Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cieszy mnie, że się podoba - mi też :lol:

Z tym kolorem to jest tak trochę przekłamane na zdjęciach :-? sama się zdziwiłam jak zobaczyłam na monitorze komputera :o na zdjęciach wychodzi dachówka dużo jaśniejsza niż w rzeczywistości :-? a do tego jak robiłam zdjęcia to cała dachówka pokryta była pomarańczowym pyłem z cięcia dachówek :lol: chłopaki też mieli pomarańczowe włosy :lol: dlatego postaram się zrobić jutro zdjęcia które będą bardziej odzwierciedlały prawdziwy kolor.....bo na razie na dotychczasowych zdjęciach to raczej koło kasztanu nie stało :-?

 

A z oknami to już czuję, że będzie cyrk :roll: Ja umyśliłam sobie obustronne białe, ze szprosami między szybami (tak jak w projekcie mamy) A Łukasz powiedział, że na białe to się może zgodzić ewentualnie od środka a od zewnątrz ma być kolor brąz - a mi pozostawia wybór odcienia :-? (łaskawca) :x

Nie wiem jak ten kolor ewentualnie mam dobrać do dachu, jak kolor dachu zmienia w zależności od światła :roll: (w cieniu jasny brąz a w świetle prawie czerwony).....

Aleeeeeeeeee już ja postaram się użyć moich wdzięków 8) 8) :p co by zdanie zmienił...... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co do stronek też miałam problem z zadługim podpisem jakoś pokombinowałam i się udało, nie jestem zbyt mocna w te klocki (ale zauważyła że zmienia się 1 cyfra w podpisie ta po nr t....-60.htm) zmieniałam właśnie tą 60, 120 itd jakoś się udało. Chba nie za bardzo wyjaśniłam. Może ktoś bedzie lepszy w te klocki

 

Kawika...... :o tyle samo bym zrozumiała jakbym po chińsku czytała :roll: ..... :oops: :oops: :oops: cóż powiedzmy to sobie otwarcie tuman ze mnie internetowy :oops:

Ale dzięki Ci bardzo, że starałaś się mi to wytłumaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdybym mogł jeszcze raz wybudowac sobie dom....

 

Asiu :o :o :o nie żartuj......

Po pierwsze Twój jest idealny pod każdym względem a wykończenie to szczyt marzeń :p Twoje łazienki i cała reszta to bajka :D

Po drugie jak sobie pomyślę ile jeszcze przede mną to już mnie łeb boli..... :roll: przeważnie słyszę od tych co się już wybudowali i mieszkają, że współczują nam budowy i tych wszystkich nerwów :-?

 

Aleeee fakt faktem, że za drugim razem kilka rzeczy na pewno każdy by zrobił inaczej :roll: coś zmienił, coś ulepszył no i kilka błędów by się ustrzegło......ale cieszmy się z tego co mamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gosia,coraz piękniejszy dach,dopiero teraz wychodzi jego pięknota i wielkość :o . Dachówka ładnie się prezentuje,mnie osobiście się podoba,bo mamy taki sam kolor (kasztan?) chyba,jeśli się mylę to mnie popraw.

Co do okien moja droga,na pewno wybierzesz dobrze,ja wybrałam złoty dąb z zew,a wew są białe.

Później wstawię zdjęcia,tylko muszę zmienić tytuł dziennika i nie wiem jak,czy istnieje taka możliwość,czy będę musiała zakładać nowy? :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam sie przywitać i zameldowac, że wróciłam !!

wieczorkiem na spokojnie poczytam co nowego na waszych budowach

 

Witamy witamy :D :D :D

czytaj Kalu czytaj - jak się byczyło to teraz trzeba nadrabiać zaległości :lol: :wink:

Mam nadzieję, że odpoczęłaś i pełna wigoru i zapału pobiegłaś na budowę porobić zdjęcia, bo jestem ciekawa co Twoi górale zrobili jak Cię nie było 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gosia,coraz piękniejszy dach,dopiero teraz wychodzi jego pięknota i wielkość :o . Dachówka ładnie się prezentuje,mnie osobiście się podoba,bo mamy taki sam kolor (kasztan?) chyba,jeśli się mylę to mnie popraw.

Co do okien moja droga,na pewno wybierzesz dobrze,ja wybrałam złoty dąb z zew,a wew są białe.

Później wstawię zdjęcia,tylko muszę zmienić tytuł dziennika i nie wiem jak,czy istnieje taka możliwość,czy będę musiała zakładać nowy? :roll: :cry:

 

Dzięki,

Tak mamy kasztan :D Ja od wewnątrz na pewno będę miała białe okna a z zewnątrz nie wiem :-? bo Łukasz upiera się na kolor :roll:

Bardzo bym chciała zobaczyć u ciebie jak to razem wygląda :p :p :p :p bo masz tą samą dachówkę w kasztanie :D

Teraz uśmiecham się do ciebie ładnie o zdjęcia z uwzględnieniem okien :D :D :D :D :D

Oooooo ...jak będziemy budowac po dwa domy to coś czuje ze do emeryturki moje kochane na tym forum posiedzimy

 

:lol: :lol: :lol: Coś czuję, że i bez tego się tu zasiedzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie musisz mieć zaproszenia - czuj się jak u siebie :D

Dzięki za szybką reakcję....Bardzo ładny kolor okien i na tym zdjęciu pasuje do dachówki :D A już myślałam że do tego kasztana ciężko będzie coś dobrać :o

Tylko na tym zdjęciu światło się odbija od dachówki - jakbyś miała jakieś fotki jeszcze, to nie krępuj się :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że masz obsesję po tych wszystkich przebojach :(

Ale jak zaczniesz budować domek to już grunt odsunie się na dalszy plan i skupisz się na budowie a potem na wykończeniówce - a jak zasiądziesz koło swojego domku, na własnej ziemi to zapomnisz z czasem ile cię to nerwów kosztowało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz piękną działkę. Widoki nieziemskie. Taka duża działka daje mnóstwo możliwości. Można się przy niej wykazać. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Dzięki :D Możliwości jest dużo tylko pasowało by mieć wór z pieniędzmi :-? Ale powolutku coś będziemy dłubać :D

 

Wory to są ale pod oczami szkoda tylko, ze stówek tam nie ma. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...