Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

Witam ;)

Trzasnę fotkę schodów jak tylko je rozszalujemy czyli dopiero po tynkach. My mamy rozchodzące się na boki - dla mnie to cały ich urok i wydaje mi się że bardzo pasują do koniczynki. Nasze murki oporowe wyszły trochę kanciaste - w projekcie są piękne łuki - to jeszcze do poprawki. Co do ceny to muszę podpytać teścia, to ona nadzorował wszelkie prace. Wiem tylko że poszło około 2,5m3 betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dokładnie, jest to takie same ogrzewanie płaszczyznowe jak dość już popularna podłogówka. Układa się to to jak widać w dzienniku i na to idzie specjalny tynk lub zwykły z domieszką plastyfikatora. A dlaczego taki wybór? - Planujemy w tym kącie dać narożnik i kłóci mi się to z ewentualną lokalizacją tradycyjnego grzejnika którą można podpatrzeć w innych koniczynkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam że kiedyś coś Sylwia o tym wspominała, my nie braliśmy takiego rozwiązania pod uwagę chociaż pomysł ciekawy. Zastanawiam się tylko czy od tej ściany będzie tak samo ciepło jak od grzejnika?

 

ściana będzie oddawała ciepło całą powierzchnią a nie tylko punktowo jak grzejnik chociaż parametry wody zasilającej będą niższe - tak jak w podłogówce. Powierzchnia ściany jest dość duża więc myślę, że powinno dać radę, pożyjemy zobaczymy. Będziemy królikiem doświadczalnym w tej kwestii dla przyszłych koniczynkowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się tam dzieje i owszem ale mnie na budowie nie było wieki, więc nie mam się czym pochwalić. Tynki skończone, wylewki w garażu zrobione, wyceniamy właśnie bramy garażowe bo będziemy jeszcze przed zimą wstawiać i chyba też drzwi wejściowe. Poddasze będziemy ocieplać też w tym sezonie - czekamy aż tynki porządnie wyschną ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...