Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to dokończyłem czytać dziennik. Współczuję tych nerwów z dachówką, przeraziłem się trochę. Ale na szczęście wszystko OK, dach wygląda super.

 

No to i wiem kto to takie modne buty nosi ;):D:D

 

A co do pielgrzymek , to byłem 6 razy, pielgrzymka Zamojska, 13 dni się idzie, mam nadzieję, że mi się jeszcze kiedyś uda pójść.

Dobranoc, oj jutro do roboty na 7 :roll: :-? dobrze, że u mnie jest 23:28, a nie 00:28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dokończyłem czytać dziennik. Współczuję tych nerwów z dachówką, przeraziłem się trochę. Ale na szczęście wszystko OK, dach wygląda super.

 

No to i wiem kto to takie modne buty nosi ;):D:D

 

A co do pielgrzymek , to byłem 6 razy, pielgrzymka Zamojska, 13 dni się idzie, mam nadzieję, że mi się jeszcze kiedyś uda pójść.

Dobranoc, oj jutro do roboty na 7 :roll: :-? dobrze, że u mnie jest 23:28, a nie 00:28

 

Taaaaaaa......z tymi butami to dałam strzała :lol: ......ale w naszym kole nie tylko ja jestem zakręcona jak wek :lol: chyba u Waldii(Iza) rozpisywałyśmy się na temat naszych wpadek to czytając można boki zrywac :lol:

 

Eeeeeeeeeee to pielgrzymka Tarnowska to pikuś przy Zamojskiej......13 dni :o :o :o nasza 9 dni ale już pod koniec zdawało się że można by było i miesiąc iśc - jak pozłaziły pierwsze bomble ze stóp i się giry rozchodziły.....jedno jest pewne nigdy się tego przeżycia nie zapomni.....zostają wspaniałe wspomnienia, człowiek nabiera siły i energii na długoooooooooo........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry i nazwa dziennika się zmianiła (pewnie dlatego że tamata długa była) :wink:

 

Z tego względu też zmieniłam....a i tak mi pisze w podpisie że za długie i nie mogę linka do stronek zamieścic :evil:

a po drugie chciałam się przykamuflowac :wink: rozniosło się w mieścinie, że dziennik piszę i nie chcę żeby "życzliwi" podczytywali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry i nazwa dziennika się zmianiła (pewnie dlatego że tamata długa była) :wink:

 

Z tego względu też zmieniłam....a i tak mi pisze w podpisie że za długie i nie mogę linka do stronek zamieścic :evil:

a po drugie chciałam się przykamuflowac :wink: rozniosło się w mieścinie, że dziennik piszę i nie chcę żeby "życzliwi" podczytywali :roll:

 

a kto tak lapta??? w mordę go w mordę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic nowego :cry:

 

.....ano ni ma.....jak sie nico nie dzieje......to po co pisac po próżnicy......

 

Porządkujemy działeczkę....mąż dzisiaj przyjechał z budowy po maseczki do twarzy bo myślał że sie udusi jak zaczął zamiatac pomieszczenia na górze....tyle było pyłu z cięcia dachówki :roll:

 

Planujemy obsadzic jedna stronę świerkami (tylnią) to wtedy jeszcze sie rozpiszę w dzienniczku :wink:

 

No i po cichu mogę już przebąknąc że chyba się uda przed zimą okna wprawic 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic nowego :cry:

 

.....ano ni ma.....jak sie nico nie dzieje......to po co pisac po próżnicy......

 

Porządkujemy działeczkę....mąż dzisiaj przyjechał z budowy po maseczki do twarzy bo myślał że sie udusi jak zaczął zamiatac pomieszczenia na górze....tyle było pyłu z cięcia dachówki :roll:

 

Planujemy obsadzic jedna stronę świerkami (tylnią) to wtedy jeszcze sie rozpiszę w dzienniczku :wink:

 

No i po cichu mogę już przebąknąc że chyba się uda przed zimą okna wprawic 8) :p

 

no a narzekała że tylko dach i nic więcej :lol: :lol: ładnie tak ściemniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe to ja grzecznie czytam tutaj dzienniki... fakt o 23 Misia leżała w łózku i zerkałam na jakis serial... 3 odcinek i co? I nawet nie pamiętam, czy ja gasiłam TV, czy Misiek :o

A tutajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...

WESOŁO poprostu było i fakt -czytałam i się chichrałam :wink:

 

To super Gosiu, jak wstawicie te okienka..zawsze to inaczej :wink:

 

Perłóweczka napisał:

margay napisał:

chyba że jeszcze inna okazja wyskoczy np. przyjęcie nowego członka do koła .............. ale mi sie napisało bez głupich skojarzeń

 

 

członków nigdy za wieleeeee

 

:lol: :lol: :lol:

Nu i ktos tu ma kosmate mysli :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :lol: aleście miały ubaw tutaj z nowym członkiem...klubu :lol::lol: ahahahahahha myslałam,że się posikam :lol::lol::lol:.....dobrze,że mężowi tak daleko nie galopuja,bo by zaczęli się zastanawiać,czy aby na dobre forum trafili :o:lol::lol:

 

A ja patrzę na nazwę dziennika i tak sobie myslę,czyj to dziennik,bo nie pamiętam,żebym tutaj była przedtem :o:roll:....ale patrzę i moje posty tu są....hmmmmm no TAK!! toż to Gosi dziennik jest :lol::lol:,.....a nazwa jaka poetyczna jest :D....

 

Jaaaa tak to jest jak się wieczorami pracuje,to tyle postów nastukacie,że później nadążyć nie mogę :o:o:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i po cichu mogę już przebąknąc że chyba się uda przed zimą okna wprawic 8) :p

 

:o Ściemniaraaaaa :o

a narzeka ze niby kuniecccccc a ona sie dopiero zaczyna nam rozkręcać na dobre :o będzie sadzenie drzewek nawet :o zgłaszam sie juz na obejrzenie fotek z sadzenia drzewek :wink:

pracowita mróweczka z Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :lol: aleście miały ubaw tutaj z nowym członkiem...klubu :lol::lol:

 

Ubaw był :wink:

są jak narazie same członkinie to czas był na wprowadzenie nowego męskiego członka naszego klubu :wink: to będzie taki nasz rodzynek :lol:

chłopak kumaty i wie o co chodzi :wink: i nic a nic się przestraszył nas . tak wiec to jest dobry znak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...