Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam dziewczynki :D

 

....ha.....ha....ha.....(śmieję się z M jak miłość) fakt ogladałam a potem musiałam odwalić zaległą robotę i skończyłam o 23.00 i padłam

Wogóle nie mam na nic ostatnio czasu :( jakoś się z niczym wyrobić nie mogę :roll:

Ściemniaraaaaa

a narzeka ze niby kuniecccccc a ona sie dopiero zaczyna nam rozkręcać na dobre

 

:lol: :lol: :lol: chciałabym się rozkręcić ale niestety nie zgarnęłam wczorajszej puli w totka :lol: :lol: ....a miało być tak pięknie...... :wink:

A z tymi oknami to tak nie wiadomo jeszcze do końca......po prostu pojawiło się "światełko w tunelu", bo mój tata stwierdził, że jak ma pomagać zabijać okna dechami (a jest przy tym trochę gimnastyki) to on woli kaskę pożyczyć na okna :o :o :lol: :lol: dlatego powoli zaczynam się oglądać za oknami......więc nie ściemniara....daleko mi do tego :D Jak znajdę trochę czasu to napiszę w dzienniku co tam wymyśliłam w sprawie okien :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej dziewczyny :lol: aleście miały ubaw tutaj z nowym członkiem...klubu :lol::lol:

 

Ubaw był :wink:

są jak narazie same członkinie to czas był na wprowadzenie nowego męskiego członka naszego klubu :wink: to będzie taki nasz rodzynek :lol:

chłopak kumaty i wie o co chodzi :wink: i nic a nic się przestraszył nas . tak wiec to jest dobry znak :wink:

 

Nooo....fajnie że mamy w kole silne, męskie ramię 8) :p ...a czego miał się przestraszyć :o ....przecież my potulne jak owieczki :lol:

 

Lecę do Miśki bo mnie z ciekawość zżera czy blacha u niej już na dachu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lecę do Miśki bo mnie z ciekawość zżera czy blacha u niej już na dachu....

 

blachy niettttt...... :evil: :evil: :evil:

 

:evil: :evil: :evil: byłam właśnie u Miśki i się podqrwiłam..... :evil: co za palant!!!!Jak tak można ludzi zwodzić!!! Dobrze, że chociaż na obróbki blachę przywiózł bo przy tym też schodzi.....a z tymi rynnami to juz przegiął pałę....ok...że nie widać....ale jak się płaci to się wymaga......co za palant....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki :D

 

.

 

witamy dziewczynkę :wink:

smutno było bez ciebie wczoraj :cry: a tyle się działooooo..... :o

 

:cry: :cry: kurczę.....tak żałuję, bo czytałam że fajnie było.....ale odbijemy sobie :wink: tu na forum co rusz jest u kogoś okazja do imprezki :D

 

Witaj Kala....no w niedzielę miałaś przepiękną pogodę na tego grilla.....pewnie główka bolała... :wink: no ale trzeba było opić twój SSZ :D ....teraz tak sobie myślę, że postawiliście swój domek raz dwa :o .....i to jeszcze bezstresowo :o co się tu na FM rzadko zdarza.....stąd wniosek.....nie ma jak budowac dom z bala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :lol: aleście miały ubaw tutaj z nowym członkiem...klubu :lol::lol:

 

Ubaw był :wink:

są jak narazie same członkinie to czas był na wprowadzenie nowego męskiego członka naszego klubu :wink: to będzie taki nasz rodzynek :lol:

chłopak kumaty i wie o co chodzi :wink: i nic a nic się przestraszył nas . tak wiec to jest dobry znak :wink:

 

:D:D to chyba o mnie :) u mnie się sporo działo, więc nic nie będę pisał, tylko do dziennika zapraszam, zaraz uzupełnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :lol: aleście miały ubaw tutaj z nowym członkiem...klubu :lol::lol:

 

Ubaw był :wink:

są jak narazie same członkinie to czas był na wprowadzenie nowego męskiego członka naszego klubu :wink: to będzie taki nasz rodzynek :lol:

chłopak kumaty i wie o co chodzi :wink: i nic a nic się przestraszył nas . tak wiec to jest dobry znak :wink:

 

:D:D to chyba o mnie :)

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :wink:

 

Ja tam juz ten film widziałam i znam na pamięć... zreszta w TVN to chyba 3 raz jest emitowany :roll:

 

Jak ja zmarzłam... wiatr taki zimny, że jutro do pracy zkładam rajstopki pod portki -autentycznie... a na górze to wypi.... owie...

A my jutro ciąg dalszy obróbek :wink:

Właśnie wygrzałam się w kąpieli... bo jak wrócilismy, to wskoczyłam pod kołderkę i tak zaraz zasnęłam... :roll: :o

 

No kurcze to co z tymi oknami? :wink: Bo mi jęzor do doopy ucieknie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...