Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Mnie przez długi czas męczyła taka elewacja:

http://images32.fotosik.pl/15/dbe7286d04a2a075.jpg

 

ale przed chwilą natknęłam się na taką:

http://www.empikfoto.pl/albumy37/394846/808857/previews/25045795_4.jpg

i bardzo mi się spodobała :o

 

A do brązu faktycznie pasują głównie żółcie i beże, choć uroczo wygląda całkiem jaśniutka:

http://i57.photobucket.com/albums/g218/cornuss/elewacje/d6b8ba60.jpg

 

chyba że pójdziecie po bandzie i zapodacie np. zieleń :D :

http://www.celbud.com.pl/Domy/michr_max.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta trzecia od góry elewacja powalająca - bardzo chciałabym właśnie taką złamana biel, ale mój mąż w tym temacie jest zbyt praktyczny i twierdzi, że za szybko się taki kolor pobrudzi. Co do zieleni to długo o tym myslałam - jest w Łukowie piękny dom - ma dwa odcienie zieleni, ale ma też zielony dach :) Jakos ta zieleń do brązu mi nie leży - chociaż własciwie powinna - na drzewach to zestawienie mi nie przeszkadza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was to przynajmniej widac, że prace postępują i aż miło ogląda się dziennik.

Ciekawy wybór elewacji, ciekawe czy uda ci się przekonac Inwestora. Ja zazwyczaj muszę przeczekac pierwszy brak aprobaty ze strony Inwestora a potem powolutku i konsekwentnie przekonuje go do mojego wyboru. :lol: Zazwyczaj działa. :roll: Aktualnie czekam na zatwierdzenie wyspy w kuchnii. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAktualnie czekam na zatwierdzenie wyspy w kuchnii. :wink:

Nie no Agmar - a kto najwięcej czasu spędza w kuchni?? Jeżeli Ty to niech się Inwestor w gary nie wpierdziela :)

Ja swojemu powiedziałam, że jeśli chce ustawiać mi kuchnię to będzie SAM w niej gotował. W zamian za to musiałam obiecać, że jego centrum audiofilskie nad garażem zostanie urządzone bez mojego udziału. A dodam, że z obu pomieszczeń będziemy korzystali razem - funkcje decyzyjne pozostają jednak w wyłączności osoby częściej korzystającej z danego pomieszczenia :)

Nie mniej jednak przyszło mi już zapłacić za moją stanowczość - mój mąż odmówił jakiejkolwiek pomocy przy wyborze płyty indukcyjnej twierdząc, że on mi się w gary mieszał nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak przyszło mi już zapłacić za moją stanowczość - mój mąż odmówił jakiejkolwiek pomocy przy wyborze płyty indukcyjnej twierdząc, że on mi się w gary mieszał nie będzie :)

 

Niezłe, niezłe, bardzo to wygodna wymówka z jego strony :lol:

Ciekawe jakie my będziemy stosować sztuczki żeby przewalczyć własny punkt widzenia kiedy już przyjdzie co do czego..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnęłam bo znalazłam u Agmar coś o poetyckim wątku i faktycznie!!! super :D

Domek też śliczny i powiem ci że bardzo podoba mi się blacha. Sama taką chciałam mieć bo wygląda lekko i elegancko ale niestety na to inwestor nie poszedł...

życzę szybkiego pokrycia:) i będę zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnęłam bo znalazłam u Agmar coś o poetyckim wątku i faktycznie!!! super :D

 

Aaaaaa, wiedziona dziwnym, niewytłumaczalnym instynktem, który pojawił się znienacka i zawładnął moim jestestwem, popełniłam ten wpis do czego się niniejszym przyznaję http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Agmar - a kto najwięcej czasu spędza w kuchni?? Jeżeli Ty to niech się Inwestor w gary nie wpierdziela :)

Hm, kuchnia to jednak miejsce, które przyciąga wszystkich. Zarówno Inwestor jak i ja gotujemy (przyznam, że Inwestor lepiej :oops: ). Czasami gotujemy razem a czasami osobno. Podejrzewam jednak, że w nowym domu będziemy mogli częściej gotowac razem bo będzie na to miejsce. Dlatego w tym wypadku przewiduję wspólną aranżację kuchni. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam, pozdrawiam i gratuluje postepów w budowaniu, koniczynka z tym dacem fajniejsza od wersji dwuspadowej.Niestety musze poruszyc jeden drażliwy temat- fudamentów ich głębokości posadowienia.Juz na pierwszych foto widac ze fachowcy nie zdjeli humusu?i wykopali dziurkę tylko pod ławy? a cała ściana jest powyżej poziomu terenu a przecież działeczkę macie super poziomą jak widać.teraz musicie nawieżć b. duzo ziemi żeby obsypać dom dlaczego tak?Widze to w wielu dziennikach budowy z terenów mazowsza-czy to taka metoda bo przeciez fundamenty powinny byc minimum 80cm poniżej gruntu aby zimą nie przemarzały.Ale sie napisałam, przepraszam za te uwagi ale moze inni cytajacy jeszcze to zmienią u siebie.A jakie macie wy plany?Zycze spokojneo budowania dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozdrawiam i gratuluje postepów w budowaniu, koniczynka z tym dacem fajniejsza od wersji dwuspadowej.Niestety musze poruszyc jeden drażliwy temat- fudamentów ich głębokości posadowienia.Juz na pierwszych foto widac ze fachowcy nie zdjeli humusu?i wykopali dziurkę tylko pod ławy? a cała ściana jest powyżej poziomu terenu a przecież działeczkę macie super poziomą jak widać.teraz musicie nawieżć b. duzo ziemi żeby obsypać dom dlaczego tak?Widze to w wielu dziennikach budowy z terenów mazowsza-czy to taka metoda bo przeciez fundamenty powinny byc minimum 80cm poniżej gruntu aby zimą nie przemarzały.Ale sie napisałam, przepraszam za te uwagi ale moze inni cytajacy jeszcze to zmienią u siebie.A jakie macie wy plany?Zycze spokojneo budowania dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...