Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ana27 witam serdecznie :D

.....i dziękuję za komplement :oops: :wink:

U nas w beskidzie prawie każdy ma takie lub podobne widoki....niektórzy już ich nawet nie zauważają :o mieszkam tu od urodzenia i też się już przyzwyczaiłam do górek i pagórek......ale nigdy nie zapomnę jak pojechaliśmy oglądac tą działkę pierwszy raz....już wcześniej oglądaliśmy kilka innych, ale w każdej mi coś nie odpowiadało :roll:.....

Znajoma zauważyła na działce sąsiada wbitą tabliczkę na sprzedaż, więc spisała nr.tel.

Myślimy :"co nam szkodzi zobaczyc"

Jak stanęłam na działce pierwszy raz - to była miłośc od pierwszego wejrzenia :lol:

Nogi się pode mną ugięły jak pomyślałam, że może już byc nieaktualne......mąż od razu zadzwonił....jak mi powiedział, że aktualne to dopiero zaczęłam oddychac :lol: :o

no ale każdy kocha swój kawałek ziemi..... :wink:

pozdrawiam i zapraszam

 

Ps. widzę w twoim emblemacie ładny domek 8)

może masz dziennik lub galerię na FM.... ????8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale nigdy nie zapomnę jak pojechaliśmy oglądac tą działkę pierwszy raz....już wcześniej oglądaliśmy kilka innych, ale w każdej mi coś nie odpowiadało :roll:.....

Znajoma zauważyła na działce sąsiada wbitą tabliczkę na sprzedaż, więc spisała nr.tel.

Myślimy :"co nam szkodzi zobaczyc"

Jak stanęłam na działce pierwszy raz - to była miłośc od pierwszego wejrzenia :lol:

Nogi się pode mną ugięły jak pomyślałam, że może już byc nieaktualne......mąż od razu zadzwonił....jak mi powiedział, że aktualne to dopiero zaczęłam oddychac :lol: :o

 

jakbym ogladała historię Judyty z "Nigdy w życiu" :wink:

 

ale po cichutku powiem, ze ja jak zobaczyłam swój zakatek też tak zareagowałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu no tak to bywa z tymi chłopami, u nas zamiatam trociny i inne brudy :wink: Ale co do butelek nawet po wodzie -plastikowych, to zbieram i zanoszę w jedno miejsce, ale kilku chłopa to sobie wyobrażam... jeden rzuci tu to i drugi, ale chociaż mogli by czasami zmieść :wink:

 

...może kiedyś jak wykończymy domki wypijemy razem

 

Jestem Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Piekna historia,... my nie mielismy tyle szczescia :roll: ...kupilismy dzialke 5 lat temu i wtedy w naszej okolicy nie bylo duzego wyboru....a nawet powiedzialabym, ze byly tylko 2 dzialki , ktore mozna brac pod uwage :roll:

Kupilismy dzialke budowlana pod parkiem, w ladnym miejscu na wzgorzu ale na przeciw nas stoi palac (duuuuzy) , oraz kamienica, i niestety ale o prywatnosci nie ma mowy....dlatego tak bardzo urzekla mnie Wasza okolica. Od zawsze marzylam o takim pieknym widoku i takiej przestrzeni,( nikt nie zaglada Wam przez okna :wink: )

My juz mieszkamy od grudnia. Obecnie jestem na etapie ogrodu....zasadzilam piekne drzewa,krzewy itp. teraz "delektuje" sie wspanialym widokiem :wink: :D Naprawde nie myslalam, ze" robienie" ogrodu moze sprawic tyle przyjemności

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....o etapie ogród, to pewnie marzy większość tu na forum, tak jak ja na etapie stanu surowego niedokończonego :lol: :lol:

Już to widzę oczami wyobraźni jak sobie mieszkam, w środku wszystko na cacy wykończone....a my sobie sadzimy drzewka, krzewy i kwiaty w ogródku 8)

Muszę stwierdzić, że ta wizja upewnia mnie w przekonaniu, że to jest najpiękniejszy etap.....

