Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

Ostatnio taką wartką dyskusję to na temacie kuchni czytałam :D :D :D A kto to ją zapoczątkował? - nie pamietam....:no::lol2::p

 

A tak zmianiając temat to jak wam dzionek upływa? Ja dziś w domku nad elektryką siedzę. Własnie wrysowałam sobie na rzuty mój wymarzony upatrzony dawno temu narożnik i zgadnijcie co się stało? Ano nie mieści się :bash: A daje sobie głowę uciąć że jeszcze niedawno się mieścił :D hmmm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chetnie bym sie przylaczyla do dyskusji. Choc pewnie moje zdanie jest mnie znaczace. Ja nie mam dzieci i moge tylko chciec wychowac je w pewien sposob. Aczkolwiek ktos mogl by powiedziec ze teoria to jedno a zycie drugie. Milo wszystko lubie zeby w domu panowal pewien rygor i zasady. Oczywiscie taki zdrowy dla wszystkich mieszkancow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzionek upływa na pracy z częstymi przerwami na FM :)

Za chwilkę zabieram się za posiedzonko przy exelu- muszę porobic specyfikacje dla jednego klienta- trochę w temacie budowlanym bo meble produkuje :)

 

I jeszcze wypełnię dokumenty do przedszkola, zeby je w końcu dziś złożyć.

Byłam na dworze- jest super. Chyba dziś jak nic na rowerkach pojeździmy. Sylwia, a może spotkanko nad zalewem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzionek upływa na pracy z częstymi przerwami na FM :)

Za chwilkę zabieram się za posiedzonko przy exelu- muszę porobic specyfikacje dla jednego klienta- trochę w temacie budowlanym bo meble produkuje :)

 

I jeszcze wypełnię dokumenty do przedszkola, zeby je w końcu dziś złożyć.

Byłam na dworze- jest super. Chyba dziś jak nic na rowerkach pojeździmy. Sylwia, a może spotkanko nad zalewem?

 

my tez dzis planujemy wycieczke rowerową, myslę żeby kupic Kindze rolki ale nie wiem czy na kółkach kauczukowych będą dobre??co do przedszkola to u nas beda listy przyjetych po 20 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez dzis planujemy wycieczke rowerową, myslę żeby kupic Kindze rolki ale nie wiem czy na kółkach kauczukowych będą dobre??co do przedszkola to u nas beda listy przyjetych po 20 kwietnia.

 

chyba właśnie kauczukowe są dobre. ALicja bardzo lubi rolki.

My mamy złozyć dokumenty do 16,04,2010.

Zerknę kiedy listy przyjetych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jednego, u nas jest tak że przyjmują wszystkie dzieci z gminy, teraz jak powstały te unijne przedszkola w szkołach na wsi to sporo dzieci odeszło więc 2 lata temu i w tamtym roku przyjęto wszystkie dzieci

 

ale Wam dobrze. Do przedszkola gdzie chcę oddac chłopaków jest 15 miejsc do 3-latków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobre to jest, mam nadzieje ze warunki przyjmowania sie nie zmienią i nie bedziemy mieli niespodzianki, Anetko nasza gmina jest spora a tylko jedno przedszkole i jak jest wiecej chętnych to gmina daje dodatkowe fundusze żeby dzieci zostały przyjete bo nie każdy może posłać dziecko do przedszkola we wsi gdzie mieszka bo tam godziny otwarcia to 8-13 wiec nie kazdy ma mozliwość w takich godzinach zostawiac i odbierac malucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei:

Anetko spotkanko chętnie ale dzisiaj nidyrydy :( Po południu jedziemy na wieś na spotkanie oko w oko z elektrykiem (stąd moje przygotowania) a po powrocie mamy randkę z panem od kuchni - ma nam przygotować projekt żeby było wiadomo gdzie gniazdka porobić i inne takie elektryczne gadżety. Może w weekend?

Karolinko wrysowuję punkty świetlne na rzuty a przy okazji wybrane meble żeby wszystko dopasować. Wciąż zastanawia mnie w jaki sposób rozwiążemy oświetlenie chodniczka do domu (latarnia uliczna daleko i będzie dość ciemno) i garażu, pomysły są ale liczę że fachowiec doradzi najlepsze rozwiązanie.

Zastanawiam się nad domofonem/videodomofonem - które ustrojstwo montować? Nie wiem czy videodomofon to nie nadmiar szczęścia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobre to jest, mam nadzieje ze warunki przyjmowania sie nie zmienią i nie bedziemy mieli niespodzianki, Anetko nasza gmina jest spora a tylko jedno przedszkole i jak jest wiecej chętnych to gmina daje dodatkowe fundusze żeby dzieci zostały przyjete bo nie każdy może posłać dziecko do przedszkola we wsi gdzie mieszka bo tam godziny otwarcia to 8-13 wiec nie kazdy ma mozliwość w takich godzinach zostawiac i odbierac malucha

godziny masakryczne. To "nasze" jest od 6-tej do 17-tej chyba.

Ale ciekawe jak rozwiązuja u Was to, ze jest dużo dzieci a powierzchnia przedszkola się przecież nie rozrasta :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad domofonem/videodomofonem - które ustrojstwo montować? Nie wiem czy videodomofon to nie nadmiar szczęścia......

 

u nas byłby nadmiar :)

Z okna kuchennego widac kto stoi przy furtce. Jak będzie to zwykły domofon, na razie jest jedynie kabel.

 

A gdzie robicie kuchnię? Jest decyzja czy na razie przymiarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwuś my bedziemy mieli domofon ale zastanawiamy sie gdzie go zamontować.

rozplanowanie kuchni raczej wiadomo a i tak kontaktów nie da sie zrobic idealnie bo za parę lat wymienisz mebel czy sprzęt więc może gniazdko nie pasować akurat w tym miejscu.

co do oświetlenia ogrodowego to wzdlóż chodnika będą jakieś lampy, mąż położy kabel a jak przyjdzie czas na robote to bedziemy sie zastanawiać jakie lampy kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godziny masakryczne. To "nasze" jest od 6-tej do 17-tej chyba.

Ale ciekawe jak rozwiązuja u Was to, ze jest dużo dzieci a powierzchnia przedszkola się przecież nie rozrasta :-?

 

dzieci jest ok. 70 a przedszkole zostało przeniesione do dużego, nowszego budynku gdzie jest jeszcze kilka pomieszczeń do zagospodarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...