Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam nocną porą :D

jednak nie zasiadłam wieczorem, bo wyjeżdżam za chwilę służbowo i dobre co się było 3 godzinki przespać :-?

Ale macie fajnie że sobie słodko śpicie :roll: :wink:

 

Spadam....."komu w drogę temu sandały...."ha...............ha............ha....nawet mi się śmiać nie chce............paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyście się o mnie martwiły....... :wink: :D

 

już ci jezdem nazad :lol: :lol: :lol:

 

jestem wy-pom-po-wa-na.....niedawno wróciłam.....nienawidzę tych wyjazdów :-? choć czuję ogromną satysfakcję z pracy :wink:

 

Kala....taaa......wycieczka :roll: tą trasę znam na pamięć już mi się dawno znudziła.....a do tego to chamstwo na SB radiu :o :o :o łoooo matko jacy niektórzy kierowcy oklęci :roll: choć idzie się pośmiać nieraz.....jak się takich dwóch pacanów wyzywa......

 

Ps. o pracy mogę napisać na PW jak to was zainteresuje :wink: bo nie chcę być rozpoznana jakby ktoś z mojej mieściny podczytywał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh........nie mam na nic czasu.......dobrze że mężuś o to wszystko zadbał 8) :p 8) :p :p :p :p wczoraj po północy wyjechałam, wróciłam 3 godz. temu, szybka kąpiel i zajrzałam tu na chwilę bo padam po nieprzespanej nocy a na rano mam do pracy :( jak przyjdę o 12-stej to teście już będą........więc sama powiedz kiedy miałam coś przygotować..... :( ....na szczęście mężuś posprzątał mi pięknie 8) a rano zrobi sałatkę i obiad 8) :p Gosia przyjdzie na gotowe z pracki...... 8) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...