My dopiero w przyszłym roku planujemy ogrodzić działkę, ale już na jesień będziemy sadzić drzewka z trzech stron, bo front zostaje na sam koniec...

Musimy to zrobić, żeby drzewka już rosły i choć trochę osłaniały od wiatru....tak... wiatr to cena tego ładnego widoku :-? Zawsze jest coś za coś :roll:

Mam tylko nadzieję, że jak posadzimy to choć parę drzewek zostanie na swoim miejscu, a nie u sąsiada 5 domów dalej :o :o :evil: Wiadomo jak to jest jak działka nieogrodzona.... :roll:

Życzę powodzenia przy ogrodzie i niech się rozrasta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu tylko patrzeć jak będzie i ogródek i wtedy mniej czasu :wink: o wiele mniej :wink:

My też ogrodzenie w nastepnym roku robimy... to się ludki zdziwią, bo sobie przejście dawno temu zrobili z drugiej strony działki -skrót... Chociaż aż taki skrót to nie jest... No i wtedy psy sąsiadów szczekają jak opętane... Nawet, gdy kopany był prąd..to potrafili chodzić... przeskakiwali ów rów :o Nic tylko muszę tam szlaban postawić i krzesło ze stolikiem wziąć - no co, toż teraz za takie wąskie autostrady biorą też kesz :lol: To ja za wjazd na moją posesję wezmę po :roll: ot 1 zł. :lol:

Chociaż z drugiej strony trawę z tamtej strony mi udepczą... :lol:

 

No a potem będzie przegibane z wyrównaniem działki i w ogóle mam zbyt dużo upatrzonych drzewek, drzew i kwiatów :wink:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/Kopia_natu005.gif

Uffffffffffff dobrze, że to za rok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu mmmmmmmmmmmmmmmmm -jak miód i malina ten Twój dach z tą folią :wink:

Właśnie i ja zastanawiałam juz się, czy oby czegoś u nas "znowu" nie zabraknie na etapie przybijania łat i kontrłat...

A My mimo deszczu... zaparliśmy się i wymurowana jedna ściana... a druga ma 2 rzędy (ale tamta je ma od wczoraj)... Ale fakt faktem... pogoda była dzisiaj dziwna... raz padało, raz słonko itd.

Ja to ostatnio już doła miałam, bo zaczęło mi się wydawać, że stoimy w miejscu... Dach niby miał być myk a tutaj zabawy... Ale co począć... a chłopaki widać, że solidnie robią :wink:

Trzymam kciuki, aby przywieziono te łaty jutro :wink:

No głowa do góry... No i ABY NIE PADAŁO :wink:

Skoro było " Skus baba na dziada aby nie padało" -nie pomogło to może " Skuś dziad na babę aby nie padało" pomoże :lol: :lol: :lol:

Kurcze mnie jak swędzi prawy cycek to na deszcz, a lewy na śnieg... to chyba snieg nie spadnie w sierpniu ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol:

Uśmiechnięta? To pierś do przodu -będzie dobrze... Ja tam WAm zazdroszczę już tego na dachu... A folia taka zielona.... nam pokazywał taką czarną jak płótno... ale zapomniałam jej nazwę, bo to nie w rzeczywistości taka zwykła folia :roll:

Pozdowieńka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miód i malina ten Twój dach z tą folią

Dzięki,mi też się podoba, jakiś to już zarys dachu jest :wink:

Właśnie i ja zastanawiałam juz się, czy oby czegoś u nas "znowu" nie zabraknie na etapie przybijania łat i kontrłat...

...u nas brakło 350 mb :o zastanawiam kto wyliczał łaty na dach :-?

Trzymam kciuki, aby przywieziono te łaty jutro

porządnie trzymałaś te kciuki bo przywieźli :o nie wszystkie ale na tyle że prac nam to nie wstrzymało :D

Kurcze mnie jak swędzi prawy cycek to na deszcz, a lewy na śnieg... to chyba snieg nie spadnie w sierpniu ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...