Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Meble ETAP - opinie, zdjęcia, modele


malutka123

Jeżeli meble ETAP-SOFA to tylko w wykończeniu:  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeżeli meble ETAP-SOFA to tylko w wykończeniu:



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tez wybrałam firmę ETAP ale model ESTA w skórze, kość słoniowa....sama jestem ciekawa jak się bedzię ją uzytkowało....czekam na realizację zamówienia, po 20 sierpnia meble beda w domku....za jakiś czas bede mogła słuzyć radą :)

 

natomiast jezeli macie uwagi-rady jak dobrze uzytkowac skórę zeby wystarczyła na przysłowiowe "lata" to chętnie posłucham.....z tego co ludzie mówią szare mydło najlepsze, a co np. z natłuszczaniem oliwką ?? czy to sie sprawdza??

 

z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić kanapę białą (akurat innej firmy, ale to najmniej ważne) i również chciałem skórę, ale Pani sprzedająca odradziła bo podobno np. jak się siądze w mokrym dżinsach to może zostać niebieski ślad nie do usunięcia. Pokazała mi za to materiał zamszowo/skóro podobny, bardzo przyjemny w dotyku i wygląda prawie identycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

To zastanow sie co szybciej sie brudzi - spodnie ze sztruksu czy ze skory ktora zmywasz mokra szmatka?

Nie zdarzylo mi sie siadac na kanape w mokrych jeansach wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ;) ale mam male dziecko - 15 m-cy ktore ciagle rozmazuje na kanapie ciasteczka i inne rzeczy ktore akurat ma w reku i nie ma po nich najmniejszego sladu.

Maz nawewt kiedys zalal ja czerwonym winem i tez wszystko sie zmylo.

Moze ogladalas cos skoro-podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

witam

 

czy ktos posiada jakąś kanapę z firmy ETAP, z wykończeniem w tkaninie? konkretnie tkaniny CREVANI oglądałem bo są takie a la "len" i nawet może to być ciekawe..

 

mają fajne kanapy w przystępnych cenach, ale pani sprzedawca ZDECYDOWANIE odradzała zakup tych kanap w tkaninie, bo ponoć Etap specjalizuje się w skórach. oczywiście rozumiem że sprzedawcy zależy żebym kupił droższy mebel ;) ale tez fakt że skóra jest raczej najtrwalsza..

 

jeśli jest ktos kto ma cos takiego w tkaninie to proszę o opinie na temat eksploatacji. ewentualnie w ogóle opinie nt. tkanin na wypoczynkach?

 

oto strona firmy:

http://www.etap-sofa.pl/oferta.htm

 

(przymierzam się do Felixa, sofa 3 osobowa z funkcją spania, naprawde fajnie wygląda na żywo i jest bardzo wygodna do siedzenia.)

 

z góry dzięki za wszelkie opinie

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam serdecznie,

 

Także przymierzam się do zakupu sofy firmy ETAP - biorę pod uwagę quadrat albo felix. Wolalabym uniknąć kupowania obicia skórzanego.

Jeśli ktoś użytkuje sofę z obiciem materiałowym proszę o spostrzeżenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam,

Przymierzam się z żoną do zakupu kompletu wypoczynkowego i po wielu przymiarkach uznaliśmy, że te z Bydgoszczy firmowane przez Etap-Sofę najbardziej nam odpowiadają (a dokładnie model Margot). Dręczy nas tylko jedno: chociaż są one dostępne zarówno w wykończeniu skórzanym, jak i tkaninie, o której nic nie wiemy o nazwie NANOVEL, jak jest z wytrzymałością tych obić i ich jakością. Sprzedawcy w sklepach, posiadających w ofercie te meble generalnie nie polecają tkaniny (nie można ich podejrzewać z uwagi na znikome różnice cenowe o chęć uzyskania wyższej prowizji), natomiast meble z "niewielkim przebiegiem" dostępne na Allegro charakteryzują się stosunkowo dużymi (jak na nasz gust) wygnieceniami skórzanych siedzisk. Jakie są Państwa spostrzeżenia w tym zakresie? Będę bardzo wdzięczny na wszelkie sugestie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...