Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu ja za jutrzejszy dzionek trzymam kciuki i za WASZ dach :wink:

 

Napewno zaraz zobacze wpis w Twoim dzienniku i fotki Waszego dachu... :wink:

Aby tylko pogoda nam dopisała...

Dzisiaj usłyszałam w radio, że bociany szykuja sie do odlotu, bo już wyczuwaja jesień...ochłodzenie :roll: :o

Szok... a potem pocieszenie, że w marcu -kwietniu wrócą... :roll:

Młode bociany ćwiczą, ale 1/3 ich ginie podczas podróży...

To jak one wyczuwają ochłodzenie..to czyżby pogoda miała się zmienić?

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-158.gif

A ja kiedys biegałam po łące i wołałam: bociek bociek kiszka przynieś mi braciszka... :lol: Hmm brata miałam ale starszego o dwa lata... i mam :wink:

Ale ... tak się wtedy wołało...

Gdy widziało sie bociana chodzącego po łące -to oznaczało, że przejdziesz łatwo do następnej klasy :wink: a gdy stał na jednej nodze, to trzeba było uważać... :wink:

a teraz one mi taki numer wycinają... lecą a tutaj co... ma być jesień... Eeeeee pewnie w radio wypili za duzo kawki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj margay, że gdyby zabrakło Ci gwoździ do dokończenia dachu .... to .... zapukaj do mnie :wink: :D

 

PS. nieźle to u Ciebie idzie.... :D

 

echhhhhh....jak ostatnio słyszę od chłopaków "kupcie 5 kg gwoździ "100" i 5 kg "80" to dostaję żółtej febry :evil: za każdym razem myślę sobie, że to już ostatni raz kupuję gwoździe a tu nowe zamówienie :-?

Do tej pory weszło ok. 130 kg gwoździ, i jeszcze im mało :-?

Także nie zdziw się jak zapukam pewnego pięknego dnia :lol: :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usłyszałam w radio, że bociany szykuja sie do odlotu,

nie strasz mnie...jeden by mi się przydał 8) ........o taki :lol: ..... 8)

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_79.gif.......syn nie daje mi już spokoju :roll: chce siostrzyczkę......

a teraz one mi taki numer wycinają... lecą a tutaj co... ma być jesień... Eeeeee pewnie w radio wypili za duzo kawki...

jesień może być ale dopiero jak moję "paulinie" i twój "LMB" przykryje nowiuśki daszek....o tak ma być! :D

Ostatnie dwa wyrazy "ma być" przypomniały mi przezabawną sytuację :lol: :lol:

Na pewnej imprezie.....a u nas na wsi to w grę wchodzi przeważnie remiza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .....pewien gościu wyszedł na "scenę" i mówi:

-"ZGINĘŁA CORNA COPKA NOJKA.....MO BYĆ BO JAK NIE TO ZABAWO BĘDZIE...... ALE ROZPIERDO..NA

http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif

[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Gosiu...

Nu to trzeba pracować nad córeczką :wink:

 

Poryczałam się ze śmiechu z tego tekstu:

-"ZGINĘŁA CORNA COPKA NOJKA.....MO BYĆ BO JAK NIE TO ZABAWO BĘDZIE...... ALE ROZPIERDO..NA

 

Ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

 

O rany...

 

Własnie jesień może być jak będa gotowe dachy :wink:

 

Uciekam, bo zmęczona dzisiaj jestem...

:wink: :D Dobrego wieczorka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana............. majster tez chce mieć wakacje

...wiem...wiem...dlatego powstrzymywałam się w dzienniku przed zbytnim pyskowaniem :lol: :wink:

 

i zobaczyć jak wygląda morze

 

wyobraź sobie, że podobno nigdy nie widział morza :o to tym bardziej mu się należy :wink:

 

Fakt faktem mógł powiedziec wcześniej o swoich planach :-? to by się człowiek na konkretną robotę nie nastawiał i nie było by rozczarowania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu to ja

 

 

GRATULUJĘ ZAFOLIOWANIA DACHU

 

Ot masz ... ale nie martw się dwa tygodnie szybko zleci... a jak wrócą chłopaki wypoczęci to i bardziej zadowoleni i tym samym nadrobią wszystko :wink:

 

Ja to juz sama się przekonałam, że jak się często nastawię na coś... to tez los jakby płatał figle... nie jest tak jak się chce...

