Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u nas też cieplutko,wręcz upał :lol: ... nareszcie :roll: , tylko dlaczego zawsze w tygodniu jak trzeba w pracy siedziec :-?

 

Jeśli chodzi o tematy budowlane to u nas przestój :evil: płytę można już rozszalowywac a ekipy jak nie było tak nie ma :o Kończą podobno gdzieś pracę, bo ich pogoda trochę wstrzymała :-? Mają przyjśc w poniedziałek...mam nadzieję, że pogoda wytrzyma :-? A tymczasem mąż z tatą i bratem sami wzięli się za rozszalowywanie :o Ja nie wiem za co ja tej ekipie płacę :roll: :o Przyjdą na gotowe.

 

Jak wreszcie przyjdą to znowu będę systematycznie zdawała fotorelację z budowy :lol: :D Już mnie wkurza ta bezczynnośc, taka piękna pogoda a u nas na budowie ani żywej duszy :roll:

 

pozdrowienia dla was dziewczynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem pięknego posta a tu wszystko wcięło w necie. Zapomniałem że murator nie działa po północy :evil: :evil: :evil: :evil:

W skrócie było o tym że to mój pierwszy post u Ciebie a myslałem że juz sie zameldowałem w Twoim dzienniku :oops: :oops: :oops: :oops:

U nas cisza, mam nadzieje, że w końcu jutro zalejemy podłoge na gruncie. Pogoda beznadziejna. W ciagu dnia parówka a wieczorem burza za burzą. Po zalaniu będzie przestój do początku sierpnia, w końcu wymarzony urlopik :D :D :D

Życzę szybkiego powrotu ekipy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było sprawiedliwie ja odpisałam i przerwało mi połączenie :o (bezprzewodowy internet) :roll:

 

Witam w moich skromnych progach :D :lol:

 

Nawet nie wiedziałam że murator nie działa po północy bo chodzę spac z kurami :o, ale obawiam się, że jak we wtorek przyjdą moje majstry to znowu zacznie się u mnie bezsennośc :roll: i pewnie będę buszowac w nocy po dziennikach :-?

 

na temat pogody to nie chce sie mi już gadac :evil: Normalnie porażka!

 

Dzięki za odwiedziny, lecę oglądac teraz twoją posiadłośc :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku trzymajcie kciuki...strasznie się boję o wykonanie dachu... :-? Ja już po nocach nie śpię :(

 

trzymam i to mocno :wink:

ale ty tak nie bój się na zapas :evil: musisz być dobrej myśli :wink:

choc patrząc na wasz dach to napewno z nim duzo pracy jest :o

ale efekt wynagrodzi wszystko :p

oj czekam tez bo bardzo podoba mi się twoj domek. u nas niestety nie pozwalano na początku dachów czterospadowych a teraz mozna :evil: ale teraz to juz moj dom stoi i jest dwuspadowy ale podoba mi sie bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo :D

 

Twój domek jest śliczny, przecież to archon :D a z tej pracowni większośc to perełki :D

 

Jestem dobrej myśli, choc jeszcze do dnia wczorajszego prześladował nas pech :-? :evil: No na prawdę trzeba miec "szczęście"!!! :evil: Mąż rozciął sobie brechą czoło, dobrze że nie trzeba było zszywac :-? A ja wlazłam na gwoździa :o :roll: Myślałam że zemdleję z bólu. Oczywiście do tego szczepionka na tężca a teraz kuśtykam na jedną nogę :roll:

 

A do tego mojemu bratu który pomaga przy rozszalowaniu płyty, zginął na budowie złoty łańcuszek :o ( nowiuśki ) :-? Akcja poszukiwawcza trwała do późnych godzin wieczornych. Ponieważ brat był bliski ataku serca :D obudziłam więc mojego czteroletniego syna żeby go przesłuchac. Mały taki zaspany mówi:" pzeciez włozyłem go do ceglanej dziurki" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p :roll: I tym miłym akcentem zakończę moje wywody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dobrej myśli, choc jeszcze do dnia wczorajszego prześladował nas pech :-? :evil: No na prawdę trzeba miec "szczęście"!!! :evil: Mąż rozciął sobie brechą czoło, dobrze że nie trzeba było zszywac :-? A ja wlazłam na gwoździa :o :roll: Myślałam że zemdleję z bólu. Oczywiście do tego szczepionka na tężca a teraz kuśtykam na jedną nogę :roll:

 

no to mieliscie wesoło :o ....dobrze ze wszystko ok :wink:

a schody wyglądają super . napewno wyjdą super i tym razem uda się chłopaką stworzyc piękne schody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... no to rewizyta :D :D :D

 

... Napisałaś u mnie tak jakby Ci dom się walił :wink: ... a tu widzę budowanie jeszcze szybsze niż u kawiki :D :D :D

 

... schody poprawione ... i to najważniejsze :D

 

 

... a okolicy to pozazdrościć tylko można :o :o :o

 

PS. ... podczas budowy na pewno można ponarzekać na "pagórkowatą" działkę ... ale takie są najlepsze.... bo można je pięknie zagospodarować :D ...

... gdyby była płaska to tak jakbyś mieszkała na Mazowszu ... bo tam wszystko płaskie ... a czuję, że Małopolska odpowiada Ci bardziej ...

 

 

... mi też ... ale niestety tam nie mieszkam.... :(

 

 

 

... jeszcze tu wpadnę ... ale za 3 tygodnie ... bo wyjeżdżam na 3 tygodnie ...Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę widoczki- obłędne!!! Szczerze zazdroszcze 8) :oops:

 

Nie dziwie się, że panikujesz przed dachem. U nas największym stesem były fundamenty- małe hopla mojego męża :wink:

 

Do dachu bierzemy inną ekipe- naszej nie ufamy na tyle.

 

Pozdrawiam i życze więcej słońca, bo u nas ostatnio też deficyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy marzy o swoim miejscu na ziemi a jak go już ma, to uważa go za najpiękniejsze miejsce na świecie ( bo własne). Jeden ma piękny widok a drugi piękny staw z dorodnymi wacusiami :D A wszystkiego mieć nie można i bardzo dobrze, bo jest o czym marzyc i dążyć do obranych celów... :wink:

 

Dzięki za odwiedziny i serdecznie zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę widoczki- obłędne!!! Szczerze zazdroszcze 8) :oops:

 

Nie dziwie się, że panikujesz przed dachem. U nas największym stesem były fundamenty- małe hopla mojego męża :wink:

 

Do dachu bierzemy inną ekipe- naszej nie ufamy na tyle.

 

Pozdrawiam i życze więcej słońca, bo u nas ostatnio też deficyt.

 

Dzięki za odwiedziny :D

 

Tak...zaufanie do ekipy to najważniejsza rzecz :-? Moje też zostało nadszarpnięte, ale ekipa została, a ja modlę się żeby już wszystko było ok :roll:

 

Słoneczko się przyda :lol: dzięki, ja też życzę wam udanej pogody i najlepszej ekipy do dachu po słońcem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz piękniej domek wygląda a jak jeszcze przyjdzie dach to ho ho ho....

dosyć wysoką sciankę kolankową macie czy była taka w projekcie czy sami podniesliscie??? my tez swoją podnosilismy i nawet to nic nie zmieniło w wyglądzie zewnetrznym - a tego sie troszkę obawialismy - jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłóweczko,

 

podnieśliśmy ściankę kolankową o jednego pustaka, bo w projekcie wydawała się nam za niska :-? mało funkcjonalne by były te skosy :roll: Ale zamówiliśmy proporcjonalne dłuższe krokwie więc dach to zamaskuje :wink: i ta różnica na zewnątrz nie będzie się rzucac w oczy :D Przynajmniej taką mamy nadzieję 8)

 

Skoro u ciebie nic nie zauważyłam, a domek jest proporcjonalny i zgrabny to ja się już nie przejmuję :D musi byc dobrze i już!! :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margay kochana jak mogłaś????

 

A ja mieszkam tu od urodzenia i nie umiem jeździć na nartach :o :roll: Tylko ode mnie jest jeszcze spory kawałek do stoków z prawdziwego zdarzenia, no chyba że do Krynicy Górskiej. A wy na jakim stoku szusujecie?? 8)

 

Krynica-Zdrój Ci powtarzam Krynica-Zdrój - to przecie ja tu mieszkam to moje miasto rodzinne jest...

 

też nie umiem na nartach jeździć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...