Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Eeee, koncepcja to sie już urodziła, z resztą ta kuchnia jest taka "oczywista" że trudno coś tu wymyśleś innego niż wszyscy. Wrzucałam kiedyś chyba w głównym wątku wizualkę zaczerpniętą z forum archona - to zupełnie inna koncepcja naszej kuchni ale ja i tak wolę nasz standard. Ja mam jedynie zagwozdkę z lokalizacją zlewozmywaka a co za tym idzie z wykorzystaniem szafki narożnej. Jak zlew pod oknem dam to w narożnej będa szuflady (podgladałam takowe u Anety i podobało mi się) - tylko gdzie wtedy kosz na śmieci? Jak przesune zlew w lewy róg (tak jak na mojej wizualce w dzienniku) to pod zlewem kosz i inne pierdoły ale też trudna do wykorzystania przestrzeń narożna. Teraz mam zlew w rogu i muszę nurkować żeby coś wygrzebać z końca szafki..... Ot i całe dylematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia zleciłas komus projekt kuchni?

 

Ano zleciłam, odgrzebaliśmy kontakt do chłopaka który kuchnię nam obecną robił z ofertą nawiązania współpracy :D Teraz zrobi nam projekt a kiedyś (trudno powiedzieć kiedy dokładnie) będzie go realizował. Ponieważ robi tez zabudowę wnęk i inne takie to jednym fachowcem ogarniemy potrzeby wszystkich pomieszczeń - taki przynajmniej mamy chytry plan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie płacz- pomysl o ile mniej odsnieżania bedziesz miała od dziewczyn ;) :)

 

a o tym nie pomyslałam

 

właśnie, ale my garaż planujemy postawić z 10 m. od drogi to też nie bedzie długiej trasy odśnieżania, no jedynie chodniczek do domku ale to nie problem, bedziecie mialy kostkę koło domu??

 

Kostka, kostka ale jak najmniej czyli ile konieczne, a reszta prawdziwa ZIELEŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladamy polska telewizje i wiemy co sie dzieje. W radiu tez puszczaja inne kawalki niz zwykle. Tutaj jedynie wokol polskiej ambasady na Oxford Street zbieraja sie ludzie zeby wpisac sie do ksiegi kondolencyjnej. Rowniez w angielskich wiadomosciach mowia o polskiej tragedii. Trudno uwierzyc ze moglo cos takiego sie wydarzyć.:(:(:(:(:(:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry ;)

Ano wszystko w zasadzie ustaliliśmy. Mamy jeszcze parę drobnych wątpliwości ale lada dzień i to ostatecznie wyjaśnimy bo prace mają się zacząć już jutro, no chyba że jak to często bywa termin się nieco przesunie :D

Projekt kuchni się jeszcze robi - mamy mieć jakieś propozycje najpóźniej w piątek a jak będzie to zobaczymy. Właściwie to już wiem, jak będzie wyglądała moja kuchnia, czekam jednak cierpliwie na twórczość fachowca. Jak już wszystko będzie dopięte to uzupełnię rzuty i wrzucę w dziennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno ciekawe rozwiązanie mogę sprzedać już teraz. Jest nim gniazdko na zewnątrz na balkonie z włącznikiem/wyłącznikiem przy drzwiach balkonowych w pomieszczeniu. A to cudo na potrzeby świątecznych ozdób typu świecący renifer :D żeby było gdzie podłączyć i nie trzeba było w mroźny wieczór wychodzić na balkon tylko klik i wyłączone :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...