Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sylwia, mozesz mi napisać czy karmisz psa: gotowanym jedzonkiem czy suchą karmą?

Moja Pumka ostatnio ma jakies problemy trawienne chyba :(

Daje jej dwa razy gotowane, dwa razy suchą karmę. Moze cos zjadła na dworze :confused:

Siedze na forum o labkach i szukam co powinna jeść. Zdziwiłam się jak dużo ludzi karmi psy jedynie suchą karmą. A moze tak jest lepiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej karmić psinę tylko suchą karmą bo ta rasa ma bardzo „jaśniepański” żołądek. Mój bez przerwy cierpi na jakieś niestrawności, wystarczy że wysępi od nas (głównie ode mnie) jakiś łakomy kąsek i od razu są efekty :( Co do suchej karmy to w zupełności wystarczy jednak żeby pies nie miał problemów z nadmiernym lnieniem i innych dolegliwości wynikających ze złego zbilansowania pożywienia, powinna być to dobra=znacznie droższa od standardowych karma. Polecam http://www.krakvet.pl/royal-canin-maxi-junior-15kg-gratis-p-13987.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wór faktycznie starczy na miesiąc. Drogo to wychodzi ale zawsze można kupić dodatkowo wór standardowej karmy i podawać mieszankę.

 

dzięki Sylwia. Na forum, które przeglądałam tez dużo osób polecało tę karmę. Zastanowie sie co zmienić w diecie, co wybrac i zobaczymy co na to Puma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia zajrzałam do Twojego dziennika i baardzo fajne te lampki wynalazła, komoda chyba pojemna ale do mojej koncepcji wystroju nie bardzo by pasowała. Wymierzaliśmy dziś z mężem sypialnię i pod oknem zmieści się łóżko max 200 cm, jeśli będziemy chcieli wstawić szafki nocne to niezbyt dużo:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia PIĘKNA półka .............. u mnie by pasowała:wiggle::wiggle::wiggle::wiggle: ................. u Ciebie oczywiście też jeśli w takim klimacie urządzisz przynajmniej dół / część domku, bo ta komódka będzie w watrołapie stała, tak?:-?:-?:-?

Widzę że lubujemy się w podobnych meblach. Ostatnio upolowałam na allegro zajefajną 9 według mnie oczywiscie) komodę do salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia PIĘKNA półka .............. u mnie by pasowała:wiggle::wiggle::wiggle::wiggle: ................. u Ciebie oczywiście też jeśli w takim klimacie urządzisz przynajmniej dół / część domku, bo ta komódka będzie w watrołapie stała, tak?:-?:-?:-?

Widzę że lubujemy się w podobnych meblach. Ostatnio upolowałam na allegro zajefajną 9 według mnie oczywiscie) komodę do salonu

 

Komoda bardzo mi się podoba choć tak jak pisałam nie wiem czy u nas by pasowała. My raczej w oszczędnie nowoczesnym stylu się lubujemy i tak też parter będziemy meblować ale nie mogłam tej komody nie wkleić bo jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komoda bardzo mi się podoba choć tak jak pisałam nie wiem czy u nas by pasowała. My raczej w oszczędnie nowoczesnym stylu się lubujemy i tak też parter będziemy meblować ale nie mogłam tej komody nie wkleić bo jest super.

my też planujemy raczen nowoczesny styl urzadzania wnetrz, Sylwia powiedz jak chciałas meblować sypialnię? jeśli łóżko ma stać pod oknem dachowym to po bokach nie bardzo jest miejsce na szafki nocne;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo no to mnie zaskoczyłaś, ja nawet nie brałam pod uwage łózek o takich wymiarach, teraz na takim spi sie dobrze bo czasem jak trzeba to i we troje sie mieścimy, no ale chyba jednak trzeba bedzie kupić max.180, nasza sypialnia jest dość wąska i czy wstawimy łózko 180 czy 200 i po bokach szafki to nic innego sie nie zmieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo no to mnie zaskoczyłaś, ja nawet nie brałam pod uwage łózek o takich wymiarach, teraz na takim spi sie dobrze bo czasem jak trzeba to i we troje sie mieścimy, no ale chyba jednak trzeba bedzie kupić max.180, nasza sypialnia jest dość wąska i czy wstawimy łózko 180 czy 200 i po bokach szafki to nic innego sie nie zmieści

u mnie i dwumetrowe by sie zmieściło, ale po co?

Zamierzacie spać we trójkę???

 

Mi czasami rano zdarza się leżeć z chłopakami- fakt, ze to kruszynki. Ale to wyjatek a na noc mają swoje łózko przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...