Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Meble ETAP - opinie, zdjęcia, modele


malutka123

Jeżeli meble ETAP-SOFA to tylko w wykończeniu:  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeżeli meble ETAP-SOFA to tylko w wykończeniu:



Recommended Posts

ja mam od 1,5 roku zestaw Etapu o nazwie Relax. Mimo, że kolor niemalże biały to i tak świetny w utrzymaniu. Właśnie dzisiaj go wyczyściłam i kolor nadal jak nowy. Ogólnie zestaw bardzo wygodny i miękki. Nigdy nie zamieniłabym go na tkanine, chociażby właśnie ze względu na małą pociechę, która nieraz coś napsoci na kanapie i łatwo to potem zmyć. Nie zauważyłam również żeby skóra kleiła sie do mnie :) np. w upalne dni, jak ktoś wcześniej podkreślił. Pierwsze co robię w takie dni to po przyjściu do domu wyciągam się jak długa na mojej skórze, która jest zimna i od razu mi chłodniej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam wszystkich,

ja kupiłam komplet CALORE z firmy ETAP-SOFA, tj. sofę 2, sofę 3 i pufę. Niestety już w trakcie rozpakowania w domu stwierdziłam, że skóra na pufie jest zniszczona. Od razu reklamowałam towar - kontakt ze strony firmy trwał lekko ponad miesiąc. Poczym Panowie z firmy przyjechali i zabrali pufę oraz sofę 2, gdyż w oparciu "coś przeskakiwało", stwierdzając że jakiś mechanizm nie jest dokręcony w środku.

Po 3 tygodniach otrzymałam meble z firmy, stwierdzając że szkoda została naprawiona, tj. wymieniono skórę w dolnej części pufy (skóra różniła się strukturą), natomiast w sofie oparcie było oki. Niestety po dwóch dniach, to samo uszkodzenie się ujawniło w oparciu sofy. Tym razem nie składałam reklamacji przez sklep, tylko napisałam maila do firmy z opisem całej sytuacji. W zamian otrzymałam odpowiedź, że nie uwzględnią drugi raz uszkodzenia, gdyż meble po naprawie był komisyjnie sprawdzony, a ja go odebrałam i podpisałam protokół odbioru bez zastrzeżeń. Ponadto stwierdzono, że uszkodzenia mechaniczne nie są objęte gwarancją. Dodam, iż po otrzymaniu sofy, siedziałam na niej przez okres ok. 5 godzin, przy wadze niecałe 50 kg, a dzieci nie posiadam. To niby jak miałam je uszkodzić???

Podsumowując nie jestem zadowolona z podejścia firmy i będę dalej sprawę ciągnąć. Jedyne co jest pozytywne to że komplet ładnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 months później...
  • 2 months później...

Witam,

 

naroznik kupilismy w sklepie agata na poczatku roku do dnia dzisiejszego sie boksujemy z serwisem i sklepem z reklamacjami.

 

pomijam termin realizacji napraw rekalamacyjnych i wszelkie zwiazane z tym niedogodnosci.

 

ale sposob naprawy jest makabryczny - i wrecz nie do przyjecia. naroznik nadal jest nie naprawiony a dodatkowo ujawnily sie dodatkowe wady.

 

mam wrazenie ze zarowno sklep jak i serwis dzialaja na zasadzie - ciesz sie ze kupiles bez kolejki jak za dawnego PRLu.

 

Jakosc uzytych materialow jak i zmontowanie samej kanapy nie odpowiada obecnym standardom jakosciowym.

 

jest to wyrob NISKIEJ jakosci w sumie za niemale pieniadze, bo dokaldajac troche wiecej moglem kupic cos normalnego z czego bylbym zadowolony w 100%.

 

Nie Polecam produktow tej firmy - wielkie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam serdecznie,

 

Nie wiem czy moja opinia jeszcze będzie tutaj brana pod uwagę, ale niestety odradzam zakupienia produktu z etap sofy. Ja zakupiłam 2 sofy i borykam się od kilku miesięcy z reklamacją. W jednej sofie siadła funkcja spania a w drugiej schowek na pościel.

 

Myślałam, że sokoro płacę tak dużą kasę to będzie to lepszy standard, funkcjonalność oraz obsługa klienta.

 

Czy mial ktoś może jeszcze problemy z firmą etap sofa oraz jej serwisem ??? bardzo prosze o odpowiedź bo juz sama nie wiem co mam robić :(

Edytowane przez marcelusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cztery posty mocno krytykujące ETAP to pierwsze i istatnie posty ich autorów. Akurat zalogowali się na forum, żeby się pożalić na sofę. Hahaha, panowie z Helvetii, Gali i Vero - "czy wy nas macie za idiotów??"

Etap to dobre meble w dobrej cenie. Obecnie termin realizacji to 6-8 tygodni.

Oba typy tkanin oferowanych obecnie (NAnovel i Mika) sa bardzo dobrej jakości. Znam te meble od podszewki, bo sprzedajemy je parę lat (podobnie jak wymienione wyżej firmy). W razie pytań służe podpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Witam!

Cztery posty mocno krytykujące ETAP to pierwsze i istatnie posty ich autorów. Akurat zalogowali się na forum, żeby się pożalić na sofę. Hahaha, panowie z Helvetii, Gali i Vero - "czy wy nas macie za idiotów??"

Etap to dobre meble w dobrej cenie. Obecnie termin realizacji to 6-8 tygodni.

Oba typy tkanin oferowanych obecnie (NAnovel i Mika) sa bardzo dobrej jakości. Znam te meble od podszewki, bo sprzedajemy je parę lat (podobnie jak wymienione wyżej firmy). W razie pytań służe podpowiedzią.

 

witam, widzę że jesteśmy z "sąsiedztwa" . Jestem na kupnie narożnika Taranto - w tkaninie , taki mi odpowiada wizualnie i pod względem gabarytów ( ograniczenie lokalowe) , ma służyć przede wszystkim do spania , z tego co dowiedziałem się od producenta ma on sprężyny faliste i pianke wysokogatunkową ( inna sprawa to to że sprzedawca twierdził że ma sprężyny kieszeniowe lub bonell) ---- tyle teorii. Dla mnie priorytetem jest aby narożnik był solidny i aby spało się na nim dobrze , a więc istotnym jest czy ta cała konstrukcja materacy bedzie spelniać moje oczekiwania ( wydając te ok 4 tys zł chciałbym byc pewny że to dobry wybór ). Proszę o podpowiedzi czy to dobry wybór bo mama małe rozeznanie w tej dziedzinie . krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...