Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

Dla mnie zdecydowanie nr 4 :) Nr 2 i 3 widać, że drewniane i z PCV takie nie wyjdą - tych kwadracików wypukłych na PCV nie uzyskasz. Pamietaj, żeby przy zamówieniu zastrzec, że doświetla maja byc w ramach, bo inaczej widać różnice w wielkosci elementów. Jutro postaram się sfotografować drzxwi sąsiadów i pokaże o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dla mnie zdecydowanie nr 4 :) Nr 2 i 3 widać, że drewniane i z PCV takie nie wyjdą - tych kwadracików wypukłych na PCV nie uzyskasz. Pamietaj, żeby przy zamówieniu zastrzec, że doświetla maja byc w ramach, bo inaczej widać różnice w wielkosci elementów. Jutro postaram się sfotografować drzxwi sąsiadów i pokaże o co chodzi.

 

Prawda to w 100%. nr 2 i 3 zrobione (posklejane w paincie) na podstawie drzwi drewnianych ale Łukplast ma też taki wzór tylko przesłali nam fotkę pod skosem nie od frontu i nie dało się tego zwizualizować należycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) nr1 to był również mój faworyt, choć im dłużej patrzę tym się bardziej martwię czy nie wyglądają trochę jak drzwi sklepowe....:rolleyes:

 

Jak dla mnie jedynka nie wygląda jak sklepowe! I są zdecydowanie najfajniejsze. Ale kto co lubi.

Ogólnie wszystkie są ładne oprócz dwójki. Bo te nie przypadły mi do gustu. Powodzenia przy wyborze i żebyś z nich była naprawdę zadowolona, bo to ty na nie co dziennie będziesz patrzyła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...