Ale Gosiu do jesieni wyrobimy się z dachami :wink: Chociaż nam to chyba jeszcze ciut zajmie... Bo ten juz mi gada, że na dach mnie nie puści... bo... bo i bo...

A ja juz widziałam siebie na górze przybijającą łaty a potem kontrłaty... :evil: Może i ma Misiek rację, jak nie chodziło się po dachach to mozna spaść... Ale umiem i zamiałczeć... zamruczeć..toż koty spadają na cztery łapy :lol: :wink:

No to jak będzie sam przybijał to wszystko to ... hmm skończymy chyba do zimy ten dach.... :wink:

Jeszcze dzisiaj jeździł do Enion w sprawie umowy... :roll: Pytam masz umowę, co nowa jest czy jak? A mają przyjechać na budowę i wtedy dadzą... -powiedział Misiek, toż mamy już umowę dumam... Skrzynkę w budynku... ale teraz to zgłupiałam... :roll: :o

Zlecą gosiu te 2 tygodnie jak z bata strzelił :wink:

No głowa do góry... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny :D

Dzisiaj jestem już wyluzowana....prawie oaza spokoju :lol:

Nie ma złego co by na dobre nie wyszło 8) 8) my też potrzebowaliśmy wytchnienia od tej gonitwy na budowie, bo mimo tego, że mamy ekipę to mój ślubny był na budowie cały czas i pracował równo z nimi, a ja w pracy po 8 godz, a jest jeszcze dziecko....wakacje, to nie ma przedszkola...echhhhhh....czasami nie wyrabialiśmy już....

....a tak mąż w piątek na tydzień wybiera się z Tomusiem do teściowej 8) 8) 8) a ja zostaję, bo praca....ale też sobie odpocznę......wiadomo jak to jest:"nie ma w domu kota to myszy harcują" :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

A ja juz widziałam siebie na górze przybijającą łaty a potem kontrłaty...

Ja bym na dach nie wlazła za nic na świecie, taki mam lęk wysokości :roll:

Ale znając twój temperament to nie wiem czy Miśkowi uda się powstrzymać cię przed przybijaniem tych łat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudnie tam u Was, no i postępy, daszek sie robi, u nas przyjdzie nowa ekipa do dachu, na tych nie można polegać nic a nic. Dziś sie tylko pokręcili!

 

A co do dachóweczki to chętnie poszlibyśmy w Robena mniejszą ale nie ma antracytu, a z Monzy Plus zrezygnowaliśmy.

 

Ciekawe jak Wam wyjdzie, bo u nas to jeszcze z miesiąc albo lepiej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas przyjdzie nowa ekipa do dachu, na tych nie można polegać nic a nic. Dziś sie tylko pokręcili!

Nie no teraz znaleźć dobrą i sumienną ekipę to graniczy chyba z cudem :-?

Ale dach jest ważnym etapem i dobrze, że będziesz miała nową ekipę, bo jak do tamtej nie miałaś zaufania to bez sensu było ich trzymać, będzie dobrze :D

Ciekawe jak Wam wyjdzie, bo u nas to jeszcze z miesiąc albo lepiej

A to tak jak u nas....bo tak jak twoi fachowcy swojego czasu wybrali się na festyn :lol: tak moi wyjechali na wczasy :o i wrócą za 2 tyg.

