Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

przyszłam się przywitać :lol:

super dach z tymi oknami zespolonymi,a ile światła będziesz miała w pokoju :o

Aha zapomniałabym ten środek do impregnacji klinkieru to - olej do klinkieru firmy Klinkol.

A co do dachówek to masz rację,różne są dachy np. u nas było dużo wyrównywania, przez krzywe łaty i kontrłaty :evil: Ale dachówka i tak prezentuje się ładnie,co ja mówię ślicznie,przepięknie,w każdym razie wg,mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu bardzo ładny dachz tą dachówką i te okna to miód :wink:

 

PIKNIE PIKNIE

 

A bałagan to norma na budowie tym bardziej, że wczesniej wstawiane. Fajnie tak wyglądają trzy obok siebie :wink:

A super, że załączyłaś te z zaznaczeniami zdjęcie, bo i mi rozjaśniło się w łepetynce a i innym pomoże :wink:

 

Nu to nic dziwnego, że zmęczona byłaś... a ja wiem jak ja robiłam porządki i co z tego - Misiek obcinał łaty i płotwy -znowu sprzątanie.. tak na serio to naokrągło można sprzątać... :roll: :evil: Ale cóż...

 

A ja dzisiaj ciut się wkurzyłam, bo Pan od blachodachówki mówi przez tel., że ona dopiero w środę będzie - ok to sobie porobimy to i owo, np. kominy Misiek te za salonem obłoży, ale podkurzył mnie tym, że Miśkowi tu proponował inny kolor -ciemniejszy, że będzie wtedy wczesniej itp. Kurcze jaki inny kolor :evil:

Ma być taki i koniec ( na miało być 3-4 dni z dostawą), a jest tydzień, w środę będzie półtora tyg.

Jak przywiozą inny kolor to się wścieknę :evil:

Najpierw i tak obróbka, ale blachę na obróbke ma przywieźć z blachodachówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o coś niepojętego :o

Co oni sobie na tych składach budowlanych myślą :o :evil: ....to my tu wałkujemy kolory.......ba odcienie analizujemy, żeby były takie jak najbardziej nam się podobają......a taki pajac mówi, że może by inny przywiózł :evil:

No a to, że terminy mają w doopie to już inna sprawa.....sama kilkakrotnie to przerabiałam.....najgorsze jest to, że ktoś się nastawi na konkretną robotę a tu nici.....

A sama jestem strasznie ciekawa waszej blachodachówki........to mnie też wnerwili :evil:

No Misia głowa do góry środa to już pojutrze......nie nerwuj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o coś niepojętego :o

Co oni sobie na tych składach budowlanych myślą :o :evil: ....to my tu wałkujemy kolory.......ba odcienie analizujemy, żeby były takie jak najbardziej nam się podobają......a taki pajac mówi, że może by inny przywiózł :evil:

No a to, że terminy mają w doopie to już inna sprawa.....sama kilkakrotnie to przerabiałam.....najgorsze jest to, że ktoś się nastawi na konkretną robotę a tu nici.....

A sama jestem strasznie ciekawa waszej blachodachówki........to mnie też wnerwili :evil:

No Misia głowa do góry środa to już pojutrze......nie nerwuj się :D

 

Jak mam się nie nerwować -jak on sraczkowaty kolor mi chciał dać ahahaaaaaaaaaaaa - :lol: :lol: :lol:

Ale tak jak Gosiu wspomniałam - mamy jeszcze i tak ciut pracki ..takie duperelki, ale pracochłonne :wink: wiesz najbardziej to chcemy jak najszybciej -bo to zejdzie tak samemu pozaginać blachę - żeby nakryć ten dach, bo wiadomo jesień to nic specjalnego kryć jak jeszcze deszcze...

No patrz -jeszcze -deszcze - jak ładnie brzmi :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiuuu dach piknyyyy a okna boskie :o

pięknie to wygląda tak trzy okienka razem :wink:

teraz całkiem bedziesz miała widoki przez takie okienka :o oj cudnie :wink:

A miska to znowu ma przeboje :o

jak nie urok to sraczka :evil:

jak przywiozą Ci inny kolor to im powiedz zeby ją sobie wsadzili w d.....e

oni chyba nie wiedzą z kim mają doczynienia :evil: dziewczyny z koła mogą sie zaraz u nich zjawić ....i będzie drakaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia,cieszę się,że udało się wszystko załatwić z dachówką :D:D Kurczę,nawet nie wiedziałam,że mogą być takie problemy :roll:.....my też mamy Robena,ale nic nie słyszałam,żeby jakiś problem był,cyba że nam nie powiedzieli :lol::lol::o....

