Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :wink:

 

No tak, było cieplutko..a teraz opady śniegu z deszczem zapowiadają...

 

A mówiłam Miskowi, że lewy cycek mnie swędzi -to na śnieg, bo prawy to na deszcz....

 

:lol: :lol: :lol:

 

Jak My ten dach pokryjemy... :o

 

Jak nie pech z blachodachówką, potem choroba, to teraz pogoda... :evil:

Może tak ciut popada :roll: :cry:

 

Buziaki i zdrówka zyczę, bo w taką pogodę i zwariowaną jesień, to łatwo się przeziębić...

 

Perłoweczka to zdrówka zyczę córci -reszcie kobitek też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!

ciesze sie, że synuś ma sie juz lepiej, że noce macie spokojne!! :lol:

pozdrawiam 8)

 

dziś rzeczywiście pospałam :D wstałam o 10.00 jak sniadańko było już na stole 8) :p

 

Nu proszę jaki złoty mąż :wink: To wypoczywaj tam, w końcu sie nalezy tobie odpoczynek :wink:

 

To masz tak dobrze jak Ja, tylko mi dochodzi jeszcze sobota. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Dobrze mieć osoby, które nas rozpieszczają.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Mój synuś lubi naśladować tatusia, (bo to jego pieszczoch) i jak raz nie było męża na weekendzie to mi zaserwował śniadanko. :o :o :o :o :o

Jak wstałam już na mnie czekało? Byłam zaskoczona i szczęśliwa. :o :o :o :o

W dodatku myślała, że padnę ze śmiechu jak zobaczyłam, co było na talerzu a tu nie można było się śmiać, bo synek tyle serca w to włożył. Na pamiątkę zrobiłam zdjęcie mojemu śniadanku.

 

Miał w tedy 5 lat

http://foto0.m.onet.pl/_m/2dbd4ceefa82ea04a16629be3295b0f0,12,19,0.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Cóż mi pozostało. Podziękowałam synusiowi za włożony trud i musiałam go zjeść. Bo synek mnie obserwował czy mi smakowało. :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!

ciesze sie, że synuś ma sie juz lepiej, że noce macie spokojne!! :lol:

pozdrawiam 8)

 

dziś rzeczywiście pospałam :D wstałam o 10.00 jak sniadańko było już na stole 8) :p

 

Nu proszę jaki złoty mąż :wink: To wypoczywaj tam, w końcu sie nalezy tobie odpoczynek :wink:

 

To masz tak dobrze jak Ja, tylko mi dochodzi jeszcze sobota. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Dobrze mieć osoby, które nas rozpieszczają.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Mój synuś lubi naśladować tatusia, (bo to jego pieszczoch) i jak raz nie było męża na weekendzie to mi zaserwował śniadanko. :o :o :o :o :o

Jak wstałam już na mnie czekało? Byłam zaskoczona i szczęśliwa. :o :o :o :o

W dodatku myślała, że padnę ze śmiechu jak zobaczyłam, co było na talerzu a tu nie można było się śmiać, bo synek tyle serca w to włożył. Na pamiątkę zrobiłam zdjęcie mojemu śniadanku.

 

Miał w tedy 5 lat

http://foto0.m.onet.pl/_m/2dbd4ceefa82ea04a16629be3295b0f0,12,19,0.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Cóż mi pozostało. Podziękowałam synusiowi za włożony trud i musiałam go zjeść. Bo synek mnie obserwował czy mi smakowało. :wink: :wink: :wink:

 

Bozie....bozie......jak sobie wyobraziłam te małe raczki jak się starają zrobić to śniadańko to aż się rozczuliłam......Zdjęcie jak zobaczyłam nim przeczytałam opis to pomyślałam:"kto takie wraki a nie kanapki zrobił" :lol: ....ale jak doczytałam że pięciolatek, to z tej perspektywy, te kanapki od razu piękne się wydały :D

 

........ :o :o :o .....to jest nadzieja, że za rok dostanę już takie artystyczne śniadańko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miśka - chyba oba cycki cię swędzą bo ma być deszcz ze śniegiem idź je poodrap to może pogoda się odmieni

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

noooooo ja też słyszałam że ma być deszcz ze śniegiem....to Misiek musi oba drapać :lol: :lol:

 

A tak na poważnie to od 2 dni (a zaznaczam że nigdy tak nie miałam) :o mnie też strasznie swędzi cycek - prawy, oszaleć idzie :roll: :roll: :roll: :-? .....muszę przeczytać u Miski czy to na deszcz czy na śnieg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margay coś się dzieje z tymi krtaniami,bo u Małego w klasie 3 dzieci ma zapalenie krtani,mój miał w tamtym roku to paskudztwo :-? :evil: ,wczoraj zaczął odchrząkiwać ,zobaczymy ,oby to było tylko podrażnienie po lodach :-?

 

A tak teraz ,budowlanie,kiedy napiszesz coś w dzienniku i powklejasz zdjęcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój synuś lubi naśladować tatusia, (bo to jego pieszczoch) i jak raz nie było męża na weekendzie to mi zaserwował śniadanko. :o :o :o :o :o

Jak wstałam już na mnie czekało? Byłam zaskoczona i szczęśliwa. :o :o :o :o

W dodatku myślała, że padnę ze śmiechu jak zobaczyłam, co było na talerzu a tu nie można było się śmiać, bo synek tyle serca w to włożył. Na pamiątkę zrobiłam zdjęcie mojemu śniadanku.

 

Miał w tedy 5 lat

http://foto0.m.onet.pl/_m/2dbd4ceefa82ea04a16629be3295b0f0,12,19,0.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Cóż mi pozostało. Podziękowałam synusiowi za włożony trud i musiałam go zjeść. Bo synek mnie obserwował czy mi smakowało. :wink: :wink: :wink:

 

 

i to jest prawdziwie ukazane uczucie dziecka

pamiętam jak mi inwestorek śniadanie zrobił nie mając 2 latek

 

i nie ważne, jak wygląda, ale jedzenie wtedy smakuje wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...