Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Big Ben z Livingroom-czy ktoś użytkuje?


iwett27

Recommended Posts

no jak ma sam narożnik stac to spoko ;)

ten stolik jest dosyc masywny - pamiętaj o tym, jeżeli będziesz go chciała mie na środku salonu (jak na zdjeciu).

 

teraz co do wygody. pamiętam, że jak się siadało, to się człowiek zapadał trochę się w to siedzisko. oparcie za daleko i poduchy trochę za małe. ale jak kto lubi.

musiałabyś gdzieś go znaleźc i wypróbowac. jakby co mogę dac znac, gdzie stoją w Poznaniu ;)

 

ja teraz też mam taki narożnik o szerokości 1m, ale oparcia są wysokie, a poduchy duże - jest wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie siedziałam na tym, ale na podobnym i nie nabyłabym, mimo, ze mi sie bardzo podoba

 

powód: gługie dość siedzisko, więc albo siedzi się nieopartym, albo się majta nogami i trzeba się najpierw zsunąć zanim się wstanie (jestem wzrostu przeciętnego, 166cm) , optymalny sposób siedzenia to z podkulonymi nogami, bo sie zmieszczą spokojnie

 

nie trzeba zaawansowanej ciąży, żeby mieć problemy ze wstawaniem, chyba, że ktoś ma baaaardzo długie nogi, a szczególnie kość udową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie dzisiaj ogladałam, siedziaąłm, i jestem zachwycona!!!!!!! Wcale nie zapada sie podczas siedzenia, opieralam sie bardzo wygodnie ale fakt ja jestem wysoka i moze dlatego ale w końcu kupuje go pod siebie a nie pod innych:) Wybrałam juz material i w poniedzialek jade zamawiac. Wybralismy moduł 3x3 bez stolika. Szerokosc siedziska 118cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie dzisiaj ogladałam, siedziaąłm, i jestem zachwycona!!!!!!! Wcale nie zapada sie podczas siedzenia, opieralam sie bardzo wygodnie ale fakt ja jestem wysoka i moze dlatego ale w końcu kupuje go pod siebie a nie pod innych:) Wybrałam juz material i w poniedzialek jade zamawiac. Wybralismy moduł 3x3 bez stolika. Szerokosc siedziska 118cm.

Czekam na zdjęcia!!!!

W jakim kolorze zamówiłaś? szary? Z jakiej tkaniny obicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamana!!! Rozrysowałam sobie mojego pięknego Big Bena w salonie tam gdzie ma stanąc i sie załamałam...:(((( Mam ściany 4,30x 4,75x2,70 i jak wpasowalam tam naroznik to sie okazalo ze 3/4 miejsca zajmuje własnie on! tv bedzi wisial na tej scianie 2,70 wiec srodek tv bedzie mniej wiecej na wysoosci brzegu Big bena:((( Wiec masakra! Niby przestrzeń jak pust wydaje sie spora to jednak po wstawieniu tam tej kanapy bedzie po prostu zawalona:( Zrobi zdjecie i Wam pokaze jak to wyglada. Kurde a juz mialam nadzieje ze najtrudniejszy wybór za nami!!!!!!!!! Ehh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamana!!! Rozrysowałam sobie mojego pięknego Big Bena w salonie tam gdzie ma stanąc i sie załamałam...:(((( Mam ściany 4,30x 4,75x2,70 i jak wpasowalam tam naroznik to sie okazalo ze 3/4 miejsca zajmuje własnie on! tv bedzi wisial na tej scianie 2,70 wiec srodek tv bedzie mniej wiecej na wysoosci brzegu Big bena:((( Wiec masakra! Niby przestrzeń jak pust wydaje sie spora to jednak po wstawieniu tam tej kanapy bedzie po prostu zawalona:( Zrobi zdjecie i Wam pokaze jak to wyglada. Kurde a juz mialam nadzieje ze najtrudniejszy wybór za nami!!!!!!!!! Ehh....
</p><p> </p><p> </p><p> nie załamuj się</p><p> to ten big ben jest taki wielki</p><p> my mamy salon 46 mkw i tez był za duży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

to co nie bedę miała tej pięknej kanapy.... nawet nie myslałam ,ze on aż taki wielki.

 

tak jak pisalam wyzej - jest ogromny i moim zdaniem srednio nadaje sie do siedzenia nawet przed TV, o piciu kawy miżna zapomnieć

 

jest idealny do wylegiwania się :)

 

 

z tego co pamietam, to maja w livingroomie bardzo podobny modulowy wypoczynek o mniejszych wymiarach

ale nie pamietam jak sie nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się napalałam pierwotnie, ale mnie siedzisko odrzuciał zanim napaliłam się mocno. W międzyczasie rozważaliśmy davos wajnerta, ale po opiniach o meblach tej firmy odpuścilismy, mimo, że nadal mi się podoba.

 

Zdecydowalismy zrobic test na kilka lat kupiliśm kanapy przez sieć, nie widząc na żywca, zapłaciliśmy za 3+2+pufa w sumie jakąś 1/3 davosa i czekamy na wykonczenie chałupy, zeby moc kanapy rozpakowac i przetestować.

 

dokładnie z tego modelu

http://www.allegro.pl/item648220791_skorzana_biala_sofa_bardzo_miekka_i_wygodna.html

 

w jasnym bycaście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...