 

Miśka,jakby co to nas zwołuj, my już tą sprawę załatwimy,jak kolor będzie zły :lol::lol:......grrrrrrr wrrrrrr :lol::lol: pokażemy nasze kocicowe pazurki :lol::lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :lol: :lol: :lol:

Dziewczyny podpowiedzcie,gdzie i na której stronie znajdę ten przepis na sałatkę z buraczków,u Ciebie Gosiu czy u Miśki?

 

U mnie :D na 4 lub 5 stronie, poznasz szybko bo ze zdjęciem.....

 

Miłego dnia i wekowania :lol:

 

Ja zrobiłam 54 słoiki półlitrowe i nie mam już ochoty patrzec na buraki :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co słychać na budowie

 

Asiu, na szczęście wszystko w porządku.....bardzo jesteśmy zadowoleni, dach pięknieje z godziny na godzinę :p dziś majster powiedział,że do końca tygodnia skończą krycie i ..............będę mogła ogłosić SSO :D :D :D

Dziś już zaczęli na jednej stronie zakładać gąsiory......no ale ty już najlepiej wiesz jak to pięknie wygląda 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz jakiego mam wierszyka do jeszcze -deszcze:

 

Brakuje tego jeszcze

Aby padały deszcze :evil:

 

lub:

 

Gdy Miska chciała budować jeszcze

To pogoniły ją deszcze :lol:

 

albo:

 

Dzisiaj zapowiadali deszcze

Śniegu brakuje tylko jeszcze :lol: :lol: :lol:

 

:o :o wczoraj u ciebie pisałam, że jestem ciekawa czym mnie jeszcze zaskoczysz?.......no i proszę - nie trzeba było długo czekać :D

Nie dość, że fachowiec budownictwa.......artystka (szkice).........to jeszcze poetka :o :lol:

 

Nie mogą padać deszcze

bo Miśka musi skończyć dach jeszcze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek ,widze że u was duuuuuuuuuuuże postepy w budowie ,a te widoczki z okien przepiękne ,a wasza ekipa od dachu jest jakiego regionu ? zadowoleni jesteście :roll: ,bo jak co to dałabyś może kontakt do nich :wink: bo jeżeli pracują w Małopolsce to i może by i nam coś nie cos zrobili :wink: :D

 

Witaj Jessi

 

U ciebie widoczki też przepiękne 8) też budujesz na górce to i panorama piękna....zastanawiam się tylko czy u ciebie też tak czasami wieje.....bo u mnie wczesną wiosną i jesienią to czasem łeb chce urwać :-? (że o zimie nie wspomnę)

 

Nasza ekipa to nie tylko od dachu, tylko cały domek budowali, od wbicia pierwszej łych w ziemię.....z kontaktem do nich nie ma najmniejszego problemu....tylko, że oni szukają budowy w bliskim rejonie....zawsze pod wieczór zjeżdżają do domu.....tym bardziej, że majstra żona jest w ciąży i musi być na miejscu.....

Ale spytać zawsze można......także jakbyś chciała to ci mogę napisać nr. tel.

Szukając ekipy najlepiej jest pojeździć po budowach i jak ktoś był bardzo zadowolony z ekipy to brać namiary.....tak było u nas, wydaje mi się, że u nas w małopolsce jest dużo ekip (nie wszyscy wyjechali do Warszawki)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kofana i kofane kumpelki z kółka i z FM - musze napisać to...

Byłam dzisiaj z Miśkiem u Pana od blachodachówki a on, że w piątek raczej przywiozą :evil:

Nu to nawet dobrze, że luzik ciut - bo chyba jakieś jesienne depresje mnie dopadają a może już czas odpocząc? :roll: :wink: :o :lol:

 

W każdym bądź razie, roboty u nas i tak jest zawsze - choćby kominy -ostatnie dwa od salonu obłożyć płytkami :wink: Kaptur schnie -pokrywa :wink:

Ale np. gdyby była blacha na obróbkę to już zaczęlibysmy - a tak nici -bo to i blachodachówkę razem przywiozą... :-? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeee e

 

To ty jestes Gosiu dopiero gosposia - 54 słoiki sałatki... :o :roll:

wiesz co mi Misiek powiedział jak podpisywałam weki, żeby sobie nie pomylić z buraczkami startymi...

A odruchowo podpisałam 2009 r.

- Miska po co podpisujesz toż zaraz je wpir.... my :lol: :lol: :lol: :o

 

Dzisiaj byłam na rynku - potem żałowałam, że nie kupiłam tej cukini i jeszcze buraków..może jutro podjadę :roll: Zobaczę od weny do weków :lol:

 

Śmiałam się z tych rymów dzisiaj...

 

a fakt faktem, że pisałam i wiersze... byłam wyróżniona w gminie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...