Przynajmniej sobie dychnę od tej gonitwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a tak mąż w piątek na tydzień wybiera się z Tomusiem do teściowej a ja zostaję, bo praca....ale też sobie odpocznę......wiadomo jak to jest:"nie ma w domu kota to myszy harcują"

:lol: :lol: :lol:

To życzę dobrego -wpsaniałego odpoczynku :wink:

Ja bym na dach nie wlazła za nic na świecie, taki mam lęk wysokości

Ale znając twój temperament to nie wiem czy Miśkowi uda się powstrzymać cię przed przybijaniem tych łat

 

Chyba i ja mam lęk wysokości... ale ja jestem taka, że poprostu mimo to wleżę...nu poprostu uparta... chociaż nieraz mi się gorąco zrobiło, gdy się zatrzęsło lekko na górze... :wink: Zobaczymy... jak to będzie, bo i ja i Misiek to z nas uparciuchy... a on się boi jednak o mnie... :wink: :D

Pozdrawiam i uciekam, bo dzisiaj się wymęczyłam koszeniem... makabra... aż sąsiadka przyniosła nam po gruszce i mówi do mnie, że zachrzaniam czy upał czy nie :roll: :o :lol:

Toż z parasolką kosić nie będę...ahahhaaaaaaaaaaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam i o zdrówko pytam :D

Troszkę mnie tu nie było,co nie znaczy,że do dziennika nie zaglądałam :wink: Jak już pisałam u Miśki - straciłam wenę twórczą i jakoś energii mi brakowało,co by cośkolwiek maźnąć :roll:

Ale już wróciłam!! :D

Nio więc najpierw to GRATULUJĘ dachu już niemalże gotowego :D i oczywiście awansu na stałego bywalca :lol: http://4shared.com/download/119108471/ab0b04d9/016.gif

Oczywiście należy wznieść toast schłodzonym szampanem :D http://4shared.com/download/119109101/5a3d3790/1252.gif

A do szampana idealnie pasują pyszne truskaweczki :D http://4shared.com/download/119108959/9f3e7d3a/88_online.gif

 

Ależ Ci zazdroszczę takich widoków z sypialni :o:o:o Przepiękne są :o:o:D A te tarasy achhhhh :o:D Chyba w każdym poście będę je podziwiać :D:wink:

 

Nio a ekpia od dachu to ładny Wam numer wykręciła :roll: Mogli chociaż powiedzieć,a nie że Wy sobie robicie nadzieję,a oni tak nagle informują,że jadą na wakacje :-? W sumie oni też mają prawo do wakacji,ale mogliby chociaż o tym poinformować :roll:

 

Nio to życzę super odpoczynku i relaksu :lol::lol::D Jakby co to my zawsze dotrzymamy Ci towarzystwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Chwilkę nie zaglądałam a tutaj już takie zmiany???!!!!!

 

Prace szybciutko lecą, a urlop niestety chyba kazdemu się nalezy (więc na wstrzymanie musisz wziąć), chociaż wiem że mnie to tez by chyba trafiało. Nie ma nic gorszego jak przestój na budowie.

Ale jak potem szybko leci!!

 

Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuz@nka witam serdecznie w moim dzienniku, cieszę się, że domek się podoba i zapraszam częściej :D

 

Iza cieszę się, że wróciłaś, ja też nie zawsze mam wenę twórczą a wczoraj np. to tak mnie łeb napieprzał (może ładniej byłoby napisać migrenę) ale to pierwsze bardziej odzwierciedla ból :lol: :lol: :lol: , że nawet nie włączyłam kompa :o :lol:

 

Nio to życzę super odpoczynku i relaksu Jakby co to my zawsze dotrzymamy Ci towarzystwa

 

mam nadzieję :wink: właśnie od dzisiaj jestem słomianą wdową, to będę buszować po forum :p :p

 

Witaj kawika no ja też mam nadzieję, że jak majster się wyurlopuje, to wyładuje swoje siły na moim dachu :D i raz dwa założą dachówkę....

 

kala ty to już pewnie w Chorwacji doopkę grzejesz :D życzę udanego wypoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...