Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Nie martw się Gosia,w przyszłym roku też będzie dobrze :) a nawet i lepiej,bo więcej zrobione będzie :D ....żeby tylko nam Cię komary nie pożarły,bo one tak lubią do wody ciągnąć :roll::o

 

no coś Ty :o ja nie wytrzymałabym do następnych wakacji :roll: pojade wszesniej :wink:

a komary :roll: coż..... poradzimy cos na to lub pogryzą nas trochę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

(Zmień sobie stronkę do dziennika :D )

Właśnie lecę go uzupełnić o świeżutkie foteczki dachu :lol:

 

Chciałam zmienić......wyczytałam u ciebie że kopiuje się link do stronki i wkleja do podpisu......ale mi nie wychodzi :-? ....wyskakuje komunikat, że podpis za długi czy cuś takiego :roll: zaznaczam w tym miejscu, że taki ze mnie informatyk jak z koziej dupy trąba :-? :roll: Może byś podpowiedziała jak to zrobić.....tylko wiesz....... tak co bym zatrybiła.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia,ten niebieski kaftanik jest idealny!!!:o:lol: dosłownie ostatni krzyk mody :lol::lol:.......gdzież taki można dostać? :p:lol:

 

to jest tylko dla wybranych :roll: jak dojdziesz do takiego stadium choroby budowlanej co My to otrzymasz taki w prezencie :wink:

 

:lol: :lol: :lol: no...... :lol: :lol: :lol: u Ciebie Izka idzie gładko, pięknie i bez komplikacji......więc prędko się na taki piękny kaftanik nie załapiesz :lol: :lol: :lol:

I oby tak dalej......ja wam dziewczynki wszystkim życzę jak najmniej stresów na budowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak M jak Miłość sie skonczyło i Gosia wróciła :lol:

 

dach piękny sie robi :wink: śliczny kolorek :o a okienka to podobnie jak tobie mi sie bardzo podobają białe :wink: duzo rozświetlają :wink: a zewnetrzny wyglad bardzo piekny .

ale wybor nalezy do was i napewno wybierzesz dobrze . wazne aby sie podobało włascicielą . bo to wy tam bedziecie mieszkac :wink:

Gosia wybierzesz napewno dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, na 90% będą białe z obu stron i tak jak u ciebie ze szprosami :D Widzę, że u ciebie też są szprosy po między szybami - też tak będę miała bo to jest dużo praktyczniejsze do utrzymania czystości.....

A z tym kolorem to, jak bym miała dach typowo w brązie to można się zastanawiać nad oknami w kolorze ale widać na zdjęciach, że raz dach zalatuje w rudy raz w czerwony a pod wieczór i pochmurny dzień jest jasny brąz :o to cięzko by się było zdecydować na kolor :)

Tak z ciekawości ile cię wyszły okna??? Wiem, że u mnie będzie co innego ale tak orientacyjnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę proszę,jak już coraz bardziej "domowo" u Was się robi :D Panowie zmyli się na 2 tygodnie,ale widzę,że teraz szybciutko nadrabiają zaległości - już chyba niedługo skończą :o:)

 

Gosia,tylko od Ciebie zależy,jaki kolor okien będziecie mieć,bo przecież to Tobie mają się podobać :) Ja nie przepadam za białym,ale to nie znaczy,że nie podoba mi się u kogoś :wink: Mam po prostu bzika na punkcie brązowego i od początku wiedzieliśmy,że będziemy mieć okna w brązie. a biel rzeczywiście dużo rozjaśnia i ładnie to wygląda,ale wydaje mi się,że u nas by nie pasowała :roll:......Ty już tam sobie wszystkie kolorki ładnie dobierzesz i będzie u Ciebie tak ładnie,jak u Gosi :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie martw się Gosia,w przyszłym roku też będzie dobrze :) a nawet i lepiej,bo więcej zrobione będzie :D ....żeby tylko nam Cię komary nie pożarły,bo one tak lubią do wody ciągnąć :roll::o

 

no coś Ty :o ja nie wytrzymałabym do następnych wakacji :roll: pojade wszesniej :wink:

a komary :roll: coż..... poradzimy cos na to lub pogryzą nas trochę :o

 

Gosia,miałam na myśli to,że w przyszłym roku będziesz mogła się trochę posmażyć nad tym stawikiem :D:lol: bo w tym to już chyba nie bardzo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Bardzo ładnie domek wygląda z tą dachóweczką.

Co do okien to kwestia gustu, każdy coś lubi bardziej lub mniej . Przemyśl sobie jaką będziecie mieć elewację. jeżeli bardzo jasną to nie wiem czy białe okna za bardzo się z nią nie zleją.

Ale każy lubi coś innego. Ja będę mieć raczej jasną elewację więc chciałam żeby okna się wyróżnialy dlatego mam orzecha. Ale moze do twoje dachówki będzie pasował jakiś inny kolor??

 

 

co do stronek też miałam problem z zadługim podpisem jakoś pokombinowałam i się udało, nie jestem zbyt mocna w te klocki (ale zauważyła że zmienia się 1 cyfra w podpisie ta po nr t....-60.htm) zmieniałam właśnie tą 60, 120 itd jakoś się udało. Chba nie za bardzo wyjaśniłam. Może ktoś bedzie lepszy w te klocki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno,eno dach się robi :D Bardzo ładny będzie domek.Z dachem to juz takich kształtów nabierze "ludzkich".

I powiem,że jak wczesniej mi sie nie podobała za bardzo czerwona dachówka tak eraz bardzo 8)

A okna to juz kwestia gustu.Widziałm duzo domów z jasną elewacja i białymi oknami.

Kurcze gdybym mogł jeszcze raz wybudowac sobie dom.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek dachówki - super!!!

 

co do okien! ja mam złoty dąb i czasami żałuje, ze niemam białych od środka, bo dębowe z zewnatrz cały czas chcę. Jednak przyjechali do Nas znajomi z W-wki co maja białe od sroka i widzac nasze okna żałowali, ze też nie dali sobie brązowych z dwóch stron :p

 

towje okna-twoj wybór a czas pokaże czy dobry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww....

 

Jaki sliczniutki dach... tylko patrzeć jak zaraz skończą chłopaki :wink:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-192.gif

 

Szczerze powiem, a raczej napiszę :wink: , że pomyslałam, iż inny kolor macie, bo faktycznie dachówka wygląda jak miedziana :wink:

Ale faktycznie- szybko się znudzi :wink: To tak jak i balchodachówką, czy płytkami klinkierowymi - jak to Misiek mówi: - mają po 70 kolorów -a tak naprawdę wszystko zalezy od konta światła :wink:

Co do okien, ja zdecydowana jestm juz od dawna na złoty dąb, nawet wyceny mamy -tylko, że okna za rok, więc zmieni się wszystko... ale na Mazurach mamy w domku białe PCV, tutaj w ogóle ciemny brąz -drewniane, to powiem, że kwestia przyzwyczjenia. Chociaż gdy okna są białe to jakoś tak jaśniej w tym oknie.

Dlatego już ciemnego brązu niechcę :wink:

Wszystko zalezy od WAS... jakie... ja musiałam do tych ciemniejszych się przyzwyczaić :wink: a najmniejszy kurz na ramie odrazu widać... Dlatego teraz postawiłam na złoty dąb... to tak pomiędzy białym a tymi jakie teraz mamy :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...