Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

Witam ;) U mnie cisza i obawiam się, ze tak już będzie czas jakiś..... W pracy internet na definitywnie zabrali a w domu wieczorkiem mąż zasiada i pracuje więc jestem odciąta na amen. Planujemy usprawnić nasz internet żeby można było na laptociku również poserfowac ale jakoś tak ciągle nie po drodze........

A na budowie zastój - elektryka zrobiona, kable pod alarm rozciągnięte i tyle.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No wreszcie i tu trafiłam :)

Po pierwsze Sylwia wysłaąłm Ci wiadomośc na PW - zajrzyj proszę :)

Po drugie czytałam waszą dyskusję na temt białych kuchni w połysku - ODRADZAM!!! Ja mam górne szafki - wanilia w połysku - widac każdy odcisk palca, kazdą kropeczkę i drobinkę kurzu - jak tylko bedę miała nadmiar kasy to wymienie fronty. W ogóle odradzam fronty na wysoki połysk - dół mam zebrano - mimo, że nie sa jednolite to i tak widac wszytkie slady. A mycie ich jest gorsze od mycia okien - najpierw na mokro woda z płynem, potem płynek do mycia szyb i polerowanie, a na koniec jeszcze myję magiczną ściereczką z mikrofibry. Efekt końcowy jest zadowalający, ale po przygotowaniu jednego posiłku wracamy do punktu wyjścia. zanim zdecydujecie się na fronty w połysku pomacajcie sobie to u kogoś w domu - np. w mnie :) zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu zgadzam sie z Toba całkowicie, fakt że te białe meble pieknie wyglądaja ale są zupełnie nie praktyczne, byłam wczoraj u koleżanki, ona też ma połysk tyle że ciemny i widać każdą krople, każde dotkinięcie, i nawet nie chodzi o łapki dzieciece ale samemu się dotyka, tu chlapnie, tu pryśnie i czyścic trzeba intensywnie po każdej robocie w kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angie83
Kasiu zgadzam sie z Toba całkowicie, fakt że te białe meble pieknie wyglądaja ale są zupełnie nie praktyczne, byłam wczoraj u koleżanki, ona też ma połysk tyle że ciemny i widać każdą krople, każde dotkinięcie, i nawet nie chodzi o łapki dzieciece ale samemu się dotyka, tu chlapnie, tu pryśnie i czyścic trzeba intensywnie po każdej robocie w kuchni.

buuuu.... dziewczyny czyli mam rozumieć, że nie zależnie od koloru najlepiej zrezygnować z połysku? Ja już sama nie wiem jaki kolor wybrać, najpierw miał być kolor wenge, teraz chyba biały połysk, piszę chyba bo zgłupiałam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...