Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Względy praktyczne ważna rzecz, na razie się nie wypowiem bo nie widziałam, nie użytkowałam. Jak przyjdzie do robienia kuchni to na pewno odwiedzę parę salonów i pomacam na wystawce wszelakie połyski a wtedy sprawa się rozstrzygnie. Na dzień dzisiejszy biały połysk jest w planach a jak wyjdzie to się okaże za czas jakiś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, spieszę donieść, że instalacja odkurzacza centralnego rozprowadzona, piony kanalizacyjne są, woda na piętrze rozprowadzona :)

 

Sylwia czy mogłabyś podać powody dla jakich się zdecydowaliście na odkurzacz centralny? Ja słyszałam wiele zalet ale nie widziałam tego urządzenia i ciężko mi powiedzieć czy powinniśmy mieć takie cudo w domu.

Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ja nigdy nie miałam styczności z tym ustrojstwem a jedynie czytałam/słyszałam pochlebne opinie. Najważniejszą zaletą jest to, że nie trzeba inwestować w to cudo od razu. Można rozprowadzić rurki a kupno jednostki centralnej, która jest najdroższym elementem tej instalacji można odłożyć na lepsze czasy. Poza tym samo posiadanie instalacji centralnego odkurzania to brak zużytego powietrza w pomieszczeniach podczas odkurzania, nie trzeba ganiać z odkurzaczem w rękach, który przecież swoje waży – noszenie rury wydaje mi się bardziej poręczne, bardzo wygodna szufelka automatyczna w kuchni – to tak w wielkim skrócie. Napiszę jeszcze, że przy założonej długości węża 9m wyszły na dwa gniazdka + jedno w jednostce centralnej zlokalizowanej w kotłowni (u nas pralnia) i jedno wyciągnęliśmy przez zewnętrzną ścianę żeby ułatwić odkurzanie samochodu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat co do odkurzacza centralnego, dywanów nie planuję bo Kinga ma uczulenie na kurz więc i tak musze codzien scierac podlogi na mokro, a jesli chodzi o kuchnię to dla mnie niezastąpione jest to: http://www.allegro.pl/item1058313065_reczny_odkurzacz_samochodowy_clatronic_700w.html

ja mam zelmera i jest super, okruszki ze stolu czy jakieś drobinki można w mig posprzątać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja jak usłyszałam o tym urządzeniu od razu miałam chęć i tak nadal myślę żeby zrobić odkurzacz centralny. Ciągle czytam o pozytywnych opiniach ale nadal nie widziałam tego cuda. Wiesz jak to jest jak się coś widzi na własne oczy to jest inaczej. Jak przyjdzie do nas hydraulik to jeszcze porozmawiam o tym cudeńku.

Ja też zawsze najpierw odkurzam a następnie myję podłogi. Życia bez odkurzacza sobie nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to już mamy zajęcie zorganizowane :D No chętnie przyjedziemy ale jeśli lakierować meble to bez córy :D :D :D

Daj tylko znać o jakiej porze ;)

Lakierować nic nie trzeba :) co najwyzej polerować, bo slady paluszków są wszedzie. Koniecznie zabierzcie córcię :) Mój mąż wraca do domupo 14, więc myslę, że juz od 15 moglibyśmy sobie posiedzieć z Wami na tarasie. Pasuje 15??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...