszczenie przez co je zmniejsza.Jak powiedziałam jej,że chcę ją do sypialni to powiedziała,że jak najbardziej bo tam wszystko ujdzie(jej słowa) , z salonem trzeba uważać bo raczej powinien być duży,żeby go właśnie nie przytłoczyć.Nie wiem czy miała rację, w końcu są gusta i guściki,pani była po 60-siątce (nie ujmując) więc może jej się nie podobał efekt u córki.Oprócz tego mówiła,że tapeta jest cieniutka i trudna do położenia,ale to też kwestia dobrego fachowca.U niej kosztowała 200.00zł a w internecie jest po 118.00zł (nie wiem ile przesyłka) więc dużo taniej.Ja narazie nie mogę znaleźć nic w zamian,więc narazie jest to mój numer1

To narazie tyle w temacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...