Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Sylwii & Pawła - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję wyboru. Te okna, które wybrałaś miały być u mnie. Odkąd je zobaczyłam wiedziałam, że muszę je mieć. Jednak życie zweryfikowało moje postanowienia i zdecydowaliśmy się na inne.

Jak będziecie wyceniać okna to wyceńcie z okuciami „in-viso” te okna na takich okuciach prezentują się najpiękniej. Do tego spróbuj z niskim progiem.

Wydaje mi się, że tylko Oknoplast robi na takich okuciach.

U nas odpadli, bo:

Konstruktorzy Oknoplastu nie boją się ryzyka i robią okna na granicy ich konstrukcyjnych możliwości. Najważniejszy jest klient, aby dostał to, co chce.

 

Dowiedz się dokładnie o gwarancje, co obejmuje. Jeżeli masz okna niestandardowe to ważne. Powinnaś mieć w standardzie ciepłą ramkę dowiedz się czy ją uwzględnili. Dowiedz się jeszcze, czym wypełniona jest przestrzeń między szybami z tego, co pamiętam to mają opis szyby 4/16/4. Jak bierzesz okna z szybą P2 lub wyższą to dowiedz się o wytrzymałość. Te szyby są grubsze i ich ciężar wzrasta.

To tak na szybko.

 

Ja nadal uważam, że to najładniejsze okna na polskim rynku i zdania nie zmienię, dlatego jeszcze raz gratuluję wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze i bez bicia, że owych okien nie widziałam nawet na oczy - jedynie w wersji internetowej. Rodzaj profilu wybierał mąż ale wierzę że są piękne bo mężowi bardzo się podobały.Okien niestandardowych na szczęście nie mamy - świadomie zdecydowaliśmy się na podział dużego okna trójkątnego aby uchronić się przed ewentualnymi niespodziankami konstrukcyjno-gwarancyjnymi. Z niskiego progu zrezygnowaliśmy świadomie a o okuciach "in-viso" to nawet nie pomyśleliśmy.... :-?

Cóż, jesteśmy już po podpisaniu umowy więc ewentualne zmiany raczej nie wchodzą w grę, poza tym zmiana okuć na wspomniane wyżej nieco by podrożyła inwestycję....

W każdym razie dziękuję za rady i pozdrawiam srdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez już nie czytam niczego o oknach, nie pytam nie interesuje się bo mam już swoje i nie chce sie denerwowac ze mogłam wziąć lepsze albo z bajerami.

Profil tych okien też widziałam tylko w katalogu i aż mnie skręca żeby pojechać i zobaczyc na żywo jak nasze te okienka wyglądaja

Sylwia a jak wam wycenili okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka barbarzyńska ta godzina, ja na 5.40 mam budzik nastawiony, jak mała sie obudzi to wstaje jak spi to i ja do 6 moge poleżeć.

 

u mnie dzieciarni atez najczęściej w okolicy 6-tej się budzi.

W wolne dni wołam ich do siebie i włączam Autka na kompie a sama dosypiam pół godzinki.

Potem najczęściej robimy sobie śniadanko do łóżka. Szkoda, ze taki dzień to góra raz w tygodniu się trafia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zaczną chodzic do szkoły to wołami trzeba bedzie ściągac z łózek o 7 :D

 

A to jest jakiś fenomen że jak tylko dzieciaki poczują ciężar obowiązków czyli przedszkole/szkoła to od razu zmienia im się poranny system wartości. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, gdybyśmy my mieli obietnicę całodniowej beztroskiej zabawy jak to jest w pierszych latach życia, to również z ochotą wyskakiwalibyśmy z łóżeczka a tak to nie ma się do czego spieszyć.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...