Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Big Ben z Livingroom-czy ktoś użytkuje?


iwett27

Recommended Posts

Hm....ciagle mysle o tym big benie:) Dzieisj bylam i sprawdzalam wersje prosta 3xl...nie wiem ale to wylegiwanie mi sie podoba..

Co innego wybraliscie zamiast Big bena (pytam osoby ktore braly pod uwage BB ) ???

Szczerze powiem, że nic nie brałam innego pod uwagę. Ciekaw jestem co innego wybierzesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iva narzaie nic nie znalazłam lepszego od BB:):) Poki co biore pod uwage wersje 3xl...i ewentualnie jakis fotel tez z livingrooma np cuba, albo black Jack'a cos na wzór BB ale wezszy bo 115cm i mozna dostawic pufe na wzór szezlaga z jednej strony. W piatek jade jeszcze w dwa miejsca i jak nic nie znajde to biore albo BB albo BJ:) Zrobie wtedy kącik typowo telewizyjny gdzie bedzie mozna sie rozwalic na kanapie i ogladac seriale:) Kawe bede piła przy innym stoliku który planuje wstawic tez do salonu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam go pod uwagę. Byłam w salonie, siedziałam i bardzo mi się podobał, ale rzeczywiście jeśli zaprosimy kogoś na kawkę to nie wygodny. Mnie marzyło się takie głębokie siedzisko i może bym się zdecydowała w końcu, ale nijak nie mogłam tego poukładać w salonie, za duży. W sumie to w tym salonie firmowym jak usiadłam chyba na wszystkim co możliwe to wygrał Lincoln http://www.livingroom.eu/produkt.php?id=40 jest bardzo wygodny. No ale znów nie pasowały mi wymiary. Zrobiliśmy w końcu na wymiar u tapicera coś na wzór tego http://www.vero.com.pl/page,produkty,idprod,19,type,gal.html# . miałam okazję na tym siedzieć w salonie producenta, super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...