Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bo Margay zbiesiła nam się żadko ją widać,zadko słychać,w sen zimowy pomału zapada czy co

:lol: :lol: :lol: jestem jestem, melduję się na posterunku :wink:

Fakt, dzisiaj taka pogoda że najchętniej bym zapadła w sen zimowy :wink: niby nie pada ale tak wszystko wisi nisko :-?

 

Dzięki za odwiedziny :D i witam każdą z osobna :D

Najbardziej się wkurzyłam, że i dzisiaj będą nici z wpisu do dziennika :evil: :cry: :cry: nie ma mnie kto zabrać na działkę żeby porobić parę zdjęć :evil: .....Łukasz siedzi na budowie dopóki się nie zrobi ciemno, więc nie mam auta......mama ma "furę" u mechanika.....a brat powiedział, że nie dostanę pypcia jak mnie jeden dzień na budowie nie będzie :o :evil: .....

A żeby cokolwiek napisać to muszę mieć zdjęcia :roll: a mam tylko jedno :-? nędzne z samego początku akcji....

 

Co do okien to fakt - tanie nie będą :( to dlatego, że mamy 4 wyjścia balkonowe w tym to w podcieniu jest na 2,80 szerokie....bo ogólnie to "dziur" na okna nie ma dużo - bo 12.....sorry....15 bo zapomniałam o garażu i kotłowni.....

 

dzień dobry. margay - a Ty gdzie???

 

Kawika witaj.....o tej godzinie to już w pracy :roll: A zaczął się nam sezon i nawet nie włączę w pracy komputera a co dopiero posiedzieć na forum :cry:....oczywiście z drugiej strony to dobrze bo szybciej się okien dorobię :wink:

 

dziewczyny widziałyście w 'Mam talent" ten zespół murzyna i te 2 kobitki co tańczyli,nie wiem czemu od razu pomyslałam o kanarku

 

.....wie murzyn jak się w życiu ustawić :lol: :lol: Mi się podobał ten z Mongolii :lol: :lol: :lol: :lol: uśmiałam się.....ale najbardziej podobało mi się jego nastawienie do życia i te ciągle śmiejące ślepia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margay napisała a Miska odczytała i cytuje (dla jasności):

 

.....wie murzyn jak się w życiu ustawić Mi się podobał ten z Mongolii uśmiałam się.....ale najbardziej podobało mi się jego nastawienie do życia i te ciągle śmiejące ślepia

 

Ja właśnie tez pisałam w jednym z postów (tylko gdzie?), ze nasmiałam się z tych krzyków, a Misiek tez chichrał... Łzy mi leciały, jeszcze taki usmechnięty i te oczy.... Ahahaaaaaaaaaa...A te brzdąknięcie mnie powaliło ahahah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak daleko masz z domku na budowe ?

 

jak bym się uparła to na nogach bym zaszła :lol: jakieś 4 km....ale z 4 latkiem na karku, to nie był by dobry pomysł :-?

Jutro żeby skały srały muszę pojechać zrobić te zdjęcia 8)

 

cieszymy sie ze wpadłaś na troszkę do nas

 

........zawsze jestem z wami :D ....wiesz nałóg.....nawet jak nie mam czasu zasiąść przed kompem to i tak myślę sobie co tam u was słychować....

a teraz spadam do Kawiki - bo tam może już parapetówka jest :o :o :o :o i sobie niechcący przegapię :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz spadam do Kawiki - bo tam może już parapetówka jest :o :o :o :o i sobie niechcący przegapię :o

 

parapety dzisiaj dopiero będą moja kochana margay, a parapetówka ??? hmmm

pewne jest że zostanę akoholiczką bo na parapetówję to wszyscy znajomi chyba przez 3 m-ce będa przyjeżdżać :)

 

dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz spadam do Kawiki - bo tam może już parapetówka jest :o :o :o :o i sobie niechcący przegapię :o

 

parapety dzisiaj dopiero będą moja kochana margay, a parapetówka ??? hmmm

pewne jest że zostanę akoholiczką bo na parapetówję to wszyscy znajomi chyba przez 3 m-ce będa przyjeżdżać :)

 

dzień dobry.

 

nie próbuj się wymigać, :wink: :lol:

za wczasu szykuj sobie dla nas jakieś drinki,tylko poproszę takie "wyczesane"

na takie parapety byle co sie nie stawia :lol: ,fm-owo można poszaleć,no nie :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...