Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 year później...

Oj w ogrodzie to się dzieje dużo, rabata posadzona w zeszłym roku na długości ok.50m jest już naprawdę bujna, brzózki już mnie przerosły, podobnie w części leśnej - większość modrzewi ma ponad 1,7m.... Trochę roślin brakuje na rabacie frontowej ale już bliżej jak dalej :wiggle:

Reszta do ogarnięcia po zrobieniu kostki, ale na to to pewnie trzeba będzie trochę poczekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć ogrodu za dużo nie zamieszczam, jakoś tak nie pasowały mi do dziennika budowy.... Co do buka, choruje od pierwszego sezonu. Po posadzeniu na wiosnę wyglądał pięknie, gęsty o wyrazistym kolorze, niestety już jesienią zmarniał i już trzeci sezon nie może jakoś się ogarnąć. To trochę puści nowych liści, to znów liście gubi..... Generalnie przyciąga wszelakie robactwo, listki się zwijają, usychają, obecnie wygląda nie jak drzewo ale jak badyl z paroma niemal bezlistnymi gałęziami. A pozostałe dwa buki rosną aż miło popatrzeć :rolleyes:

Na razie walczymy, pryskamy jak tylko coś złapie ale nie wróżę mu przyszłości....:bash:

Jak znajdę jakieś fotki to wrzucę dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama zrobiłam projekt ogrodu i sukcesywnie go realizuje ( z drobnymi zmianami :D )

Rodzice/teściowie mi bardzo pomagają zarówno w sadzeniu jak i w pieleniu zagonów :lol2:

Nie mam żadnej folii położonej czy innej agrowłókniny - była kora wokół roślin ale po pierwszej zimie się zmyła więc zastanawiam się nad tym czy warto sypać.... Może jakby była jej naprawdę gruba warstwa to by się coś ostało.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...